• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KORDA
    KORDA --- ---
    KORDA: V tomhle dome planuje tejden zit. A i celej interier bude z Lega.
    KORDA
    KORDA --- ---
    SHMADE: Dokument BBC o nejlepsich hrackach. Host je muj oblibeny James May. Lego je jedna z hracek. Jeste jsou v poradi vlacky, modelina atd...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Rozestavěný dům z Lega...


















    Více fotek zde: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=398559
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KORDA: Osobně chodím do Legáčka, tam mají velký výběr a snad vždycky ceny o trochu nižší než v Tescu nebo Sparkysovi. Navíc mají i věci S@H only (ne vždycky, ale třeba adventní kalendář měli).
    KORDA
    KORDA --- ---
    A nebo aspon s poradnym vyberem :]
    KORDA
    KORDA --- ---
    Neakej prazskej vyhlasenej obchod, kde jsou sety z neakyho duvodu levnejsi? Nebo proste chodit po tescu a sparkys a koukat po vyprodejich? :]
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    LPE Power znám, chtěj za to celkem hodně peněz, ale zas se s tím fakt piplaj a lidi si tyhle motory podle mě kupujou i pro běžný použití na místo elektromotorů když potřebujou pořádnej krouťák u malýho motorku, užití mě teď nenapadá, ale pochybuju o tom, že by si je kupovali jen afolové. Projeďte si sekci o výrobě celkem zajímavé...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Zběžně jsem koukal, jestli to tu nebylo - jak jsem sjížděl videa inspirován SHMADE (nemám slov), narazil jsem na pneumatické motory: http://www.lpepower.com/
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    CROSS: buď tam, nebo z bricklinku by tě to možná mohlo vyjít o něco levněji...
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMG: yy, to je ten mensi, tech mam nekolik (rec je nejspis o setu 8293). Potrebuju ten vetsi (8882) a infra receiver (8884). Jak na to tak koukam, nejvic realna moznost bude to objednat po kusu primo z Lego.com.
    TOMG
    TOMG --- ---
    CROSS: Nějaký ten nový motor prodávají v sadě s kabely, bateryboxem a pár převody. Cena okolo 1k, přičemž to měli v regálu třeba v Puntanele.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HOOLIGAN: děkuji za tip! Přehodit pořadí jazyků skutečně pomohlo, to bych v životě neuhodnul.
    RHOX
    RHOX --- ---
    Na aukro jsem přihodil X-Wing Fighter z roku 1999.
    HOOLIGAN
    HOOLIGAN --- ---
    CROSS: tusim ze by to chtelo anglictinu na prvnim miste v nastaveni jazyku (popr. prepnout system do english jestli mas ceskou lokalizaci)
    CROSS
    CROSS --- ---
    A jeste jedna otazecka, zkousel jste nekdo rozchodit ten software od Lega (Digital Designer) na Macu? Stahnul jsem primo z lego.com, ale po instalaci to nejde pustit; chybovou hlasku jsem prohnal googlem, ale vsechno se tyka jen windows a rad typu zasahu do registru. Takze pokud to nekdo pouziva na Leopardu, ocenil bych konzultaci.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Da se v Praze v kamennem obchode sehnat XL motor a infra prijmac? Ptam se proto, ze budu v Pze jen dva dny, takze objednavani nepripada v uvahu - to si to radsi objednam tady.

    SHMADE: dodatecne dik za tip. Moje puvodni myslenka byla pripojit tam takovej ten starsi motor, co se dodaval treba k traktoru, ale koukal jsem, ze ma jinej elektrickej konektor a asi bych ho nepripojil na ovladani. V kazdem pripade kostky jsou velmi inspirativni.
    RHOX
    RHOX --- ---
    Prodám Lego Star Wars

    Jde o tyto sety:
    TIE Figter 7146
    B-Wing at Rebel Control Center 7180
    Naboo Fighter 7141
    Sith Infiltrator 7151

    aukce jsou zde
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    tatrovka a ta bílá žabka hezký :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Video z druhého závodu Lego Technic Rally je ready, tak se mrkněte, kvalita šla nahoru jak v jízdních vlastnostech aut, tak v záznamu. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=efPGvOTI3M0&feature=channel

    startovní pole:
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Zítra, teda vlastně už dnes :) 11.7. se uskuteční druhý závod Lego Technic Rally, místo konaní je kousek za Velkou Ohradou, tak kdyby se někdo chtěl přijít podívat, bude vítán. :)
    Start závodu je ve 13 hodin.

    Více info včetně konkrétního místa závodu tady:
    http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=23319.0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam