• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ZUZKAOU: Objednala som to v nedeľu, včera to dorazilo. Ak mi po tom zmizne ten lišaj pod nosom, ktorý tam mám 5 rokov a nič naň nepomáha a ešte prírodnou cestou, máš u mňa víno.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    ZUZKAOU: houbu na tu hlavu? myslim, ze to je kanon na komara. Ty supiny postupne odpadnou samy, je to spis nehezky, nez co jinyho. Pokud to cloveka (rodice) jo irituje, tak pak ten olej fakt pomaha se zmekcenim a vycesanim. V tom pripade ovsem at rodic pocita s tim, ze to musi smyt nejakym detskym samponem, pripadne mydlem. Pokud to PETUL_KA: neplanuje delat casto, tak myslim, ze jedno umyti Weledou dite neposkodi.
    Jinak ten ekzem - neni zde jasne, co je to zac, ale zase, u maleho mimina je imho nejlepsi strategie neresit to prilis (pokud se nejedna o neco dramatickeho) - muze to byt reakce na kombinaci pocasi/jidlo/spina/pot/precitlivelost kuze souvisejici s vekem. Nehrotila bych to, udrzovala bych to v cistote a suchu a cekala, jak se to vyvine.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PETUL_KA: chytrou houbu http://www.chytra-houba.eu/proti-seboroicke-dermatitide,104.html . A do koupelí pak přidávat kefír kvůli vybudování mikroflory na kůži.

    Prověřit potravinové nesnášenlivosti.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    Napad na seboreu u mimina ve vlasech? Doporucuje se slunecnicovej olej, ale cim to pak smejt? U mesickovyho samponu od Weledy z nakyho duvodu pisou, ze je od 6 mesicu.

    A co ekzem na tvarich? Osvedcilo se mi bambucky maslo na promasteni a zinkova mast od Urtekramu, ale potvora si to skrabe, nevim cim to vic zklidnit, uz jsem zkusila i neprirodni Vitellu Ictamo, ale to zabralo jednou a ted uz ne.
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    ZUZKAOU: diky za rozsireni obzoru. Tak to asi darek poleti do kose, jedno pouziti a hned docela drsna reakce.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: věříme na to že zlý hliník se neodtěhoval do humpolce a tak místo toho vám prodáme supertrupr věc s triclosanem
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LOLRUS: https://cs.wikipedia.org/wiki/Triclosan

    to je dost dobrej vtip prodávat něco s triclosanem jako přírodní a nebo dokonce zdravější...
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    GRETKA: propylene glycol, aqua, sodium stearate, aloe barbadensis leaf juice, parfum, triclosan
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LOLRUS: vubec neznam, ale napis INCI a napisu ti co si myslim o tom, co v nem je.
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    ahoj, nesetkali jste se nekdo s alergii na deodorant aloe ever-shield od Forever? popripade jaky na nej mate nazor jakozto na "zdravejsi verzi" deodorantu?
    HIFI
    HIFI --- ---
    GRETKA: jasně, spíš že vím, že paní je šetrná k pleti a využívá i přírodní produkty (ale nikoliv výhradně)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    HIFI: moc dekuji za tip, ale jak to ctu tak to neni co hledam, protoze k me definici prirodnosti ma daleko. I tak dik. Je jasne, ze je to orisek.
    HIFI
    HIFI --- ---
    GRETKA: zeptej se Lenky, odkaz viz níže - šikovná a pečlivá
    KOSMETIKA LÍČENÍ PRAHA :: ÚVOD
    http://www.kosmetika-liceni-praha.cz/
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Znate nektera kosmeticku v Praze co lici prirodni kosmetikou?
    HIFI
    HIFI --- ---
    Koho by zajímala malá recenze na bio lavera tonovací krém, tak viz zde i s fotkami :)
    Yoga dream with Hannah: BB Cream Lavera 6 v 1 recenze
    http://yoga-dream.blogspot.cz/2016/01/bb-cream-lavera-6-v-1-recenze.html
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GIA_: jako má takový zvláštní pach, alwe jen lehce, ale je mi to uplně jedno,, vzhledem k tomu jak pěknou pleť po něm mam, je to ultimátní žehlička=)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GIA_: dělaj se dvě varianty - přírodní, ta je cítit a čištěný, ten je zbavený pachu.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GIA_: Tiež mám Nobilis a smrdí málo.
    GIA_
    GIA_ --- ---
    PAKOBYLKA: snad je to tou várkou a né naředěným :D
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    GIA_: já měla ten z Nobilisu a taky mi teda trochu smrděl. ne tak strašně, dalo se to přežít, ale smrděl. třeba je to várkou :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GIA_: Já měla ještě od Primavery a ten smrděl strašně, nakonec jsem ho někomu věnovala.
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s arganovým olejem od Nobilisu. Nedávno jsem si jeden v Urtice na Budějárně koupila a dost mě překvapila jeho vůně. Všude se píše jak má výraznou vůni, ale ten můj skoro nijak nevoní/nesmrdí :) ..Né že by mi to vadilo, ale… :)
    Nemáte tipy i na jiné značky?
    Díkes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam