• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    A brachova klaiska

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Nejlepsi lego video co jsem kdy videl... To jak po strance zpracovani, animace, tematu tak i pribehu. Dvakrat jsem se v prubehu zasmal a to se mi na internetu zas tak casto nestava :)
    http://youtube.com/watch?v=KSvl5ajAmPg
    TOMG
    TOMG --- ---
    Ja mel jednu stavebnici lega kdyz jsem byl hodne malej a pak jsem pred par lety uvidel v akci nejake basic kostky, tak jsem si to koupil a uz to bylo :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ja sem si Lego začal kupovat az po 25
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    A jak to mate vubec s vasi Lego historii? Ja jsem mel pauzu tak od 15 do 24, a ted uz jsem v tom zas rok az po usi :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: jj, masina vim jak vypada, ale nevedel jsem ze jsou k tomu i ty vagony.

    Jinak souhlas, ze na sety je lepsi ten Ebay, e ze Bl je na to drahej, ale zas tam clovek najde fakt vsechno. A nemusi drazit, proste objedna a je to. Skoda, ze nejsem nejak ve vate, to bych asi nakupoval hodne.
    TOMG
    TOMG --- ---
    Z bricklinku kupuju spis konkretni dilky co mi chybi na stavbu a ze nekterych dilku je vsude dost a nekterych malo, hlavne nekterych specialnich technic kostek je obecne v setech malo. Sem si loni objednaval z UK asi 200 ks tech starsich cernych clanku pasu, pze nejvic jich je v tom jerabu, ale tam to bez slevy vychazi draho.
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: Originalne je ten vlak cervenosedy. Misto cerne si predstav cervenou a misto modre sedou a na vagonech takovou perletove stribrnou a okna nejsou tyhle klasicke train, ale ty pruhledne panely 2x1x2.

    SHMADE: Bricklink je na neco ok a na neco hodne drahy, hlavne stavebnice tak byvaji dost drahe a to nepocitam MISBy. Na stavebnice je lepsi Ebay.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    FERRENC: Ja osobne jsem si tam jeste nekoupil teda nic, ale jeden clovek tam pro me za malou uplatu parkrat neco koupil a nebyl problem. Tady na ty strance http://www.bricklink.com/storeList.asp je seznam vsech obchodu, ktery jsou otevreny - je to tam razeny podle zemi ve ktere pusobi, cislo v zavorce znamena pocet veci ktere nabizeji (jednotlive kosticky + sety) V kazdym obchode plati trochu jina pravidla tak se vzdycky podivej, je tam vzdy i napsano, kam vsude posilaj. Jinak ze by ti nekdo poslal cihlu bych se zas tak nebal. Samozrejme se to neda vyloucit, ale podle me lidi co maj radi lego jsou fer, tady to neni jak nejaky smelari na aukru... :) Jinak postovny z ameriky by bylo podle vahy, ted sem nekdy na kostkach cetl, ze si nekdo nechal poslat z usa nejakej set a postovny vyslo na zhruba 500,- Ale ja osobne bych se snazil ty sety co hledas koupit spis treba v nemecku, tam to maj taky celkem zozjety - velky kramky. :)
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    SHMADE: supr.. diky. ale mate s tim nekdo zkusenost ? ..tzn.neposlou ti v krabici cihlu ? kolik stoji doprava z ameriky a jsou vubec ochotni to ti lide expedovat ?? ,)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Jak vypadaj originalni vagony nevim, tak nemuzu porovnavat.... Jestli bude zase nejaka dalsi vystava, tak mozna zkusim taky neco vymyslet, nejspis nejakej poradne funkcni technic :)

    FERRENC: Nevim jestli znas bricklink.com , ale asi ne, protoze to by si tuhle otazku nepolozil. Tam lidi z celyho sveta prodavaji a kupuji uplne vsechno co se lega kdy tykalo. Klidne ty sety co hledas tam bude mit nekdo i nerozbaleny. Jinak neni problem koupit pouzity set vcetne krabice i navodu. Nasel jsem ti tam pro orientaci ten set 6080 vcetne krabice a navodu za +- 150 dolaru, bez krabice tak o 30 min. Si to tam projdi a uvidis.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Pekny, ja sice vlackar nejsem, nemam legovej ani jeden, ale bavi me se na en obcas na kostkach kouknout.
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    No jo, taky bych neprodal :D
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ..panove, kde mam sanci splasit nejake oldschool castles s krabici a komplet ? tzn. ((1984)6080 6073 6061 6022 6040 6030 6021 (1985)6055 6011 6012 6102 (1986) 6041 6023 6067 6074 (1987) 6049 6062 6016 6017 6035 (1988) 6066 (1990) 6077 6081 (1993) 6056 (1997)6024 6046 6079 6037 6087 6047 6007 6027 6031 6097) - jinak mam vsechno xD - rady typu "prohledej sousedovi pudu" vynechte ... soused ma vsechno co potrebuju, ale z proncipu mi to neproda :P - i dyz si s tim uz nehraje !! Grrr :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    SHMADE: Tento vlacek. Proste se mi nelibila barevna varianta prodavane lokomotivy Santa Fe a nelibily se mi ty vagony. I kdyz to origo odpovida skutecne lokomotive.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMG: Jakej si mel exponat ve svitavach, ne ze bych tam teda byl, ale stejne bych se rad kouknul na nejaky vytvor.
    TOMG
    TOMG --- ---
    NAGASAWA: nevim kdy se tam dostanu a bohuzel mi ani nevyslo, abych poskytl nejaky exponat jako ve Svitavach.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NAGASAWA: dik za info, o vikendu se tam podivam
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Nebyl jste nekdo na vystave lega v brne ?

    http://www.kostky.org/brno2008.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam