• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    ISCH
    ISCH --- ---
    BOSSORKA: spíš min, než víc..
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    MART1NKA: radši bych tekutý makeup, práškové mi moc nesedí....:-(
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MART1NKA: mne teda nejak moc nenadchl, uz jsem ho nekoupila, ale mozna ho neumim spravne aplikovat
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BOSSORKA: Mne vyhovuje lilylolo práškový minerálny. S dobrým štetcom to je paráda. Kúpila som ho znovu.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    jak dobře kryje bb cream od lily lolo?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    máte prosím tip na nějaký dobrý make-up? Zatím mám vyzkoušene hauschka, alverde, zuii a chtěla bych něco středně krycího, co hezky sjednotí plet a vydrží...
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    kamaradka si pochvaluje rakytnikovy sampon-mydlo tady odsud a teda jak na ten obchod koukam, tak mi to prijde vsechno uzasne :)
    NATURINKA - ČESKÁ RUČNÍ KOSMETIKA - NATURINKA - ČESKÁ RUČNÍ KOSMETIKA
    http://www.naturinka.cz/
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MART1NKA: Heřmánek vysusuje, takze ten ani nezkousej
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MART1NKA: Je to ta a debilni zima. Me naskoci atopickej ekzem. Svedi mi hlava.Zkus jist orisky, pít minerálky a modlit se příchod jara:)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SARAJ: Mám to po umytí hlavy u korienkov. Taký ten pocit pnutia a svrbenia, ktoryl zmizne v nomente, keď už musím vlasy znovu umyť. Proste suchá pleť. Skúsim piť viac vody, čo fakt flákam. Šampóny pečujúce o pokožku hlavy mávajú zložky, čo mi mastia vlasy. Oplachovanie bylinkami vyskúšam.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MART1NKA: A co olejovy zabal?nebo jen par kapek olivace?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SARAJ: Heřmánek tu mám skúsim. Svrbí ma hlava... Mám suchú pleť, ale hlavu si tak nejak nemôžem natrieť hydratačným krémom.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Zkoušela jsi kopřivu? Silný vyvar a opláchnout vlasy. Nebo heřmánek.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LADY_MYSKA: Sante má ešte bylinnú radu a u tej sa mi vlasy necuchali. Ak nemáš s mastením problém, skús to. Mala som ten hennový a bol fajn.
    Ja mám fakt jemné a rýchlo sa mastiace vlasy. Četnosť umývania mám 1,5 dňa i so sebalepším šampónom. S nevhodným mám ráno umyté večer mastné. A keď nie sú mastné, tak sa od istej dĺžky proste cuchajú.

    Nemáte nejaký recept na ukľudnenie pokožky hlavy? Kúpila som si Biohar (ešte nepoužila), snažím sa nemať dlho mokré vlasy, používam prírodné šampóny...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Nic moc zpravy
    ISCH
    ISCH --- ---
    LADY_MYSKA: Weledu jsem měla vzorek (nejeden, vyzkoušeno tedy pořádně) a cuchal mi míň než ten Argital. To bylo fakt peklo.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ISCH: ja mam dlouhe vlasy asi i normalni jen se mi u korinku masti, konecky suche, nicim nebarvene pac jsem lenosna a barva zabere spoustu casu a ten radeji investuji jinde.
    Cuchavy se mi extra po Welede.
    ISCH
    ISCH --- ---
    LADY_MYSKA: Jo a koukám, Naturfyt jsem měla, ale ten s xy bylinama na podporu růstu. Na podporu růstu nefungoval, přišlo mi, že se mi doma zkazil (jinak si nedovedu vysvětlit, že začal vyloženě páchnout) a to jsem ho neměla nijak dlouho (imo měl bejt ještě OK). Reklamovat jsem ho nešla, na to jsem lemra líná, takže před koncem letěl do koše.
    Na vlasy dobrý, ale přišlo mi, že pořádně nemyl - i po něm se mi vlasy dost mastily.

    Z Biooo jsem toho vyzkoušela dost, a jestli máš problém jako já - mastící se kořínky a cuchavý dýlky (u mě je teda způsobenej vysušením z barvení), tak ještě nedoporučuju Faran, ten mě vysušoval a zároveň mastil taky, spokojená jsem docela se Sante (ten konkrétní, co mám, teď není v nabídce, ale jsou si všechny dost podobný) - ty v bílejch lahvích - a vyhovoval mi i Urtekram.
    ISCH
    ISCH --- ---
    LADY_MYSKA: A teda abych poslala nějak reference: mám jemnější rychle se mastící vlasy, barevený chemkou i hennou.
    Vlasy byly drsný, konce vysušený a u kořínků se mi to mastilo světelnou rychlostí.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ISCH: dekuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam