• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    Ahoj, poradí někdo náhradu za bambucké máslo? Ve zkratce.... velmi problematická, citlivá pleť se sklony k vysušování, vypadá unaveně, povadle, věk 30 + :-D . Oblíbila jsem si bambucké máslo, ale začíná dělat neplechu. Přes noc se vsaje v pohodě... , ale když máznu ráno, tak se přes den dostatečně neabsorbuje, mám tak akorát mastný film přes obličej, a to že pořádně. A další věc... trápí mě opuchlá horní víčka... zarudlá a opuchlá, mám pak oči jak číňan a obrovská víčka :-D Působí pak také spadle. A člověk vypadá hrozně. Budu ráda za každou radu :-)
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    VERONIKA22: Krém Vincentka. Ale nevím, do jaké míry je přírodní.

    Vincentka hydratační krém 75ml | Lékárna DR.MARiO
    https://www.drmario.cz/...IsAFEOQ9E-KYs5O1IN78H9gBkeAtZ9gpeN0Uw8QfKGB0R2l92WOSMVZkYdEF4aAvvOEALw_wcB
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    VERONIKA22: Alverde měl řadu krémů s mořskou solí, s modrým vrškem. Příšerně mě štípaly...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    WITCHIE: ja ted zkousim na vlasy laSaponarii a vypada nadejne
    Šampon se šalvějí a citrónem (200 ml) | Mokoshop| Vše pro ekologickou rodinu
    https://www.mokoshop.cz/Sampon-se-salveji-a-citronem-200-ml-d947.htm
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    To me pekne stve, nez jsem se dopracovala k te Logone skrz jine znacky, ktere mi nevyhovovaly, tak to docela trvalo.. Vubec se mi ted nehodi muset zas dlouze experimentovat.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    IDENTITY: aha. Ja pouzivam koprivovej a gingovej. A nejsem si jista, ale mam pocit, ze mi posledno dobou vlasy vydrzi kratsi dobu nemastny, ale nevim, zda ke zmene v tech mych samponech doslo a neni to necim jinym..
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    IDENTITY: Chjo, ja o tom samozrejme vim, ale sama Logonu nepouzivam, takze jsem to pozapomnela. A kdyz jsem pred dvema tydny shanela svymu klukovi sampon proti lupum, “samozrejme” jsem sahla po jalovcovy Logone a tohle si vubec neuvedomila... :(
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    WITCHIE: Tenhle. Mimo jiné míval temně hnědou barvu, teď je to oranžová průhledná. Omlouvám se za velikost.

    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    IDENTITY: ktery konkretne a od kdy se zmenilo slozeni? To me netesi, ssmpony Logona pouzivam s max spokojenosti vic nez 10 let
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    VERONIKA22: Jen přemýšlím, jestli ti pak v tom mechanismu nemůže zase začít krystalizovat, ale u salt sprejů na vlasy to taky musí nějak fungovat. A asi bych tu vodu převařila, kdyby ti tam náhodou měla zůstat víc dní. Mě by to ani nenapadlo, ale míchám si takhle magneziový olej.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SMARTCHIN: ahaaaa :-) taky pěkný nápad. možná i nejrychlejší :-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: Jé, já bych si ho vzala, dělal mi moc dobře :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BRUSINKA: nic za to samozrejme nechci
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    nemáte po čase někdo tip na šampon pro mastící se jemné a plihnoucí vlasy?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Nechcete nekdo violkovy krem od Argitalu? V tube jsou ho tak 2/3, kupovany vloni, nic by mu nemelo byt. Predani mozne v Praze 16. nebo 17. prosince (nebo po Novym roce).
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VERONIKAEMA: Díky, tak to do sebe zapadá. Z původně skvělýho šamponu průměrná, předražná sračka.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    VERONIKA22: Nebo naředit s vodou do rozprašovače...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    BRUSINKA: pravda nenapadlo mě, přidat do krému jemnou mořskou sůl. Též jsem se bála té koncentrace. zkusím si někde nějakou koncentraci a gramáž nastudovat.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    VERONIKA22: pokud je to jak rikas, tak proc proste nerozmichat obycejnou sul v nejakym neutralnim kremu, co dceru nedrazdi? Asi bych v takovym pripade sahla po necem mazlavejsim, treba jako skinfoodu light od weledy, nez uplne hutnym, co se bude spatne roztirat (bambucky maslo).

    /ale z predstavy mazani soli mne teda svedi cely telo :) /
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam