• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    ELIZHANNAH: Myslím večer před spaním. Ráno tam vždycky ještě je :) a dávám jí opravdu jen tam, kde mám problém.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SMARTCHIN: teď si nejsem jistá, jestli rozumím: myslíš teda jako večer před spaním? Já jsem to prvně pochopila jako nechat přes celou noc, to by se mi ta Tarika akorát oloupala do postele :)
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    ELIZHANNAH: Ne, jen udělat kašičku a na noc napatlat :) krásně to to do rána zesvětlá a splaskne.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    MOODYCAT: v nouzi bych využila i to, jdu googlovat :)
    TABBY: To zní dobře... ale osobní zkušenost s tím asi nemáš?
    SMARTCHIN: Jako Tariku na noc? napatlat pupínek a zalepit? Já ji doma mám... a napadlo mě i použít ji na delší dobu, ale zase si říkám, jestli by mi to přes noc nerozleptalo obličej, takže jsem to takto nezkoušela :))
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    ELIZHANNAH: Pokud by to bylo na noc, tak doporučuju lokálně masku Tarika akné. Ta udělá za jednu noc zázraky. Pokud to nemá být vidět, tak ač to není určené na akné, ale na opary, skvěle funguje Cannadent sérum.
    TABBY
    TABBY --- ---
    ELIZHANNAH: Ne ze bych ti nejake poradila, ale na tohle jsem narazila dneska rano

    SOS gel Levandule
    https://www.manufaktura.cz/...ci-sos-gel-proti-akne-s-levanduli-vridelni-soli-a-hrebickem/p445066-1/

    a soudim, ze by to nemuselo vysusovat tak moc, jako preparaty s tee tree
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ELIZHANNAH: Clinique, ale neni prirodni.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Jak existují takové ty malé pětimililitrové roll-onky proti akné, funguje vám z toho něco? Asi bych si měla něco takového opatřit pro případ akutní nutnosti, když mi něco na obličeji vyraší, ale nevím, který zvolit. Viděla jsem nějaký se stoprocentním TTO, pak s konopným olejem, další s různými éterickými oleji... nevím, jak si mezi tím vybrat. Ideálně něco, co sice vysuší, ale nepřesuší to místo, aby to zase třeba nevytvořilo nějakou vysušenou krustu a nerozbolavělo se to přesušením...
    TABBY
    TABBY --- ---
    ANGIOLETTO: Dají se pořídit pratelné - biobavlna a bambus.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    VALKYRA: Nízkonákladový experiment, to zkusím.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    a jakouže katastrofu to kolečko bavlny páchá?
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    DA_NIELA: Odlicovaci olej urcite odstranit vodou ale hlavne bych ho vubec nedavala na vatu. Proste rozetrit na obliceji pomoci rukou.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DA_NIELA: No, nevim, jestli rozumím otázce, ale prostě čistit se má dvakrát, jedno jakým přípravkem.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MOODYCAT: Myslíš olej - voda - olej - voda - tonikum - krém?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DA_NIELA: Jo, smývat. A hlavně to teda dělat dvakrát za sebou, dodržovat pravidlo dvojího čištění.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LOLRUS: Já jsem z té bioaromy spíš na rozpacích. Všechno to krásně voní, takže si opravdu připadám jak opečovávaná orientální princezna. Nicméně pupínků ve tváři mi přibylo. A to i na okraji čela u vlasů nebo na spodní straně brady, kde se normálně nevyskytujou. Doposud se mi občas dělaly takové tuhé bolestivé podkožní hrudky, teď jsou to bolestivé pupínky s tekutým obsahem, skoro jako zamlada. Možná dělám něco špatně, ale co?
    Na odličovací tampon si dám dvě kapky odličovacího oleje, očistím. Pak se ošplíchám tonikem a rozmíchám si v dlani špetičku 24h krému s troškou vody, tak, jak je psáno v doporučeném postupu.
    Tváře mám suché a t-zónu mastnou. Na čele se krém skoro nevsakuje a na lícní kosti by to snad chtělo ještě něco výživnějšího. Nevim, no. Mám ten odličovací olej ještě smývat vodou?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TABBY: ten je moc fajn. Ac je antiaging, zbavil me sveho casu i sileneho akne.


    Bonusem je, ze Monika, ktera Bioaromu dovazi, je moc mila a v pripade potreby i poradi.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    Jestli se vam krouti palce z cen Bioaromy (ktera za ty penize opravdu stoji!), nekoukejte na Inlight ;-) (ktery je ovsem taky bozi a v dennim oleji bych se chtela koupat, pripadne ve vane jim naplnene bydlet :-) )
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    Ano, Bioaroma krémy mi vydrží skoro rok...
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    TABBY: jj, to je on
    GUDRUN: no u me to uz je tri roky v kuse bez poradneho spanku, ja bych ho uzila i kybl myslim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam