• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    BRUSINKA: Ja jsem tady doporucovala krem na vlny od Kerastase, kdyztak si me vyfiltruj. Sice neco stoji, ale staci ho malo, ja ho pouzivam kazdy den a vydrzi mi rok.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Tak jsem diky tomuhle auditku objevila CGM a uz to asi mesic zkousim, respektive to tak z 80% odpovida tomu, jak jsem se o svoje kudrnaty vlasy starala intuitivne uz predtim, ale zaradila jsem par vychytavek z CGM a jsem spoko. Akorat resim otazku gelu na vlasy/tuzidla, mate nejaky provereny se slusnym pomerem cena/vykon? Koukala jsem v Biooo, kde nebyl moc vyber, koupila jsem nakonec nejakou mensi tubicku od Logony, ale stala dve stovky a vydrzela mi tak na 5 myti. Vim, ze tu nekdo psal o lnenym seminku, ale do toho se mi moc jit nechce, asi bych si ho, vzhledem k nizky frekvenci myti, musela delat temer pokazdy, a ne vzdycky je na to cas, prostor a chut. Takze hledam hotovej produkt, za kterej nedam majlant (nebo za nej klidne dam majlant, ale at dlouho vydrzi).
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    KAMIONG: ten mi taky celkem sedi, mela jsem vzorecek...
    ale tezko dam dohromady veci za 60 EUR, abych nemusela platit postu, s kterou by to vyslo jinak zas skoro na 700,-... kdyby chtel nekdo podniknout hromadnou objednavku, tak do posty prosim :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KAMIONG: díky za tip! koukám po něm nějakou dobu a u českých Eshopu je za 700
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    GHOSTDOG: na jejich eshopu se 500,- celkem blíží
    https://www.madaracosmetics.com/en/shop/uv-protection
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KAMIONG: akorát není do 500:-/
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    HELLENKA: Madara City CC, miluji ho
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    tip na BB cream ? tak do 500,-
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    AOTEAROA: Ja mám málo porózne vlasy, ktoré nie sú dehydrované. Ale i tak tie prírodné kondiše boli imho k h. Mala som celý sortiment z DM a Biooo. Nakoniec som skončila s konvenčným a dávala len do dĺžok.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MART1NKA: asi ty ostatní nebyly dostatečně hydratační pro tvůj typ vlasů :)

    já taky nejsem kudrnatá :D já když se hooooodně snažim, tak mám zvlněné konce, a vlasy mám něco mezi "na ramena" a "po lopatky". nicméně produkty na můj typ vlasů (nízkoporézní, jemné, snadno se zatíží, malinko se vlní konečky) mi dělají dobře. jedu bezsilikonové a bezsulfátové věci už hodně let, předtím jsem měla vlasy rovný úplně, už od dětství.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    AOTEAROA: Ja nemám kudrnaté vlasy :) proste robí to čo má robiť kondicionér. :) Vlasy sú hebké, dobre sa rozčesávajú, nerobia sa mi dready a netrepia sa mi končeky. Iné prírodné značky, čo som skúšala, a že ich bolo, mi nerobili nič. Ako keby som kindicionér nepoužila.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MART1NKA: a jaké konkrétní pocity z něj máš, co to je co dělá co tě nadchlo?
    Já teď mám Devacurl Daily Conditioner, taky čistě přírodní, a taky bezva. Lehoučký na moje jemné vlnky. Taky jsem vyzkoušela přírodní masku od Curls, s názvem Blueberry Bliss, je taková hodně máslová a nedávám jí tolik jako vodnatější levnější masky, a vlasy mi nezatížila. Rvu to teď do nich zevnitř i zvenku a jsem zvědavá, jak rychle budou vypadat dobře, vzhledem k tomu že jsem 4 měsíce po porodu a začalo slavné padání.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Inak tá značka, čo Terka ukazuje... mám od nich Deep Wood kondicionér a naozaj funguje. Len je teda fakt drahý (690). Ale je to prvý prírodný kondicionér, čo niečo robí.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: https://www.instagram.com/tv/CDTXPdInfPu/?igshid=i1t1qugd6x2q

    Zde například vytleskání krusty z vlasů. Lze dělat i bez trička.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KETHAMINA: Asi 5 minut tuším, cca týden to pak vydrží v lednici, nebo se dá zamrazit.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KETHAMINA: A zrovna v CGM jsou silikony obecně zakázané, takže nevím, na co jsi koukala :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KETHAMINA: Viz níž jsem už hodila
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    CAMELLA: neměla bys odkaz? Já zatím našla jen silikony a pěnové tužidlo a gel se silikony.

    Jak dlouho to vaříš?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KETHAMINA: cgm v rámci principu "nepoužívat SLS a další dráždivé věci, hydratovat jak blázen a takhle takhle sušit a rozčesávat.' klidně může být zcela přírodní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam