• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ORIKA: ja to videla v Tete, ale nemaj vsechno, jen na oblicej a telo, ale nemeli nic na vlasy, coz me zajimalo nejvic

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ORIKA: Taky tak, používám odličovač očí a micelárku, teď nově mažu krémem.
    TABBY:
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TABBY: já používám jen micelárku, ale přiznávám, že se nemaluju a nepoužívám make-up, takže ji mám pouze na vyčištění / očištění pleti po celým dni
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Jo, mám na chalupě šampon (ano, z no name drogerie) a bezoplachovej balzám na vlasy. S obojím spokojenost. Ještě jsem koupila ze zvědavosti tělový mlíko mandle, ale to mě neuchvátilo, mám ho spíš jako rezervu, když dojde všechno ostatní.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Ta micelarni voda... pouzivate ji misto pletove vody, nebo spis obe?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    REDDAY8: jj, na to jsem koukala, ale všechno to mám poněkud z ruky, na rozdíl od té billy :)
    micelárka mi taky dochází, tak to vypadá, že prubnu tu jejich z horznového vína
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ORIKA: http://www.bionecosmetics.cz/kde-nas-koupite
    Na těch stránkách je i seznam kde to lze koupit :)
    Jinak já od nich dnes koupila krém a vlasovou vodu, tak dám vědět. Mám v plánu i micelárku až dopotřebuju tu svoji
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TORUVIEL: v bille? to je cenné info, billu mám vyloženě za rohem, zítra se tam kouknu zda mají to co jsem si vybrala, díky :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ORIKA: Používám šampon a kondicionér (nějaký z té cannabis řady) a je to dobré, rozhodně lepší, než cokoliv, co jsem dosud vyzkoušela. Ani jsem nečekala, že to bude něco extra, zda je to "bio" taky netuším, koupila jsem to jen tak v Bille, a kupodivu fakt dobrý...A za tu cenu... Ale nic jiného mimo ty přípravky na vlasy jsem zatím nezkoušela...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    NIGHTFURY: tak já ve svém věku (41) už žádné zázraky moc nečekám :) spíš jen hledám něco co trochu zpomalí tvorbu vrásek nebo aspoň ty stávající učiní trochu méně viditelnými a ten výběr micelárek mě nadchl, stejně jako protivráskové sérum pro smíšenou a mastnou pleť, protože většina výrobců kosmetiky má dnes asi pocit, že vrásky = suchá pleť, takže horko těžko hledám něco, co by mi na obličeji nezpůsobilo lesklej film...
    a ano, přiznávám, že dlouhodobě používám alverde a jsem spokojená, ale takhle před létem mám nějak vnitřně pocit, že si můžu vyhodit z kopýtka a zkusit změnu :D a jako bonus to vypadá, že jsem i našla vhodný dárek pro mamku :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ORIKA: Přijde mi to docela fajn, i když zázraky nečekej.. ten rodinný krém (konopný, viz obrázek) je moc fajn, v létě na dovolené jsme se s ním skutečně mazali všichni, byl fajn i na trochu připálená ramena apod.
    A šampon jsem měla s arganovým olejem a panthenolem a taky byl moc fajn, měla jsem pocit, že mám pak vlasy pěkně pevné a lesklé, ani se mi nějak extra rychle nemastily.. prostě fajn :)

    ORIKA
    ORIKA --- ---
    REDDAY8: NIGHTFURY: díky moc, já na to narazila u nás v totálně zapadlým obchůdku s mišmaš produkty, kde bych kosmetiku vůbec nečekala, tak jsem googlila a teda docela zírám, kolik toho mají a za jak lidové ceny :) a dokonce i několik micelárek, což mě dostalo :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ORIKA: Jo a balzám na rty, tuším že konopný, ale ten měl hnusnou vůni i chuť, tak letěl.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ORIKA: Měla jsem rodinný krém, šampon a mám ještě oční krém a spokojenost, jen ten oční krém je dost parfémovaný, takže ho používám na celý obličej a ne kolem očí :D
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ORIKA: Měla jsem nějaký šampon a kondicionér, složení si nepamatuju, ale byl celkem dobrý. Kamarádka teď koupila cannabis řadu a je moc spokojená. :)
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    MLUFFY: mozna to bude znit blbe ale ja pouzivam na cisteni uterku z mikrovlakna. Je to kvuli tomu ze na cisteni pleti pouzivam smes oleju, ktery bych jinak dolu nedostala, ale pocatam ze bude fungovat stejne s cimkoliv jinym. Na cerny pupinky na nose to nestaci, ale jinak mam plet jak mimino.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    nemáte náhodou někdo zkušenost s tímhle?
    Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika
    http://www.bionecosmetics.cz/
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    LADY_MYSKA: Ta mě právě donutila k objednávce :D
    Ale jinak to využiju, případně někomu daruju :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    NIGHTFURY: nejvice se mi libi ta krabice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam