• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    COURT: Cistici krem? O tom nic nevim, nejaka novinka?
    COURT
    COURT --- ---
    já jsem neskutečně spokojená s havlíkovou apotékou, konkrétně krém krásná slečna a čistící krém. úžasné!
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli tu nemá někdo zkušenost s tímto tužidlem? https://www.biooo.cz/tuzici_sprej_s_myrhou_a_pivem_nobilis_tilia-p-5943.html? děkuji
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    mate nekdo zkusenost? ja jsem nadsena :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    IDENTITY: dík za tip
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    RACHEL: Píšeš, že dr. Popov nic moc. Na vlastní kůži jsem porovnávala konkrétně svízelovou od Popova a od Grešíka. A Grešík mnohem lepší. Možná i lopuchová pro tebe..?
    Bylinné masti
    http://www.gresik.cz/kosmetika/bylinne-masti/
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    OKENA: ok dik, misto lubrikace pouzivame kokosovy olej. Staci, abych nekde ucitila kokos a uz mam Pavlovuv reflex ;) a co teprve muz :D
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    RACHEL: sem tam maji akci, mozna bude dalsi co nevidet
    OKENA
    OKENA --- ---
    RACHEL: píšou sice, že to je hlavně exémy, plísně a pomalu i místo lubrikáče....ale to je jen doporučení. Složení je čistě přírodní a na obličeji dělá dobrotu.
    OKENA
    OKENA --- ---
    RACHEL: je to tahle! Jiná se pořádně sehnat nedá a je to fakt zázrak (pro mě), používám jí opravdu každý večer.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    GRETKA:
    LADY_MYSKA: hauschka vypada dobre, jen je to uz na me trochu drahy, podivam se, jestli nekde davaj vzorky
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    OKENA: je to tahle?
    Medová mast s propolisem - Pleva :: Rodinná firma Pleva
    https://www.pleva.cz/p/medova-mast-s-propolisem-pleva
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    GRETKA: ok, dik za rady, micelarkou beru jen rasenku, jen oci, na tvare ji vubec nepouzivam, vim, ze to neni nic moc dobryho.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    RACHEL: Ja na svoji podivnou plet pouzivam ruzovy krem "light" od Hausky a spokojenost obrovska, mozna by pro tebe byl vhodnejsi ten druhy.

    Co mam ted velice vysusene ruce, tak pouzivam bambucke maslo (mam Purityvision) a sem tam, kdyz mam zapatlane ruce, promastim si trochu i plet na obliceji
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    RACHEL: Když je takhle suchý vzduch a zima, tak bych čisticí gel být tebou na obličej vynechala a čistila ho pleťovým mlékem. INCI není úplně zlý, ale jak jsem si teď přečetla něco o složení jídla a jak se to dělá např aby sušenky nevypadaly až tak sladké, tak tam dáš různé druhy cukru, tím se posune cukr v pořadí složení dál, tak tady je disodium a sodium ten samý tenzid...tak mně to trklo.
    Zkus to na pár dní a uvidíš zlepšení ;)
    Micéralka mi dehydratuje, mám od so bio, takže s tou bych taky opatrně. Avšak chápu, když se chce člověk rychle odlíčit je to komfortní. Mléko mi přijde jako nejlepší čistidlo na podrážděnou pleť.
    Ve zkratce, to čím čistíš pleť bych řešila se stejným nasazením jako samotný krém/mazátko. A to sérum je právě i olej a když je suché počasí tak to určitě může pomoct, na to už jsi přišla :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    GRETKA: vetsinou to ve sprse vezmu s timhle mycim kremem od alverde, v lete je to v pohode
    https://www.dm.de/alverde-naturkosmetik-waschcreme-clear-heilerde-p4010355255600.html

    A oci pak docistim micelarkou nebo pletovym mlikem.
    Kdyz hodne mrzne, cistim ruzovym pletovym mlekem od alverde a ruzovou pletovou vodou.

    Serum zadne nepouzivam, asi pred rokem jsem mela Hyaluronove od Nobilis Tilia, ale to me palilo, takze jsem ho pak nanasela az po kremu a byla jsem rada, kdyz jsem ho dopotrebovala. Takze coby neco navic chapu pro svou plet arganovy olej smichany s kremem nebo pod krem na noc.
    OKENA
    OKENA --- ---
    RACHEL: za me jednoznacne medova mast s propolisem. Mam smisenou az suchou plet. Namazu vecer, fakt promastim plet a rano je krasne hebka,vlacna.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    RACHEL: já ji miluju, vsakuje se perfektně, ale mě vyhovuje i mandlová weleda :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    RACHEL: Mám normální-mastnou pleť, takže nevím jak moc jsem směrodatná. Když jedu lyžovat do Alp a uhodí mrazy typu -15 či -20, mažu se coldcreamem od Weledy a rozdíl vidím, jsem méně rudá když se vrátím po lyžovačce. Taky bych se zeptala čím si obličej čistíš a zda používáš nějaké sérum.
    Růžový od Hauschky na suchou a citlivou pleť jsi někdy zkoušela?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam