• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MICTECH: byl jsem před pár lety v Dánsku v Billundu, a jeden den je na jakejkoliv Legoland hrozně málo. Minimálně to chce víkend
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    Byl jste nekdo v LegoLandu v Londyne? Zajimalo by me, jestli je to na cely den nebo treba jen na pulku?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Jinak co tak ještě vidím z českých, tak:
    http://www.mocpages.com/moc.php/298971 (Radegast)
    http://www.flickr.com/photos/hardegon/sets/72157625851922641/ (Hardegon)

    A Peki tedy asi hrady nestaví, což nevím proč jsem myslel, že ano.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KARYSLAV: Já vím, ale nenašel jsem Pekiho fotky, tak jsem do třetice uvedl sice už zmíněného, ale jen jednou galerií uvedeného Daniela.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ETHAN: pardon pardon, já se v tom ještě tak moc nevyznám, toho legáčka to právě je
    KARYSLAV tak jsem na to narazil. Super práce :-D
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KARYSLAV: Hradařů je u nás hodně, možná by stálo za to seznámit se se jmény jako je Ryxe, Daniel Legáček či Linhi.
    TETREV
    TETREV --- ---
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Tyvole to je od nějakýho čecha sem si teď všiml :-D

    TOMG
    TOMG --- ---
    OCTOPUSS: sdružuje to obchody, ale technicky každý z těch obchodů si na tom webu vede evidenci toho co nabízí, vedou se přes to transakce, píše hodnocení atd.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jo aha, ta stránka je sama o sobě obchod? Já myslel, že jen sdružuje informace o obchodech.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    OCTOPUSS: v levém sloupci, ale ne všichni zrovna něco nabízejí
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ale jo, to chápu, ale není mi jasný kde je odkaz na seznam jeho zboží.
    TOMG
    TOMG --- ---
    OCTOPUSS: on je to web který sdružuje spoustu "obchodů" z celého světa. Někdo má normální prodejnu a kostky k tomu a někdo má doma jen v krabicích kostky na prodej. Číslo v závorce je počet hodnocení, které dotyčný obdržel za transakce. Samozřejmě musíš vědět, jaké kostky chceš a jak se jmenují a do jaké kategorie cca patří.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    TOMG: Tak tuhle stránku absolutně nechápu. Náhodně jsem vybral obchod v Praze s nejvyšším číslem v závorce (netuším co to znamená), a po otevření tý stránky nikde nevidím žádnej odkaz, takže nevím, jak se u nich dá nakoupit.
    TOMG
    TOMG --- ---
    OCTOPUSS: www.bricklink.com, jsou tam tuším i některé české "obchůdky".
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nevíte o nějakým českým obchodu, kde prodávají díly individuálně? Nějaká obdoba spareblocks.com
    CROSS
    CROSS --- ---
    Koupil jsem na víkendovém bazaru od nějakých místních dětí krabici s Duplo vláčky, abych synovi rozšířil základní set 10508 (už se ho nebojí :-]). Byla to hromada kolejí a taky lokomotiva ze setu 3335 (Intelli train), tahle: . Samo bez návodu. Nemáte to někdo doma?

    Má to dost vychytávek, podle strojvedoucího to mění chování a tak. Na destičky položený na koleje to teda nereaguje. (Dohledal jsem k tomu nějaké info na netu, ale to není úplné.) Netušim například, k čemu jsou ta dvě tlačítka nad motorem. Za případné tipy dík.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    BrBa :D
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Kurva to je aspoň odhodlání :-D

    Brisbricks 2013

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam