• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    XMRAVENECEK
    XMRAVENECEK --- ---
    Sháním toto ozubené LEGO kolečko, které nemá v centru kříž, ale kulatou dírku na osu. Praha, klidně i jen k zapůjčení...

    MICTECH
    MICTECH --- ---
    LEGO's magic number is 37,112

    Phillipe Cantin: LEGO's magic number is 37,112
    http://phillipecantin.blogspot.ca/2013/02/legos-magic-number-is-37112.html
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    Lego paper plane folding machine V2.0 - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TDiIOTjyHzU
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Takze predpokladam, ze to je nekde blizko nakupnich VO cen tj. cca 40-50% original ceny.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    YNZA: V Makru meli po Vanocich tyhle maly sety za 41,- Kc :D Zmizely dost rychle :)
    XMRAVENECEK
    XMRAVENECEK --- ---
    Ahoj, nemá někdo z vás k dispozici tuto knihu: http://www.amazon.com/The-LEGO-MINDSTORMS-Idea-Book/dp/1593271506 ?
    PECA
    PECA --- ---
    YNZA: Jsem to před vánoci kupoval asi za kilo, možná za 110,-. Potěší, ale zas takový terno to není.
    L4MA: Chodím tam 1x - 2x za měsíc nakoupit čaje a kafe (u toho nevím, jestli nepřestanu, mám dojem, že přestali brát moji značku). Je potřeba se vyhnout čtvrtkům ráno. To tam bývá důchodcovská tlačenka na hole. 4lověk snadno přijde k úrazu. Zvlášť, když se natáhne do regálu se slevou, kam se žene zrovna nějaký oberlený stařeček. Nic ve zlým, ale doufám, že takhle jednou neskončím.
    // konec výlevu na téma "sociální role supermarketů".
    PECH
    PECH --- ---
    YNZA: Tak Kaufland na Spojovací beze slevy.
    YNZA
    YNZA --- ---
    L4MA: doporucuju pred tim nejaky sedativa
    L4MA
    L4MA --- ---
    YNZA: dik, ja sem v kauflandu jeste nikdy nebyl a podle zvesti je to velkej zazitek, tak si zejtra cestou z prace udelam exkurzi a aspon tam nepudu uplne zbytecne... :)
    YNZA
    YNZA --- ---
    L4MA: dnes nasadili tu slevu, do vyprodani no, je tam jeste naky duplo z 249 na 119, ale to jde mimo me
    L4MA
    L4MA --- ---
    YNZA: jen dnes?
    YNZA
    YNZA --- ---
    dnes v Kauflandu 3365 za 70kč
    CROSS
    CROSS --- ---
    Na duplo se taky chystám, synovi je 13 měsíců a zatim mi jenom z Technic modelů na poličkách, na který dosáhne, otrhává volanty a zpětná zrcátka. Pouštěl jsem mu rolbu na infra ovládání, ale tý se bál. Ještě to asi bude chvíli trvat, nejnižší věk podle Lega je rok a půl (a to jen u některých setů) a syn se zatím nedostal za období, kdy skoro všechno ožužlává.
    RSZ
    RSZ --- ---
    naše děti jsou 2,25 a 1,25 roku, tak snad neurazím duplem;) na technics si ještě budu muset počkat, ale lokomotivy a jeřáby jsou taky fér, je to naše asi nejvytíženější hračka..







    HADIAK
    HADIAK --- ---
    dnes sme sa opat hrali s legom a tak som vecer pozrel na net...

    ...a stlacil F9 :)





    (moje stare setiky; 6804 + 6824)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OLTSKUL:
    HADIAK:

    super banka :)

    buhehe, rendrovano v Coroně



    SCOLEX
    SCOLEX --- ---
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam