• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DOBYTEK: mrkvový olej, ne?
    LFE
    LFE --- ---
    Diky moc za tipy, jeste dodam, ze jsem tmavy typ, takze se nespalim, jen hnednu. Mazat se chci proto, ze mam dojem, ze slunce obecne zpusobuje starnuti kuze a pokles kolagenu v pleti - obavam se, ze faktor oleje (5-6) je na tohle malo, nebo se pletu?
    Mastny krem by byl problem, nepouzivam ani pudr :) Mleko by mohlo byt lehci, nevyzkousel nekdo? Taky maji fajn ceny, protoze dat za lahvicku opalovaku 600 mi jinak prijde trochu ujety.
    Asi skoncim nakonec s dostihovym kloboukem :)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    LFE: už se měsíc a něco mažu téměř denně tímto
    Eco Cosmetics Opalovací krém SPF 25 BIO (75 ml) 100% přírodní, s minerálními filtry | Econea.cz
    https://www.econea.cz/...25-bio-75-ml/?gclid=EAIaIQobChMI7-qfupWA4gIVF-h3Ch3iuAgtEAQYBCABEgLuDfD_BwE
    Pleť mám teď lepší, póry mi to neucpává, nicméně trochu bílý ten krém je a je mastnější, což může být problém, pokud se nemažeš. Já ho dávám buď přes běžný krém, nebo samotný, ale pak vezmu pudr a přepudruju se.
    Třeba by měl někdo zkušenost s tímhle opalovacím mlékem, mohlo by být lehčí...
    BIOOO.CZ - Eco Cosmetics Ochranné sluneční mléko SPF 30, Neutral 100 ml
    https://www.biooo.cz/...gclid=EAIaIQobChMI7-qfupWA4gIVF-h3Ch3iuAgtEAQYBSABEgIfN_D_BwE#popis-produktu
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    LFE: aktualne pouzivam Weledu, ale jako barvi bile, no. Plus se taky bojim, ze je komedogenni, takze to davam jen kdyz jsem fakt cely den venku na slunci. Kamaradka dava nejaky (malinovy? muzu se zeptat) olej, tvrdi, ze to ma spf 5-6, ale ona zas neni typ, co by se spalil snadno.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LFE: Make up stejně neposkytuje dostatečnou ochranu SFP, je to jen takové malé plus, bez kterého se člověk krásně obejde když najde opalovací krem co mu vyhovuje.
    LFE
    LFE --- ---
    Prosim nemate tip na prirodni opalovaci krem/mleko/fluid na oblicej, ktery by neucpaval pory a nezpusoboval akne? Nezamyslim ho pouzivat jen k vode (tedy obcas), ale i pri sportu a mozna kdyby se osvedcil, tak v lete i kazdodenne, prestoze jinak se rano nemazu nicim. Vecer nanasim pouze par kapek sipkoveho oleje na vlhkou plet. Bojim se aby mi v tom opalovak neudelal paseku :) Rada bych plet chranila pred sluncem, doted jsem nepouzivala nic. Make-up nenosim, takze vyresit to salamounsky ze by byl SPF v nem, nemohu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Existuje vubec prirodni rasenka, ktera vyrobi poradny rasy a zaroven vydrzi cely den?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    A ja jsem vegan.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A já sem geolog :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Masáž je skvělá věc, ale na kameni a jeho druhu to fakt nestojí :) Stačí, aby byl leštitelný a vyleštěný (nesypal se z něj bordel) a dobře se držel.
    Ovšem ten jadeit je krásnej.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    VALKYRA: by ma zaujimalo, ze ci je tam rozdiel v efekte oproti obycajnej masazi rukami
    TABBY
    TABBY --- ---
    NILA: Mas pocit, ze tam nejak zazracne pusobi ten kamen, nebo je to spis o te masazi a relaxi?
    TABBY
    TABBY --- ---
    VALKYRA: Ma leve oko mensi, nebo se mi to jen zda? (Nejaky uraz?)
    NILA
    NILA --- ---
    VALKYRA: robím si doma amatérsky podla youtubu, iba tvár a je to velmi fajn. Výsledky zatial nevidím, okrem príjemne strávených zopár minút :)
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    Ruzovy krem weleda super, diky za tip. V dm na francouzskej v phe maju prave vypredaj za 244.
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    DA_NIELA: Nemoze to byt alergia? Vceli vosk nesvedci kazdemu.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    ELIZHANNAH: Myslím večer před spaním. Ráno tam vždycky ještě je :) a dávám jí opravdu jen tam, kde mám problém.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SMARTCHIN: teď si nejsem jistá, jestli rozumím: myslíš teda jako večer před spaním? Já jsem to prvně pochopila jako nechat přes celou noc, to by se mi ta Tarika akorát oloupala do postele :)
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    ELIZHANNAH: Ne, jen udělat kašičku a na noc napatlat :) krásně to to do rána zesvětlá a splaskne.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    MOODYCAT: v nouzi bych využila i to, jdu googlovat :)
    TABBY: To zní dobře... ale osobní zkušenost s tím asi nemáš?
    SMARTCHIN: Jako Tariku na noc? napatlat pupínek a zalepit? Já ji doma mám... a napadlo mě i použít ji na delší dobu, ale zase si říkám, jestli by mi to přes noc nerozleptalo obličej, takže jsem to takto nezkoušela :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam