• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Uvažoval jsi někdy o pořízení kufříku na součástky, kam bys mohl jednotlivé díly roztřídit? Já si ho pořídil kvůli robotovi a mohu jedině doporučit.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: Jelikoz to musim po konci skladani vsechno uklidit do krabice a hodit do komory na polici, aby mi to deti nesezraly, tak ne, zatim postupuju tak, ze jsem dilky nechal v tech pytlikach, jsou tam podle nejakyho systemu, takze jsem se to uz naucil v tom hledat... Kdybych mel nejakou plochu, kde bych si to mohl vsechno vysypat a mel jistotu, ze se mi v tom nebude nikdo hrabat, tak bych si to taky urcite roztridil...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    THOMASMORTA: to je snad jasny ne? :) delal jsem to tak i u jednoduchych modelu..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Třídíš součástky před tím, než začneš skládat, nebo ne?
    Přítelkyně se mi hrozně smála, když mě viděla, že já začínám tím, že si roztřídím součástky:-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak jsem dneska (vlastně už včera, když koukám na hodiny) dostal své první lego s číslovanými pytlíky:
    LEGO Chima Tiger's Mobile Command review! set 70224
    https://www.youtube.com/watch?v=n4DtqqyfO1A


    Přiznám se, že nechápu, proč mnoho lidí nemá rádo Chimu - mně přijde jako skvělá řada a mrzí mě, že zrovna skončila. Když nic jiného, tak skvělý zdroj součástek ze starého techniku.

    A shodou okolností mi zároveň přišel buldozer, na který jsem se také dlouho těšíl - takže máme s přítelkyní zítra co skládat:

    LEGO Technic 2014 Bulldozer review! set 42028
    https://www.youtube.com/watch?v=UZOGVJ38ZEQ
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: jde to ;) ještě tam nějak musíš zabudovat pár motorů na pohon a servo... ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEDOFREDO: Je to Venom z Juniors, batoh, dynamit a popelnice z City, patka z Ninjago.
    ACID
    ACID --- ---
    Z te lonske serie mam Race truck a F40, letos cilovou rovinku, pumpu, cisternu a naposled tu Berlinettu. Firma kaze tankovat vyhradne u Shellu, tak za tech 80Kc to neni spatne tezitko :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ACID: jo to u nas mají taky, ale je tam zase jenom ta cisterna a né ty ostatní modely... jinak jsem viděl i ceduli vedle stojanu "CISTERNA UŽ NENÍ" :-D IMHO to je super modýlek za ty peníze :)
    ACID
    ACID --- ---
    GILDARIUS: na nekolika pumpach tu cisternu maji na sloupu s cenama...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CROSS: co to je ? vypada jak Venom s emo-patkou :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ROENICK: Přes den jsem tam byl jen první a poslední víkend akce....
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    ETHAN: Podle mě ta cisterna ani nepatří do téhle série - na plagátku jsou ty 4 závoďáky, ta brána se startovacím panákem a dílna s mechanikem ta cisterna byla asi pozůstatek tý serie před tím 2013 tuším, mám zní takový červený kamion...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Uklízel jsem dneska trochu.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    THOMASMORTA: Smutné :(
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    CHUCPE: LDD je oficiální a mám pocit, že dovoluje jen aktuální kostky a tak. Existuje ale neoficiální knihovna kostek http://www.ldraw.org/ a ji umí využívat třeba MLCAD pro Windows a nějaké další pro jiné systémy.
    CHUCPE
    CHUCPE --- ---
    TOOMIX: díky, o tom vim, myslel jsem jen že se dá třeba sehnat i něco jiného co mi google nenašel.
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    ETHAN: Ja je kupoval minuly mesic, vsechny do kolekce. A asi taky bude zalezet v jake lokaci jsi. Ja jsem je kupoval v mensich mestech nebo dokonce vesnicich na severni morave. Ale jaka je situace ted, opravdu nevim, takze jak rikas, je mozne, ze uz je temer nikde nemaji.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHUCPE: co tohle?

    LEGO.com Digital Designer Virtual Building Software
    http://ldd.lego.com/cs-cz/
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    STANIIIK: Tak znovu: Téměř nikde už ji nemají. Věta o ceně znamená, že existuje mnoho jiných zdrojů (různé inzerce, BL a podobně), ale tam to nebude za 80 Kč.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam