• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ZUZKAOU: Hipsta čtvrť ;) Tomu odpovídá i ta zkušenost EETEE s otevřeným/zavřeným obchodem. Takovej ten přístup "hlavně se nestresovat, to škodí bylinkám". Stalo se mi to v jiným obchodě s podobným sortimentem na Letné, kde při otevíračce v devět přišla slečna asi v 9.25 s takovým vlažným "promiňte".
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Super, dík - koukám že se to všechno koncetruje na letné ;-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    ZEBRA: Tak to je jistota... ;-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    ZUZKAOU: na Letné v malířské https://www.kvetenaobchod.cz/
    Ale nevím jestli mají mandlové máslo...

    A taky teda je občas docela kumšt se tam kolem poledního dostat, bohužel se mi stalo opakovaně (slovy třikrát, v rozmezí asi tří měsíců), že tam byla kolem poledne cedulka polední pauza od - do. A bohužel ani půl hodiny po zmíněném čase "do" se tam nikdo ani neukázal... :-(
    NILA
    NILA --- ---
    ZUZKAOU: poznám len http://liskamazana.cz/cenik/ , ale mandlové maslo zrovna nemajú :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    je někde v praze kamená prodejna přírodních surovin na kosemitku? jiná než DM a nebo biooo. Hledám zejména mandlové máslo, ale nechce se mi čekat na balík
    KRISTIII
    KRISTIII --- ---
    AMORESMORTIS: a kadernictvi muzes doporucit?
    AMORESMORTIS
    AMORESMORTIS --- ---
    NATAALKA: http://www.studiobio.cz/kosmetika ale zkoušela jsem zatím jenom kadeřnictví.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Ahoj, kdyby někomu hóódně chyběly alverdí voňavky, co už v dmku neprodávají, tak mám tyhle dva ostatky. Růžový je asi půlka, modrý u dna. Na spodku lahviček 1/2013. Za odnos z Prahy - Motola, kousek od zastávky Pod Šafránkou (167 z Anděla nebo od nemocnice).

    NATAALKA
    NATAALKA --- ---
    vím, že už se tady řešilo několikrát. ale potřebovala bych nějaké aktuální doporučení na kosmetické ošetření ideálně v centru (nebo širším centru) v Praze... Kam chodíte?
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    SAT_ANN: V Tynsky
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    MOODYCAT: V soucasnosti evidentne ne :( maj ale velkou prodejnu. Tynsky. Cekam ale pekelnou turistickou prirazku :( Spis si asi udelam vikendovej vylet do ty jejich vyrobny.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SAT_ANN: Daji se ty jejich veci koupit na nejakem rozumnem eshopu? Kdysi jsem se po tom shanela a neuspesne...
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Musím napsat oslavnou recenzi na jalovcový šampon z Botanicu.
    Mám běžně se mastící, těžké a poměrně husté rovné vlasy, které z toho důvodu moc nedrží objem.
    To co s nima ale dělá tenhle produkt je fakt zvláštní.
    Objem drží super 3 dny (obvykle jsem myla obden aby to nějak vypadalo), výrazně se mi přestaly mastit vlasy.
    Voní výrazně bylinkově po jalovci což někomu může asi vadit.
    Je to tekutina, nikoliv gel, na to pozor.
    Asi bych to úplně nedoporučila bez použití kondicionéru pro lidi s hodně jemnýma vlasama. Fujguje to stejně jako většina bio věcí - cuchá.

    Netuším kolik tahle sranda stála, ale koupím to znova :-)
    195 ml | Botanicus - Svět rostlin
    http://www.botanicus.cz/.../kosmetika/sampony/jemny-sampon-s-esencialnim-olejem-jalovec-cervenoplody
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    A mate nekdo zkusenosti s nejakou bio rasenkou, ktera se nerozmaze/neroztece hned jak cloveku trochu zaslzi oko?
    Celkem mi vyhovovala rasenka od Hauschky, ale zacaly mi obcas slzet oci treba v mrazu apod a to teda nic moc
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj, máte někdo zkušenosti s řasenkou od PureBio? konkrétně s tou na zvětšení objemu?
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    BRUSINKA: oje, tak to vypadá, že mi přibude nějaký deo do sbírky, dík za report

    Poradíte nějakou přírodní řasenku, která se nerozmazává a hezky maluje?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BUBL23PD: aha, super, diky ! :) To mě taky mohlo napadnout, podívat se na stránky.

    Jinak po pár dnech užívání jsem došla k těmhle dojmům :
    Krém na obličej (Antipupínek) mi nevyhovuje, má hodně hutnou konzistenci a mám z něj takový pocit zalepenosti a neprodyšnosti, myslím ale, že bude báječnej třeba na péči o nehty, záděry a takhle (i vzhledem k antibakteriálnímu složení).

    Malinový balzám na rty s chia olejem je prima, krásně voní, nechává takovej perlově lesklej film na rtech, zdá se mi ale, že malinko vysušuje, sahám po něm častěji, než bych chtěla. To je ale jenom dojem, jsem člověk, co na suchý rty hodně trpí a balzám mám v ruce častějc než mobil, takže to neberu za nějaký objektivní mínus.

    Ale úplně nadšená jsem z obou deodorantů, vydrží dlouho vonět, dobře se vstřebávají, akorát se asi rychle spotřebují. Zatím vyzkoušeno jen v průměrně neaktivních dnech, chození po městě a tak, žádnej sport, ale na běžný použití teda zdá se dobrý.

    Konec reportu o biorythme :)




    BUBL23PD
    BUBL23PD --- ---
    BRUSINKA: ahoj, o biorythme taky uvazuji, takze diky za info..:) jinak o expiraci se pise na webu, u kremu je to do 6ti mesicu od otevreni..:)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Tak první dojem z biorythme je super : rychlý doručení, krásný balení. Objednala jsem dva deodoranty (růže a pačuli), malinový balzám na rty, krém "antipupínek" (šalvěj, mateřídouška a teatree) a dostala ještě vzorek krému s meduňkou. Všechno krásně voní a malý balení deodorantu je kabelkovej sen, dlouho jsem takhle malej deodorant sháněla. Krémy se dobře roztírají, deodorant (zatím vyzkoušen ten s růží) se hnedka vstřebal. Dám druhou zprávu, jak to vypadá po pár dnech používání.
    Jediný malý mínus je, že produkty neobsahujou informaci o expiraci (u balzámu na rty a deo je mi to asi fuk, ale u krému bych to vědět chtěla) - nemám žádnou představu, jak dlouho tyhle věci bezpečně vydrží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam