• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MAGI
    MAGI --- ---
    HELLENKA: rozhodně doporučuju puroBIO cosmetics http://www.biooo.cz/tekuty_make_up_01_purobio_cosmetics-p-10199.html kámoška s vysokými nároky postupně přecházející z konvenční kosmetiky ho neustále vychvaluje. Krásně voní, má skvělou výdrž i kryvost a vypadá naprosto přirozeně :). Jednička by ti mohla sednout a navíc si ho v kotvě můžeš vyzkoušet
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    diky za tipy ,)

    zkousel jste nekdo tenhle ? http://www.biooo.cz/kompaktni_make_up_730_ivory_zao-p-9497.html
    neda vzit vzorek, ale docela na me zapusobil dobre, jen nevim, jestli to nebude uz moc maska...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    HELLENKA: mne vyhovuje bare minerals fluid
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HELLENKA: Nejlepsi asi Zuii. Ale necekej stejnej zazitek z aplikace.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    mate nekdo prosim prehled o prirodnich make-upech ? jestli je nektery srovnatelny s klasickyma - vyssi tridou (Benefit, H.Rubinstein, Chanel apod.) ?
    potrebovala bych neco hydratacniho, stredne kryciho, dost svetly neutralni odstin (pripadne studeny podton) s dlouhou vydrzi :)...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Ješte dnes slevy i online!
    Dr.Hauschka Česká Republika

    Dnes je také poslední den, kdy můžete využít naší mimořádné slevy a ušetřit 25% na všechny přípravky Dr.Hauschka.
    - v prodejně Dr.Hauschka od 11 do 16 hod a na www.yinyang.cz do 24 hod.


    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Mě líčila a česala Helena Tomanová - http://helenat.com/ a spokojenost. Používala právě Hauschku. Zkouška účesu a líčení proběhla v Greenwave na Národní (ale teď koukám, že tam mají už vlastní studio, takže to může zase být trochu jinak), na svatbu mimo Prahu pak dojela.

    Tady je s Helenou Tomanovou rozhovor, sem se to určitě hodí. ;-)

    Biokosmetika s vizážistkou Helenou Tomanovou
    https://www.youtube.com/watch?v=W7EQ8ovGWp0
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HORST_FUCHS:

    Zajdi na kožní.

    Pokud výrazně posiluješ, užíváš nějaké léky či doplňky na růst svalů, mužnost a podobně, tak je možné, že zvýšenou produkcí testosteronu zhoršují tvou pleť. Stejně tak to zhoršuje narměrný a nekompenzovaný stres. Zanícení mazové žlázky může způsobit i přílišné pocení, takže po cvičení či namáhavé práci to chce omýt obličej a zbytek těla dostatečně záhy.

    Najít co nejméně dráždivý způsob holení a nějaké vhodné přípravky po holení - měly by mít svíravý a mírně dezinfekční efekt.

    Nenípat se v akné. Vydržet to. Když začne rašit, tak na něj napatlat cicalfate nebo něco podobného, když už je v největším květu, tak ichtocyl či jiné hojivé věci.

    Prostě to neroznípávat.

    Nemýt pleť mýdlem, ale něčím s kyselým PH - jinak narušuješ přirozenou mikrofloru na pokožce a umožňuješ nežádoucím bakteriím aby se pomnožily a zanítili mazové žlázky do do akné. Hledej nějaký gel/pleťovou vodu/čistící pěnu s obsahem zinku, případně třeba tea-tree. Kašli na rozdělení mužská/ženská kosmetika, čistící věci nebývají nijak významně parfemované. Očištěnou pleť večer zapudrovávej nějakým zásypem s obsahem síry z lekárny.

    Užívej zinek, selen a omega 3 mastné kyseliny, a jez dostatek ovoce, zeleniny, bílkovin a luštěnin, nepřeháněj to s obsahem živočišného tuku ve stravě, nekuř, alkohol decentně a vynech uzeniny, sladkosti a slané snacky. Vyzkoušej, jestli se ti nevytvořila nějaká potravinová intolerance - nejpodezřelejší bývá mléko.

    Ohledně domácí masky - rozdrť na prášek tabletku acylpirinu, smíchej to s dvěma lžícemi kefíru, lžící nějakého oleje či se žloutkem a přípdně přidej něco kosmetického jílu, aby se to zahustilo. Namaž na očištěný, ideálně rozehřátý obličej (po sprše či koupeli) a nech působit 20 minut.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    ZUZKAOU: Diky! Asi to bude opravdu neco v tele :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ANASTHESIA: zajdi na důkladnou preventivní prohlídku ' Včetně hormonálního panelu a živin.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Ahoj vsem. Predem se chci omluvit, kdyz nekoho rozcilim. Ale mam dotaz ohledne chemickeho peelingu. Nez mi odpovite, ze to sem nepatri, vyslechnete si muj problem. X let pouzivam prirodni kosmetiku. Lush, bioo, hand made. Nejim maso. Ale posledni dobou se mi plet hrozne zhorsila. I zada. V zoufalstvi jsem dobehla ke kosmeticce. Protoze to co se mi stalo ted uz hranici s nadorem na obliceji. Takze kosmeticka mi doporucila chemickej peeling. Moc se mi do toho nechce. Jaky je vas nazor?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    KATRIX: Pokud myslis stranku hloubkova hygiena, tak doporucuju.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Prosím, kouknete mi někdo, zda je tohle složení OK?
    Moc děkuji!

    Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Cetearyl Alcohol, Propolis Cera, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Biosaccharide gum – 1, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, ,Phenetyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Panthenol, Tocopheryl acetate, Triethanolamine, Citric Acid
    MAGI
    MAGI --- ---
    KATRIX: Mám mám :) ptej se
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    BTW: dnes v REVOLUČNÍ 10 na prodejně Dr. Hauschka mají 25% slevu na veškerý sortiment. od 11 do 16 hod :)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Zdravím vás dámy, mohu se prosím zeptat máte některá zkušenost a doporučení na svatební líčení? Nějaký salon nebo konkrétní osobu? Nejlépe, kdyby to byl někdo, kdo používá kosmetiku dr. houschka. Děkuji :)
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    Omluvám se za případné OT. Kdyby měl někdo zájem šampon a kondicionér vhodný i pro vegany, více v popisu. Díky.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Šampon a kondicioner Joico Structure 300ml / Praha, Kladno, okolí / 300 CZK ]
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    SA_KRA_: Mně poměrně dobře matuje krém od Argitalu s violkou.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SA_KRA_: hele a nefungoval by na to ten trik s balzámem po holení - jako nematuje to, ale zrovna ta nivea s vilínovým extraktem by stahovat rozhodně mohla. Pokud přírodnější složení, tak já používám ten od alverde. Na citlivou, suchou pleť to funguje dobře.

    Nivea Men aftershave balm dubbed 'the world's best' primer for foundation | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...ershave-balm-dubbed-world-s-best-primer-foundation-beauty-experts.html
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SA_KRA_: Až najdeš, dej vědet ! :) póry mi zmírnili masky z jílu. Teď zkouším sérum šalvěj od nobilis tibia a oproti hyalurovému jsem spíš zklamaná..po dvou dnech, takže brát těžce s rezervou, třeba ještě efekt wau přijde. ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam