• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SIBETH
    SIBETH --- ---
    ANEZAK397: diky. Jeste jednu sanci tomu dam a az prijde ucet za vodu, tak budu asi rychle vylecena z "alternativy" a koupim si nejakej setrnej sampon. ;-) :-D.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: nasla sem v lekarne na netu
    MASOO
    MASOO --- ---
    VALKYRA: ne, ale zkusim sehnat neco s podobnym slozenim.... a kdyz to nepomuze, tak pujdu holt na kozni a kortikoidy me neminou, chjo
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    SIBETH: Jo, zkusila jsem to pred par lety, ale nikdy vic. Vlasy byly totalne mastny a v koncich vysuseny, navic me zacaly svedet a to jsem to vymyvala hodne dlouho. Asi kvuli te konzistenci tam vzdy neco zbylo. Jo a taky mi vlasy ztmavly.
    Ale s cim jsem mela nejmensi problem, to bylo shikakai, to my bylo schopny ty vlasy celkem dobre umejt. Pak jsem si taky rikala, se Indum moc neverim v otazce cistoty toho produktu.
    Nakonec jsem zacala pouzivat sampony bez sls a ty pouzivam dodnes.
    SIBETH
    SIBETH --- ---
    PISISKVOR: Dam vedet. Jeste tomu davam sanci. :-)
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    SIBETH: ja si myslim, ze to funguje na urcitej typ vlasu, stejne jako vetsina te prirodni vlasove pece, ze to asi nebude zazrak pro vsechny. osobne jsem nemela dalsi motivaci to pak zkouset - prislo mi, ze kdyz mi to ty vlasy zacne jednou vysusovat, tak uz se to nezlomi. pokud se ti podari to vyladit, urcite dej vedet:) az na to, ze to vyjde docela draho (obzvlast u dlouhych vlasu), mi to jinak prislo super.
    SIBETH
    SIBETH --- ---
    PISISKVOR: Diky, budu zkouset dal, zkusim vetsi mnozstvi, zkusim mensi mnozstvi a treba se to jeste podda. ;-)
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    PISISKVOR: jo a zkousela jsem vetsinu z toho co maj v nabidce (celou dobu mluvim o tech praskovych)
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    SIBETH: jeden cas jsem to zkousela (khadi), dle navodu. davala jsem toho celkem malo, vzpominam si ze mozna dve polivkovy lzice? na dne maleho hrnecku (ta baleni taky nejsou tak velka, aby s tim clovek plytval - vlasy mam po lopatky). vypadalo to asi tak, ze to vystacilo na aplikaci do delky kousek od hlavy, do samotnych delek se to dostalo spis az behem oplachovani (mne to tak stacilo). nejdriv se s tema vlasama stalo neco boziho - jakoby ztvrdly, zpevnely, byly jeste lesklejsi, jakoze fakt wau efekt. ale netrvalo dlouho a vypadalo to, ze je to spis vysusuje (dost elektrizovaly apod.). tak jsem s tim sekla.
    SIBETH
    SIBETH --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo používáte na mytí vlasů arithu, shikakai a jako kondicionér amlu? Jakým způsobem to aplikujete? Jaký po tom máte vlasy? Jak dlouho jste experimentovaly, než si to sedlo? Zatím jsem zkoušela dvakrát dle instrukcí z natubey.cz a taky podle návodu na krabičkách, ale mám z toho dost rozpačitej pocit. Hlavně po tý amle. Oplachovala jsem to asi dvěma hektolitry vody a po uschnutí pořád cítím na vlasech takovej jakoby divnej mastnej nebo lepivej film. Přitom konečky vlasů mi připadají strašně přesušený jako sláma..:-/ Musí se to po tý amle nakonec ještě oplachovat octovou vodou nebo vodou s citronem? Jinak mi připadá, že jsou po tom matný vlasy. Možná dělám nějakou elementární chybu. Díky za konkrétní tipy, klidně pošta. .-)
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    MASOO: Jasne :/, poznam. Tak drzim palce, nech to rychlo prejde. U mna, ked uz sa to fakt rozjelo, tak mi pomohol az kortikoid, ktoremu sa teda snazim vyhnut ako sa da.
    MASOO
    MASOO --- ---
    VALKYRA: neco obdobneho, co se da koupit v CR dnes?;)

    RASTABERRY: ted me i krystal pali:(
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    MASOO: Ja mam alergiu na uplne vsetky deo - na tie prirodne trochu menej, ale aj tak ich nemozem pouzivat - jedine co mozem je krystal.
    MASOO
    MASOO --- ---
    Potrebovala bych poradit, jak se zbavit / co idealne alespon v nutnych chvilich moct pouzivat za deo pri/ vyrazka/ce v podpazi....
    dik moc
    hesteg: nesmimsedrbatnesmimsedrbat:D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LULLABY: to je celá značka kosmetiky.
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    MAR_TINA: Dekuji. To je ale "jen" to serum nebo ne?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LULLABY: mám. Teda mám rosaceu.
    Používámznačku PAI, mají na citlivou pleť celou řadu, ale netuším, jestli plně vyhovuje přírodní definici.
    Funguje mi líp než bioderma, která je spíš průměr, a líp než Avene, který je na to dost dobrý.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    V Domácnosti nikdo nereagoval, tak se zkusím zeptat tu:
    Máte někdo zkušenost s bytovým difuzérem Florihana?
    Jak dlouho vám vydrží olejíček při denním používání?
    Jak dobře provoní místnost ve srovnání s ultrazvukovými difuzéry?
    Máme doma vlhko a nechci tu víc zvlhčovat vzduch, ale zas nechci dát 2k za něco, co nefunguje.

    Aroma difuzér
    Aroma difuzér
    https://www.aroma-atelier.cz/difuzer
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    Ahoj, nemate prosim nejake tipy na rosaceu?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Jeste si odlozim video o mineralnich opalovakach co nezanechavaji bily nadech na kuzi: https://www.youtube.com/watch?v=R5irSiMtfzg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam