• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    COLON
    COLON --- ---
    L4MA: to jakože náhled je z jinýho videa než zbytek...? Nebo že je dneska problém udělat render s mezerama mezi kostkama a prachem? COLON je hodnocení videa po jeho celém shlédnutí. COLON je reakce na OLTSKUL a vychází to opět ze shodnocení celého videa a mj. také z náhledu. A je to můj osobní názor o kterém se nepotřebuju dohadovat, ale rád se podívám na "making of" toho klipu, že to je stopmotion animace pouze s doanimovanými výbuchy. Ale ani o to mi nejde - jen pro mě LEGO: The Movie nasadilo laťku tak vysoko ve všech směrech, že mě prostě víc baví koukat na videa s DIY efekty kde mě mj. pobaví nápady jak efekt udělat na koleně než animace dodělávaná na počítači kde už člověka těžko něco překvapí...to je celý...

    L4MA
    L4MA --- ---
    COLON: a to to jako rendrujou i s prachem a mezerama mezi kostkama jo? to fakt hodnotis z nahledu? :)
    COLON
    COLON --- ---
    OLTSKUL: no už z toho náhledu kouká render...
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DRABICZ: wow.ů... waw.... wauw.....
    nevim jestli to je stopmotion, nebo 3Dcko, ale je to husty...

    ps: myslite si, ze se takle ty zbrane daji sehnat vytistene?
    COLON
    COLON --- ---
    DRABICZ: no mě se teda víc líbí dobře udělaný amatérský stopmotion...tyhle rendery jakkoli precizně udělaný jsou po LEGO: The Movie prostě už jen odvar téhož a moc mi nedává smysl proč jako LEGO klip...
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    NAPROSTO, ale NAPROSTO brutální klip !!!!
    Avicii - Addicted To You (Avicii By Avicii)
    https://www.youtube.com/watch?v=yxb-3J1cYc4
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Lego: The Movie na DVD od 18.6. v síti TESCO za 149,-
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    ISD Chimaera data sheet
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    No tyvado.. http://imgur.com/a/wwrea - optimus prime tansformer...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ETHAN: Co bys chtel jako recyklator lepsiho nez kosticky z lega? Je to uplne cisty primarni ABS, nebude s tim prakticky zadna prace pri recyklaci.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    AXTHEB: Možné to je, ale nezní to moc pravděpodobně. Není plast jako plast.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ETHAN: Imho se to proda recyklatorum, tj. pretavi se to na dily na auta
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    TETREV: Z toho, co vím o výrobě a výstupní kontrole bych řekl, že přetavení to nebude. Tak se trochu bojím (a v duchu pláču), že co se vysypalo, to se vyhodí. Jen nepoškozená balení mají šanci.
    TETREV
    TETREV --- ---
    NTR23: Jen mít po ruce velkej vysavač nebo lopatu na sníh .) Zajímalo by mě co s tim pak dělaj jestli se v tom pak někdo hrabe a vyřazuje poškozený kostičky nebo jestli to celý vyhoděj/přetavěj - jestli to vůbec jde..
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    NTR23: bych radsi videl skolku horet :D
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    NTR23: tam bych nechtěl dělat popelku :-D
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    FIN
    FIN --- ---
    pokud by se tu našel seriózní (a zároveň rovnou podotýkám: penězi disponující) jedinec, byly by na prodej některé extra specialitky. například:
    1. žlutý hrad ever
    LEGO® Instructions 0375 Yellow Castle
    http://letsbuilditagain.com/free-lego-instructions.php?q=0375
    nebo některé z prvních kosmických stanic
    497 Galaxy Explorer
    http://guide.lugnet.com/set/497
    a tato stanice
    pak doslova bedna kostek všeho druhu
    a spousty malých krabiček s autíčky (policajt, cisterna, závodník, uklízeč, bagrista) a miniraketkami a lunárními vozítky a tak, dokonce i požární loď (schopná plavby na vodě), pak dokonce jeden prvních motorků s drátem a ovladačem na baterky...
    všechno je to z éry, kdy ještě lego bylo z kostek a šlo stavět různé věci. všechno, snad až na několik drobností, je v originálních krabičkách a jsou k tomu originální plánky. ovšem, hrávaly si s tím děti, není to tedy netknuté.
    pokud by se našel seriózní zájemce, prosím, do pošty.

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam