• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KATYA: já jsem si vyrobila pro dítě i pro sebe na zimu mazání z kakaového másla, mám i zimní alverde krem a z nedětský alverde med řady tělovou emulzi. Myju weledou mycím krémem, ale vzhledem k tomu, jak mi vysušuje ruce, tak docela sporadicky.
    KATYA
    KATYA --- ---
    TABBY:
    VERONIKAEMA: Díky! Dceři je 8 měsíců, doposud jsem používala jen vodu a občas olivový olej, ale s nadcházejícími mrazy jsem si říkala, zda by nebyl vhodný i nějaký krém na obličej...
    TABBY
    TABBY --- ---
    KATYA: Welleda. Prip. Alverde rada pro mimina (DM). Samozrejme Nobilis Tilia a Eone maji take fajn veci pro mimina.

    (Nicmene prvni dva roky jejich zivota jsem na deti uzivala jenom vodu a krem na opruzeniny od Welledy.)
    KATYA
    KATYA --- ---
    Ahoj, poradili byste mi s šetrnou kosmetikou pro mimino? Krém (olej) na tělo, obličej, mýdlo (gel)? Díky!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    HELLENKA: ve skole jsem mela zahul na ruce nejvetsi (prace s hlinou, tzn. total furt vyschle) a pomahaly kulate kremy od saloosu, rakytnik treba, je to v bambuckem masle myslim,ale proste zaklad je mazat vickrat denne

    dneska mi staci alverde krem na ruce, pres noc pouzivam alverde na nohy (suche paty) , proste mazu nohy a rovnou si dam vic i na ruce
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    HELLENKA: Není to stoprocentně bio, eko atd., ale je fajn. Používám na noc
    Krém na ruce s rakytníkem - Regina kosmetika
    http://www.reginakosmetika.cz/ruce/krem-na-ruce-s-rakytnikem/
    Mívá Teta drogerie.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    Doporucite nejaky fakt ucinny krem na ruce ? :) S nastupujici zimou zas zacinaj trpet, mam je vysuseny ... momentalne pouzivam biopha s aloe a arganovym olejem - v lete ok, ale ted uz vubec nestaci ...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    nezkousel jste nekdo? Laka me to dost :)
    Friendly Soap Přírodní mýdlo na na tělo i vlasy na cestování (95 g) | Econea.cz
    http://www.econea.cz/friendly-soap-prirodni-mydlo-na-na-telo-i-vlasy-na-cestovani-95-g/
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    mám tady kód k dárku k objednávce na Manna mýdla, kdyby někdo chtěl, dejte vědět. https://mannamydlo.cz/darek
    TABBY
    TABBY --- ---
    ELSINOR: Diky za info. V CR to neni k dostání / vidění nikde?
    TABBY
    TABBY --- ---
    ELSINOR: Korejský? To je zajímavé. V čem jsou úžasné? :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ELSINOR: hm sakra doted jsem myslela ze momentalne zadnou dekorativku nepotrebuju - dik teda :] "moc matnej" by se mi docela hodil.. Neznamena to ale ze se spatne roztira do rovnomerny vrstvy (bez toho oleje navic)?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ELSINOR: Kavovej ocni krem jsem mela taky, neudelal pro me vubec nic a hydratoval slabe.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    WITCHIE: akorat ja ji pouzivam jen jako kapesni na pripadne doplneni pres den, protoze je mala takze nezabere mic mista a zaroven by mi uplne nevyhovovala na ranni nanaseni tvarenkovym stetcem, kt. ma snad stejny prumer jako ta tvarenka
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    DAFNE: jo tu mam vlastne taky a neni spatna
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ANGIOLETTO: a tipla bych si ze Dr Hauschkou se neda nic zkazit, pokud najdes vyhovujici odstin.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ANGIOLETTO: Zao, Logona (mam vyzkousene a vyhovuji). Naopak Lavera mi nevyhovuje, nema "pravidelnou" pigmentaci, neboli dela fleky - alespon u syteho odstinu jaky mam.
    NILA
    NILA --- ---
    dámy a boli ste niektorá u Dr. Hauschku na kozmetike? oplatí sa to? ďakujem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam