• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    L4MA
    L4MA --- ---
    NTR23: ouu, k dostani nekde v cechach?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    TETREV
    TETREV --- ---
    Největší model Karlova mostu na světě je z lega – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/318939-nejvetsi-model-karlova-mostu-na-svete-je-z-lega.html
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    The LEGO® Movie - Official Main Trailer [HD] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=fZ_JOBCLF-I
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Až to prodám všechno, koupím novou grafickou kartu, abych moh hrát Battlefield 4 :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OCTOPUSS: 6273 mela sestrenka :) jsme si s tim v roce 91/92 hrali :)

    otazka zni co ted budes delat, s cim si budes hrat ty? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ještě mám 6273 a 8868. Ten první půjde na aukro dneska, druhej ještě nevím.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OCTOPUSS: Nahod cisla setu co mas dalsiho nebo posli linky na daksi aukce.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Lego velký raritní set, Vesmírná stanice, 568 ks (3650797385) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/lego-velky-raritni-set-vesmirna-stanice-568-ks-i3650797385.html

    večer končí!
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    Minifigs
    Minifigs
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NTR23: aha tak to není žádná sláva. Končím s mými zahraničními ambicemi :oD
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nemáte někdo extra prosím?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VERONIKA22: jinak já lego kupuji v průběhu roku, právě jak jsou slevy 50% (Tesco, Globus, Makro). Schovávám pod schody, ona se vždy najde příležitost, kdy něco vytáhnout. A lego není věc, která by v případě potřeby nebyla prodejná dále. Mám tam toho docela dost, ale duplo vlaky zrovna ne. A najdou se tam i nějaké MISB, které už ani v aktuálním sortimentu nejsou. Třeba se to jednou zhodnotí.
    CROSS
    CROSS --- ---
    VERONIKA22: Z USA se clem a DPH, zrovna u Lega mi to nepřijde ideální. Jinak konkrétně Lego jsem nakupoval online pouze přímo na shop.lego.com (co jsem tenkrát nemohl sehnat v kamenných obchodech) a na Bricklinku, ale na Bricklinku ne sety; nicméně i sety lidé prodávají a na ceně a dopravě se domluvíš...

    Jinak tady (Švýcarsko) si kamenná hračkářství cenově konkurují, chce to vystihnout, na co zrovna mají akci. Někde to a jinde ono... Duplo vláčky (10508) jsem takhle kupoval asi o 20 franků levněji, než je tu běžně k mání resp. pod doporučenou cenou, za kterou prodává Lego.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VERONIKA22: Když vezmu namátkově set 10507. Na oficiálním Lego shopu stojí 1299 Kč a 45 USD (840 Kč). Jenže US neuvádějí ceny se sales tax, takže připočti cca 8%. Potom poštovné do CZ. A hlavně počítej s tím, že ti to zrentgenují na Ruzyni a pokud to náhodou vyjde, že nebudeš platit clo, určitě zaplatíš DPH 21% z ceny obvyklé v ČR. A do tohoto DPH se počítá i cena poštovného.

    Pokud dám tento seto do Heuréky, vidím cenu 869 Kč. Když ho hledám na americkém amazonu, najdu cenu 39 USD. Opět bez taxy.

    Vyplatí se to?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NTR23: když já potřebuju mašinky :o) a né to co v makru zbyde :o)
    tajně jsem doufala, že čechy jsou předražené a všude jinde bude levněji. a z USA nikdo neobjednáváte?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VERONIKA22: Podle mě se ti to nevyplatí. V EU budou velmi podobné ceny jako v ČR a ty krabice budou poměrně rozměrné a poštovné to prodraží.
    Resp jsi nepsala, proč chceš kupovat v zahraničí. Jaký k tomu je důvod. Ty sety chceš nové, nebo krabice s navybíranými kostkami dle přání?

    V Makru budou těsně před vánoci 50% slevy na Lego jako každý rok.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Jako neznalec bych se Vás potřebovala zeptat - v životě jsem ze zahraničí ještě nic neobjednávala. Letos bych chtěla několik krabic Dupla.
    Jako naprostý amatér bych se potřebovala zeptat na odkazy kde nakupujete vy? Vůbec nevím jak na zahraničních webech najít nejlepvnější zadané zboží a zároveň to nenakoupit v eshopu, který českou republiku vůbec nezná :o/.

    Předem velmi velké díííky i za ježíška :oD
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Ještě mě napadá, že pokud by byl zájem, mohu naskenovat japonský katalog :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KANAREK1: Díky (přítelkyně katalogy sbírá), ale asi by se to nevyplatilo posílat.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    ETHAN: Kdyby jsi po něm toužil, tak pro druhou část roku mám německý katalog dvakrát, tak mohu poslat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam