• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    PETJU: a pocitam ze bude, kdyz jsi modelar ;)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    no ja vedel z Kidfestu ze Volvo jezdi tak sem to tak nejak predpokladal i u Arocse ;)
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: dneska jsem se normalne tesil z prace, az si ho vyndam z komory a pohraju si s nim :)) s malym s nim u nej v pokojicku uklizime duplo do krabice, to se dobre nabira :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: A kruci. Minulej víkend jsem ho zahlídnul v supermarketu, kam jezdíme nakupovat. Tak to budu mít značné cukání. :-)
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: sériově
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: Takhle jsem tehdy dvouletýho syna proháněl buldozerem. :-) To volvo jezdí sériově, nebo je tam pohon dobastlenej?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BATY: pockat to NEJEZDI??? ;)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: tak si postav Volvo, to je nema oznaceny :)
    BATY
    BATY --- ---
    no musel bys mi to samozrejme rozebrat, to je jasny, ze bych si to nechtel koupit slozeny :)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: krasny... tak az ho budes prodavat, tak posta :)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: super, je to krasa no... nafot ho jeste zepredu a sikmo zepredu...

    a ted jeste sbrick... servo a motory, aby to jezdilo a osvetleni a mas to hotovy :D

    ja koukal na ty svetla... lego diody jsou moc velky a z toho brickstuff je to zase hrozne drahy... tak nevim
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BATY: hovada :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Akorát nevím, jak je to s poplatky při inzerci na Aukru.
    BATY
    BATY --- ---
    OMNIHASH: myslis, ze to jako objednava az potom co se mu na to nekdo chyti? muze to jen objednat a preposlat pak na danou adresu... by bylo dobry si to objednat a pak se na to vysrat :)
    BATY
    BATY --- ---
    ROENICK: je to jen dvojnasobek, tenhle set se prodava i na BL.com nad 100.000 kc
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NANTHEI: aha sorry bral jsem to jako normal verzi za 4k :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    ROENICK: to rozhodně není 50tinásobek. podívej se, co je to za verzi. MISB se prodává za cca polovinu. ale to vidím jako velmi podstatnej rozdíl.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    OMNIHASH: anebo na výsledek prezidentské volby :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NANTHEI: vždycky, když si něco podobnýho řeknu, tak se uklidním a podívám se na výsledek KSČm a dalších v posledních volbách.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    OMNIHASH: mně přijde, že nikdo nemůže bejt takovej dement, aby vyhodil z okna nový auto dřív, než si udělá základní rešerše.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam