• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TOMG: No tak to je PEKLO ! Cekal jsem tak tretinovou velikost..
    TOMG
    TOMG --- ---
    Pro predstavu, takhle to vypada bez samolepek, ktere lepit neplanuju.
    TOMG
    TOMG --- ---
    Ja si na vanoce nadelil:8285 - Tow Truck Dovezeno z Nemecka za 2900,-
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    brácha má sedm. a já si ve svých jednadvaceti plánuji udělat po Vánocích taky radost. možná právě tím lvem :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    To je vazne luxusni sada....kolik ze je brachovi ? Ja bych z toho byl se svejma 27 na krku nadsenej .)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    NAGASAWA: na lva a spol. jsem koukal taky. tady to dokonce vypadá, že se tato tři zvířata dají postavit dokonce najednou!
    LEGO creator je totiž typické tím, že dostanete jednu sadu kostiček a návod na několik různých výtvorů, které se z nich dají postavit.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Vcera jsem si prave s pritelkyni rikal ze bysme spolu postavili ty tuny stavebnic ktery se mi doma nahromadily od konce osmdesatejch let do soucasnosti a udelali par fotek .) nejvic se tesim na zrestaurovani kosmicke stanice na podlozce na ktere jsou i dva umely kratery .) + dve lode ve vane.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CATHACK: Skvela volba ! me se pomerne dost libi ten lev. Pro lego mi prijde pomerne netradicni.

    CATHACK
    CATHACK --- ---
    NAGASAWA: je to Prehistoric Power v řadě LEGO Creator.
    já miluju tuhle Creator sérii, kde není moc specializovaných kostiček využitelných jen na jednu určitou věc, ale spoustu kloubů, rohů a zubů a rada "stav si" :)
    http://shop.lego.com/ByTheme/Product.aspx?p=4892&cn=348&d=70

    Exo Force je dost zvláštní, ale kdyby mi bylo 9-12, nepřál bych si asi od Ježíška nic jiného.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CATHACK: Fiha..co to je za radu ? ja ted na lego.com nevericne ziram na Exo Force v tezkym mecha-kaiju japan stylu..
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    já dávám k Vánocům ostatním vždy to, co bych si přál dostat sám.
    takže malej brácha dostal tohle:



    stavěli jsme to dneska asi hodinu a bavili jsme se oba! :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ANT_39: Fantazie..bracha si zaslouzi notnou davku obdivu. Ve skrytu duse touzim od svejch detskejch let po skutecne OBRI vanocni stavebnici technics .) a to uz mam taky nad 25 oujee..
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    Mno, takze jsem od sveho bratra dostal toto:
    http://shop.lego.com/Product/?p=8288
    Myslim ze to chtelo kus odvahy dat cloveku nad 25 k vanocum lego, ale krome lega by mi vetsi radost udelala uz jen pracovni stanice od SGI, takze mu to myslim vyslo :)
    Stavel jsem to asi tak do druhe v noci. Cool.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    SHANIM TYTO KOUSKY S KRABICI.. koupim za zlatyprase ! :) (1984)6080 6073 6061 6022 6040 6030 6021 (1985)6055 6011 6012 6102 (1986) 6041 6023 6067 6074 (1987) 6049 6062 6016 6017 6035 (1988) 6066 (1990) 6077 6081 (1993) 6056 (1997)6024 6046 6079 6037 6087 6047 6007 6027 6031 6097
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ..nemate nekdo LEGO Castles s krabici, ktereho by ste se radi zbavily ?.. jeste neco malo mi chybi do komplet serie :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    Ceny na bricklinku jsou v americkych dolarech, pricemz obchod od obchodu se lisi konkretni podminky, tzn. postovne, balne nebo pojisteni zasilky, vychazi to vetsinou z cen posty v dane zemi. Pze nepojistena zasilka sice muze bez problemu dorazit, ale u drazsi zasilky se muze stat, ze nekde vytuhne a prodejci primo v obchodnich podminkach pisou, ze nepojistene zasilky neresi. Takze se vyplati pojistit objednavku v prepoctu minimalne nad 1000 kc.
    Treba z UK se mi balik zatim neztratil a nekolikrat sem to mel i nepojistene a nebyl problem.
    Taky sem narazil na vycuranka ze Spanelska co pak mel kurz prepoctu dolary na eura 1:1, takze vyhodne ceny co mel na netu nebyly zas az tak vyhodne a to bylo bez postovneho a pojisteni.
    TOMG
    TOMG --- ---
    Takhle nabidka dilku v Lego Factory je nic moc, to uz je lepsi vyber na Bricklinku, jen to nevyjde uplne levne. www.bricklink.com. Takze neni problem si objednat kostky co potrebujes klidne i Australie, jen je treba pocitat s postovnym. U USA to muze byt navic clo a u statu unie pro zmenu VAT. Ja osobne mam vetsinou dobre zkusenosti s obchody z UK. Jediny problem je, ze musis poresit jak objednane zbozi zaplatit, bud pres PayPal a nekoho kdo to vyuziva nebo poslat penize v pojistene obalce, jenze to ne kazdy obchodnik prijima. PayPal vetsinou prijimaji vsichni a kdyz do Ceska zbozi neposilaji, tak to vetsinou vis predem.
    Ted sem se pripojoval k objednavce z nejakeho Belgickeho obchodu.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    TOMG: Lego factory, vim, ze to sem neposilaji, ale zda jste treba nemeli znameho v zemi kam to slo a jak jste s tim byli spokojeni, zda si mam shanet kontakty v cizine ^_^ A dekuji
    TOMG
    TOMG --- ---
    Je otazka co myslis, jestli LEGO Factory, ktere v Cesku neni podporovani nebo LEGO Service, kdyz ti poslou chybejici soucastku v setu, kdyz vyplnis na netu nejaky formular. To funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam