• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MASOO
    MASOO --- ---
    KOTENCE:
    CAMELLA: to me nenapadlo....
    KRISKA: toho se presne obavam;)

    Me se ted osvedcilo na cestach si mejt hlavu bud nechlorovanou a nebo prevarenou vodou s koprivama, susim si ted peknej trs na zimu;) Uvidim dlouhodobeji, ale zatim se mi to zda fajn.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KOTENCE: já mam obavu, ze tyhle tuhé sampony jsou na hlavu moc zásadité, takže to je nutno splachovat něčím kyselým. Ale je fakt, ze mi taky moc nesedely.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KOTENCE: A jako nopoo varianta se mi nejlíp osvědčil marockej jíl. Akorát je s tim sraní, tak jsem často líná. Na druhou stranu je skvělý, že si to člověk může napatlat i na obličej a dekolt jako masku :-)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MASOO: Ja jsem od vánoc používala tuhý šampony a poprvé v životě mam zničený vlasy :-/
    Takový hnusný suchý a krepatý. Dala jsem na to masku z medu a avokáda a zlepšilo se to, ale šampon jsem odložila. Možná by pomohlo líp oplachovat, jak píše Masoo... Nevim, na hřebenu se mi taky dělal takovej povlak čehosi. Normálně vlasy oplachuju teplou vodou a pak studenou. Po octu je mam hned mastný a takový moc jemný.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    WITCHIE: byla, ale dlouho jsem ji tu nevidela :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MURAMIXA: nebyla to Terrynka?
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    Holky, prosím slečna co měla blog Bald And Pale, jake má ID mám na ni dotaz..
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ere Perez - zkusenosti?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MASOO: ja naturinku pouzivam normalne a nic, asi dost zalezi na mnoha faktorech... smyvas to dost? jak se smyva pri nopoo nevim, ale ty priridni sampony chtej vic vody a teplejsi, pod studenou jdou vymejt hur
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: hmm, potvrdilo se mi varovani od kamosky, ze me zacne svedit hlava.... po tretim pouziti:(
    Nechavam si to jako mejdlo, pritel to pouziva i jako sampon.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Už jste někdo zkusil ten šampon a kondicioner voono?
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    ANGIOLETTO: Mám moc ráda tuhý šampuk na mastné vlasy a lupy od ponio. Na maštění je prima, ale co udělá pyrithion zinku s lupy, bohužel nemůžu posoudit.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ANGIOLETTO: nizoral na pár umyti a navyknout si na octový oplach po každém umytí.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    LADY_MYSKA: pry obsahuje vice nez 96% slozeni rostlinneho puvodu, myci rostlinnou slozku a vytazek z kury granatoveho jablka. Bez parabenu, silikonu a barviv.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    1TERESKARASTY1: to asi nebude moc prirodni
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    ANGIOLETTO: yves rocher proti lupům
    TABBY
    TABBY --- ---
    ANGIOLETTO: Alverde má protilupovy šampon.
    MASOO
    MASOO --- ---
    ja sem nakonec vymekla a z uplnyho nopoo pokusu sem jednou za cas presla na toto
    Kopřivový šampon - NATURINKA - ČESKÁ RUČNÍ KOSMETIKA
    http://naturinka.cz/koprivovy-sampon-72.html
    objevila sem to nahodou pri nakupu v https://www.eko-plasty.cz/
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    ANGIOLETTO: Urtekram aloe vera
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    ANGIOLETTO: Santé mělo prima protilupový.

    Jinak mi teď někdo na lupy a obecně hlavu jako univerzální zázrak doporučoval vaječný olej (ovum oil), jen se v Evropě asi nedá koupit a při domácí výrobě to má tendenci smrdět, hádám příprava ve venkovní kuchyni by byla asi nej. Kdyby se do toho někomu chtělo, tak návod na wikiHow vypadá vcelku jednoduše.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANGIOLETTO: neprírodný Nizoral z lekárne, postupovať podľa letáku. prírodu proti lupinám som nevidela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam