• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Já vám ho rád prodám, ale pochybuju, že si dětský sen ceníte na tři tisíce :P
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARMONLOR: nejsi sám :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ještě se zoufale snažím zkompletovat 8054 a 8835, ale chybí strašně moc kousků. Doufám, že jsou nasypaný u toho auta :D
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    OCTOPUSS: Jojo… Já tehdy technic stavebnice dostával pravidelně, ale vždycky menší. Po čemkoliv pneumatic jsem toužil jak malé dítě a tahle obluda byla sen :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    DARMONLOR: Zpětně vidím, že tehdy táta ještě vydělával velký peníze, protože tahle obluda tehdy stála snad pět tisíc :-O
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    OCTOPUSS: jé, 6693 jsme měly, když jsem byla malá :)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    8868 jsem vždycky chtěl :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    OCTOPUSS: tak pak napiš, co si za to představuješ :) konkrétně ta 6987 by se mi líbila :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Převážně mám komplet stavebnice včetně krabice. Tu a tam něco chybí, ale to mám v úmyslu přes ten jejich předraženej eshop dokoupit, aby se dal prodat komplet. Ještě se mi vším nepovedlo probrat.
    Většina jsou spíš menší stavebnice, jako třeba 6693, 6830, 6850, ale mám i pár skvostů, konkrétně 8868 a 6987, za který doufám dostanu nějaký slušný peníze.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    OCTOPUSS: Záleží hodně na stavu kostek, kompletnosti setů a podobně. Pokud bys měl prakticky cokoliv starého ještě nerozbaleného, má to asi zajímavou, i když ne nutně závratnou cenu. Pokud jsou kostky vybledlé, od zubů či nehtů poškozené a podobně, tak bys musel mít fakt raritní set, aby měl i tak cenu. Vždycky dost pomůže mít krabice a hlavně pak ty plastové inserty, které v nich bývaly. Samozřejmě návod. Pokud máš prostě jen kostky z několika starých setů, nekompletní a navíc hrané dětmi (což asi ano, protože ty jsi byl to dítě), pak to má ve většině případů hlavně sentimentální hodnotu pro tebe, ale jinak to prodáš spíš jako kiloware.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    OCTOPUSS: celkem dost, projeď si eBay - ale je fakt, že spíš pokud to máš v dobrém stavu, ideálně celé stavebnice + manuály a krabičky... pokud to máš spíš na kila, není to tak dobré.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jak je prodejný starý lego? Nebo kde je nejlepší zkusit ho nabídnout? Začal jsem se probírat "dětstvím", a překvapeně zjišťuju, že jsem toho měl docela dost :)
    STRUDLICEK
    STRUDLICEK --- ---
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    random internet image z MURYCA

    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Lego King's Castle x2 - Imgur
    http://imgur.com/a/eiXSK

    Jak ze dvou setů:


    Udělat pořádnej hrad:

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    HAC: Jojo, souhlas, taky jsem byl a pokud se někdo bude pohybovat aspoň trochu poblíž, tak 100% doporučuju!
    HAC
    HAC --- ---
    NOIK: cela vystava na Lipne je masakr. :-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    (myslim teda samozřejmě Minas Tirith, ne ty kozy)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam