• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MASOO: A ty tam pracujes nebo preco :)?
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOODYCAT: uz filtruju.... a nemam z toho radost
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MASOO: Asi chovani k zamestnancum, to tam vzdycky bylo spatny.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: v pohode

    KAMIONG: to mam taky v planu

    Jo a opet sem slysela nejaky nepekny veci o Biooo, vite nekdo jeste neco vic? O co jde? Chovani k zamestancum/penize?
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MASOO: já jsem si vzpomněla, že jsem loni měla deo jen z růžové vody a jedlé sody, fungoval taky dobře a až dopatlám tu weledu, tak si ho do toho rozprašovače namíchám, asi by šla i destilka s nějakým EO místo té růžovky. Jen to letos přefiltruju přes kapesník, protože zbytky nerozmíchané sody ucpávají rozprašovač.
    MASOO
    MASOO --- ---
    [ ELIZHANNAH @ ZERO WASTE ]

    Btw musim si postezovat..... nejsem si jista, jestli je to tim, ale v patek a vcera me po aplikaci BioPha deodorantu trochu svedila kuze.... doufam, ze tenhle muj "posledni" pokus neskonci jak zacal:/ Dneska davam pauzu, uvidim zitra.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Domácí pleťové masky: jaké děláte a s jakými jste spokojené?
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Kdyžtak dej za nějakou dobu pro zajímavost vědět, jestli ti to taky funguje.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    TABBY: Vid? :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    IDENTITY: Hlavně ten vymakaný časový plán na mne se dela dojem. :)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Nevím, jestli by kosmetička nad mým postupem nezvedala obočí, ale mně to takhle vyhovuje a nikde žándá komplikace typu hrudky, šmouhy, mastnota, pnutí apod.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    IDENTITY: IDENTITY: děkuju ti moc, moc mi to pomohlo! :))
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Jo, a squalan na vlhkou tím spíš samozřejmě. Je to takovej poslední stres dne :-D Vyjímám tampóny na pleťovou vodu a už musím mít připravený dostatečný množství oleje v kapátku (což není samozřejmý, když už mám spotřebovaný dvě třetiny lahvičky).
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Dávám. Sérum, tedy čistý hyaluron Saloos v bílý pumpičce dám na pleť ještě vlhkou od pleťový vody. Až když mám pocit, že se to všechno vcuclo, dávám krém. A až když mám pocit, že se vcucnul krém (5-10 minut), začnu s dekorativkou, bázema apod.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    IDENTITY: tak ještě lama dotaz - dáváš to sérum taky na vlhkou pleť jako squalan nebo to u tohoto není potřeba?
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Žmolkuje mi ledacos, když nedodržuju pauzy - po hyaluronu pauza, pak krém, po krému pauza pak makeup. Akorát po pleťový vodě nanáším okamžitě.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TORUVIEL: já ho kdysi dávno měla a pamatuju se, že jsem párkrát měla pocit jakoby "žmolkoval" po nanesení krému, nicméně to nebylo pokaždé, tak to mohlo být špatnou aplikací / použitím příliš velkého množství
    IDENTITY: díky moc, tohle jsem potřebovala slyšet :)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Taky mám smíšenou a taky jsem 40+. Teď ve vedrech jsem si dávala hayluron pod opravdu malou trošku denního krému a na noc squalan s kamélií. Samozřejmě to nevytvoří z pleti miminčí prdelku, ale pocitově úplně ok. Na noc mě pleť netáhne, ale zase nemám pocit zamatlanosti něčím výživným a hutným, na den jsem pocitově hydratovanější pouze s nezbytným minimem dodané mastnoty.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ORIKA: Mi treba ten hyaluron od saloos vibec nesedl. Ale nekdo jiny muze mit jinou zkusenost...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    GRETKA: no nepotěšila jsi mě :D nechce se mi kupovat obojí, doufala jsem, že dostanu nějakou zázračnou radu, který přípravek je "lepší" a na ten se vrhnu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam