• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---


    witness the ultimate Motorized Walking AT-AT made of LEGOs!

    made from 1137-Lego pieces and measuring 12" (30 cm) tall and over 14" (36 cm) long, this AT-AT includes a battery box and motor - which runs on 6 AA-batteries; which enables it to walk, and it's head moving up & down (peep youtubed-video below - which i can only "assume" is the accurate one :p)

    the set also includes AT-AT Pilot, General Veers, Snowtrooper and Luke Skywalker with grappling line and lightsaber @ priced at US$130 [available HERE / all info via] ... altho i'd imagine Luke getting totally nauseous with the wild-swinging:

    Video: http://www.youtube.com/watch?v=Vhj5CVBNnSc
    MAP
    MAP --- ---
    Nenakupoval jste někdo v Lego obchodech v Německu a nevíte, za kolik se tam prodávají samostatné Duplo figurky a Duplo zvířátka? Díky za případnou odpověď.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---




    Transformers - Decepticon helicopter

    kompletni galerie > http://www.brickfrenzy.com/?m=blackout


    HOOLIGAN
    HOOLIGAN --- ---
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    "Byla to hračka z lega v životní velikosti," ? ..dyk ma 3 metry :P
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    // co ma kurfa znamenat ten napis "no real than you are"? rozumel bych "no more real...", ale tohle mi nak nedocvakava...
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ..tak panove, ja muzu nabidnout tyto sety komplet v krabicich v dokonalem stavu vymenou za jakykoli Castle set s krabici .):



    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    FERRENC: mam 6081 ale nedam .))
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ..6085 mam taky. s krabici komplet .).. to je hodne vzacnej kousek. 6077 melo o dost vic lidi. jenom "ach ta krabice:("
    NASTY
    NASTY --- ---
    FERRENC: Jsem na tom úplně stejně jako ESTEN. Co bych dal dohromady, je určitě tohle (ale to si nechám):
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    FERRENC: 6077 asi nekde doma z detstvi mam.. stopro ale bez krabice a pravdepodobne ne uplne komplet ;)
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    panove, sry za spam, ale potrebuji tyto sety s krabici, nevite nekdo jak je sehnat ? .)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    MICTECH: myslim ze je to snad napsany na samotny krabici :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam