• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    THICKLY: Fluor je zajímavý když člověk trpí na zubní kazy, a když ho nema dostatek ve stravě / vodě.
    Někdo tvrdí, že máta je kontraindikovaná s homeopatií, jak to je nevím.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    Jakej mate nazor na fluorid v zubni paste? Proc nekomu vadi i máta?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    ANDR3_I: jestli si delas jilove masky na plet tak muze byt zajimavy argiletz.
    BOSSORKA: konecne jsem se dostala k tomu tam zajit :) sla jsem kousek od Bastille a zrovna bio CC meli vyvrakovane :(( jinak vse ostatni meli.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    nějaký must have z těch zlevněných značek? :)

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: aha,lush píše,že eliminuje zápach..jak?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    jakou funkci má v samodomo deodorantech soda?
    MAGI
    MAGI --- ---
    KOCHANSKA_CH: A určitě bych volila především ty, které mají nejlepší poměr omega 3 a omega 6 :). Nejlíp vychází asi konopný, nejhůř slunečnicový. (jeden z prvních odkazů třeba tu http://www.good-hemp.cz/je-to-good/konopny-olej/srovnani-oleju/ )
    MAGI
    MAGI --- ---
    MAGI: tak jsem našla info o cenách :) "Ošetření normální až suché pleti 90 minut za 1390 Kč, 60 minut za 850 Kč. Stejné ceny u ošetření pleti citlivé. Ošetření zralé pleti 90 minut za 1490 Kč. Ošetření mastné pleti 90 minut za 1390 Kč a samostatné hloubkové čištění 70 minut za 890 Kč. Ošetření pro muže 60 minut za 850 Kč."
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MART1NKA: Na suchou pleť mi pomohlo zařadit víc tuků do stravy. Nebát se másla, sádla, kokosového a olivového oleje.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    IDENTITY: V Brně taky už cca měsíc postrádám třeba střední odstín pudru, už mají sem tam jeden kus toho tmavého.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LIMONADA: mela jsem ho tak cca rok zpatky, pro mne tekute BB/MU vzdy kryjou lepe nez mineralni (ale zkusenost mam s alima pure a vzorek lilylolo), teda mimo doby strasnych veder, kdy ten tekuty se proste roztece - ledaze jsi cely den v klimatizovanem prostredi a rano kdyz jdes do prace, tak je jeste chladno.
    BB od sobio kryje lepe nez hauschka/lavera, je to vic MU nez tonovaci krem, ale stejne jako vsechny prirodni MU/BB se proste do vecera vytrati, ale tendle pro mne jeste rychleji - mluvim o tom, kdyz ma zakryt akne, na konci dne je plet takova lehce zatonovana, vic nic. Kdyz jsem pudrovala pred i po naneseni, vydrzi i dopoledne, s tim, ze se postupne vytrati, kdyz jsem nepudrovala, tak vydrz kratka, to by pro mne jeho hlavni nedostatek a proto uz jsem si ho nekoupila.
    EETEE
    EETEE --- ---
    BOBCAT: Super, díky moc! Je to blíž a mají do sedmi, což je rozhodující... ;-)
    BOBCAT
    BOBCAT --- ---
    EETEE: Biosophy - kosmetické studio a prodejna. Já tam chodím nakupovat 100% pure a spokojenost obrovská ;)
    Bio micelární voda s oslím mlékem 500 ml SO´BIO étic
    http://www.biosophy.cz/bio-micelarni-voda-s-oslim-mlekem-500-ml-sobio-etic
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    GRETKA: haha řeknu asi mýmu chlapovi, až tam v květnu pojede (beze mě :-D), at mi to doveze, ale už ho vidím, jak nadšeně běhá po drogerkách :-D. Dej mi prosím vědět, kde je k sehnání, bydlí tam ještě muj kamarád, tak bych mu řekla, at mi to kdyžtak pošle poštou... odstíny jsem pochopila mají dva - světlý a tmavý :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    EETEE: tak to se obavam, ze proste neni
    EETEE
    EETEE --- ---
    EETEE: ...pardon... Chtěla jsem tip na jinou pražskou kamennou prodejnu, ne e-shop.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LIMONADA: hele mam ho tyden....ale nemel spatne recenze na beaute test, teda v ramci moznosti....
    jeste jsem dostala vzorecek jednoho http://www.liftargan.com/bb_creme_legere_sublime_naturelle-p1333980.html
    ten je uz kolem 600 ale taky nevypada spatne...jinak slecna byla moc ochotna, dala mi vzorecek, skoro u vseho je nabidla, daj ti to normalne do maly plastovy krabicky, kdyz si prineses svoji, tak ti ho daj imho na 100%
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    CMLKA: a celkově jsi s tim bb teda spokojena?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    EETEE: neco mela nejaka lekarna eshop

    LIMONADA: no ja mam tmavsi a zrovna jsem si rikala, jestli to neni moc...jinak maji dva ruzne bb
    EETEE
    EETEE --- ---
    Na zdejší doporučení jsem si koupila micelárku So bio s oslím mlékem, a spokojená jsem zatím hodně. Takže dík! :-)

    Jenom bych potřebovala tip kde ji lze sehnat jinde než v Liliové v Country life, případně i další jejich produkty včetně dekorativky.
    Většinou vídám v obchůdcích jen sprcháče a šampony...

    Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam