• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    PETJU: tu mam taky, dobra ;)
    KULA
    KULA --- ---
    TOOMIX: musím reagovat... Mé první Lego, které zapříčinilo celou moji fascinaci vesmírem. Když přišel brácha na svět, už jsem ho měl a vnímal pojmy jako výsadkový modul a hydraulická ramena. Bylo mi cca 3+?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: NO WAY !!!!!!!!!

    Lego Tatra dakar Loprais
    https://www.youtube.com/watch?v=4awwK71zRow
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: a co je hodit do pracky, v nejakym pytlicku na podprsenku, co tu pujci manzelka :)
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: nam se nevykroutis!

    v tom pripade musis postavit tohle: https://www.youtube.com/watch?v=aS4cIrLLVyE

    :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Dotaz, jak cistite kostky? Nektera LEGO uz mam vystavene dlouho, nebo je sezenu nekde na aukru a jsou spinava a teda sedet pul vecera s kartackem na zuby a rukama v kyblu me moc nebere :) nejake "best practices" ?

    diky
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    TOM_HOST: jj, milovala jsem to. a pak jsem na nich stavěla spousty dalších variant aut:)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    PETJU: v kamionech fandim tatre :))

    NANTHEI: 6672 uz ma ty odpruzene napravy ... to byla megafrajerina!!
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: tuhle:

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: loď jsem nikdy neměl.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    jinak ja dneska poladil na aukru tohle, za peknych 1500Kc:
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: jj jsem na tom stejne :) a hned potom hasicska lod :)
    BATY
    BATY --- ---
    DIZZYDENT: Kdyz premyslim, ze by se nam hodil vetsi byt, tak jsou ty uvahy z pulky kvuli tomu, ze by se mi hodilo vic mista na to, abych mel kde pokladat koleje :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jo první lego...

    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    BATY: Bacha, já mám RC Cargo train 7939 + extra koleje a vzniká na tom silná závislost. Kdykoliv musím zase rozložit kolejiště, tak to oddaluju, co to jde (děti nemám:)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    moje prvni poradny lego byl tehnhle technic, krome tech modelu co jsou jsem z toho postavil nespocet promakanejch aut :)



    8062-1: Briefcase Set | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/sets/8062-1/Briefcase-Set

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    KID_MCHUTT: tyjo tohle je skvělý! já jsem na vesmírný (v dětství, teda:)) nebyla, takže tohle ani neznám.

    BATY: hele budu suplovat strážce genderové vyváženosti, ale holčičky si rozhodně nehrají jen s lego friends. nebo elves. nebo co se to teď všechno dělá :)
    když to převedu na svoje dětství, já jsem sice, ano, měla domeček s paní a pánem a kytičkama (stejná série, menší set), ale taky tohle a tohle. a bylo to podstatně využitější ;)



    BATY
    BATY --- ---
    NE7RA: tohle lego mam taky
    NOIK
    NOIK --- ---
    CROSS: jo ten duplovláček je v pohodě, tim jak je to kompatibilní s normálním legem tak na tom velkým podvozku můžeš stavět propracovanější kabiny a karoserie vagonů ..už se právě těšim až synátor (teď 2,5 roku) trochu vyroste a budeme stavět apokalyptický vehikly na kolejích ..zatim se ale toho vlaku bojí, pětiletou ségru tam jenom baví vozit figurky do zoo, takže si musim chvíli počkat no:)
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Ja mel prvni pod stromeckem tohle
    doma u mamky ho ted slozite hledam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam