• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SIHAJA: Co tam ta mořská zviřátka dělají?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Pirátská pohádková variace na Brémské muzikanty

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AXTHEB: Právě o to mi jde:-) Plus tedy o skutečnost, že momentálně mám doma jenom to EV3 bez nějakých doplňků.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THOMASMORTA: Hele větrák postavíš s libovolnym motorem a hrstí technics kousků. Z EV3 postavíš větráky 3 a ještě budeš moct ovládat rychlost otáček :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: No z EV3 by určitě chyběly ty velký zelený panely a další díly z hlavy nevim... Ale zas je v EV3 celkem dost těch jinejch panelů, ze kterých by se to taky třeba dalo nějak vymyslet... Já se snažil pro lepší proudění vzduchu o co nejhladší lopatky... Případně by šla udělat nějaká konstrukce lopatek, která by se dala potáhnout třeba papírem, nebo potravinovou folií... ale to už by nebylo pure Lego...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Máš někde seznam kostek potřebných pro jeho sestavení? Nedalo by se to náhodou sestavit z toho, co je v sadě Lego Mindstorms EV3 31313?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KINGFISHER: Už si dělám objednávku, tak jen náhodou, nechcete to někdo taky? Že bychom se podělili na poštovném? Kniha (200 stran) $29, po slevě na preorder $21, poštovné $24...?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    The Art of Lego Scale Modeling: The Awesome Everything Book Review – Feature – Car and Driver | Car and Driver Blog
    http://blog.caranddriver.com/the-art-of-lego-scale-modeling-the-awesome-everything-book-review/
    AHURNY01
    AHURNY01 --- ---
    Ahoj mam otázku nechtěl by koupit někdo tohle lego : https://hracky.alza.cz/lego-creator-31021-chlupaci-d505096.htm

    otevřena jenom krabice
    cenu nabídněte
    VITI
    VITI --- ---
    SHMADE: zkusim to, dik
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Vedro bylo teď poslední dny neúnostný, tak jsem si postavil větrák. :)

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: Toho tvýho bude odhadem tak +- polovina, takže bych to hodil na aukro třeba za 1500 - 2000 a uvidíš jestli se někdo chytne, dolu můžeš jít vždy... Ale nevim jen tak vymejšlim, kdyby to bylo cokoliv jinýho než duplo, tak bych měl odhad asi lepší, případně se můžeš zkusit zeptat i na www.kostky.org
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    VITI: Takhle je to těžký bez nějaké přesnější identifikace no, zkus to zvážit a řídit se pak můžeš třeba podle toho, že jsem našel na e-bay podobnej mix, kterýho bylo 7,9 kg a vyvolávací cena byla € 100...
    VITI
    VITI --- ---
    SHMADE: si to prave uz moc nepamatuju ... urcite je tam set nemocnice a 2*ten zakladni set s kostkama .. a IMHO jeste set domecek. Samostatne sme nic nekupovali.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    VITI: Jsou to nějaký sety, nebo jen hromada dílů?
    VITI
    VITI --- ---
    Ahoj, pls jakou to ma tak +- bazarovou cenu:

    Lego DUPLO
    2 velka deska
    10 mensi desky
    3 strecha
    8 zdi
    3 auto
    10 zvirata
    19 lidi
    341 kostky + ostatni dily

    ACID
    ACID --- ---
    CHIX: do prace ;)
    CHIX
    CHIX --- ---
    NOIK: to jsem videl na lego festu - fakt nevim kam ty lidi chodej pro penize na kostky a kde berou cas
    NOIK
    NOIK --- ---
    Šest let staví nadšenec z lega nádraží v Hradci, bere to jako nutnost - iDNES.cz
    http://hradec.idnes.cz/...hradci-kralove-108-/hradec-zpravy.aspx?c=A150709_2175881_hradec-zpravy_pos
    OT_
    OT_ --- ---
    trošku clickbait titulek, ale Lego v tom figuruje:
    University of Cambridge is Recruiting for a Professor of LEGO | IFLScience
    http://www.iflscience.com/environment/university-cambridge-recruiting-professor-lego
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    NTR23: já posílám jen cenné balíky, jelikož někdy jdou čtyři dny, někdy jsou na místě druhý den. Asi jak to vezmou do ruky. Každopádně i doručení týden "je opravdu strašné peklo a třetí den se už začínají projevovat abstinenční příznaky" :D
    (jsem na poště s balíky tak třikrát do měsíce, takže to úplně vycucané z prstu nemám)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam