• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ha!

    LEGO Creates Anti-LEGO Slippers To End 66 Years Of Horrible Pain | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/anti-lego-slippers-brand-station/
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: ty baraky jsou dobry, kdyz je naskladas k sobe, tak mas cely mesto :) ale na to abys mel celou mistnost, kam to budes skladat :)
    BATY
    BATY --- ---
    Se nam to tady nejak rozkecalo :)

    Tak jsem si prave objednal dilky za 650 Kč na muj Volvo nakladac, tak uz se tesim, az si ho trochu poladim... Doufam, ze si toho nevsimne manzelka, to bych si taky vyslech... Ale co se da delat... :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    NANTHEI: jsme na tom stejne :) ja taky rikam Lego :)

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    JOPS: jo, to mi připomíná, když se mě a mého bratra (oba přes 30), zeptala máma, co chceme k vánocům. jednohlasná odpověď "Lego" skončila jen hlavou v dlaních a komentářem "pane bože, za co......" :D
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    ... moje první bylo 6480, svítilo a blikalo a bylo to NEJVÍC !!! :)



    JOPS
    JOPS --- ---
    JOPS: tak jsem jenom takhle jako kouknul na ebay na ten barak co dneska stoji a oni za to chteji 1200$

    ty kravo :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    TOMG: to jsem dostal pred cca 3-5 lety od jeziska :) Oni nasi nevedi co by mi koupili k Vanocum, tak jsem uz tricet let zasoben Legem :))))

    ale treba tohle jsem sehnal z USA, kdyz byl dolar za 15-16 Kc v prepoctu na nase asi za 3000 i postou :) to byl muj nejlepsi kauf ever

    TOMG
    TOMG --- ---
    JOPS: Jo to jsem měl před časem možnost tohle koupit levněji z Německa tohle.
    O Vánocích jsem to stavěl 2 večery. Teď už si s legem hraje primárně synátor, který tehdy ještě nebyl na světě.
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak neco k te nostalgii :))

    moje vetsi pirati



    Letiste :)



    hasici, naprosto luxusni posuvne vrata do garaze



    tenhle hrad s drakem :) co ja si s tim jako malej parchant vyhral :)





    a muj sen vzdycky byl tenhle nakladak. Az jsem si ho postavil podle klasickeho katalogu, ze jsem koukal na jeden obrazek a podle toho stavel. A v te dobe vypadal naprosto luxusne.

    JOPS
    JOPS --- ---
    TOM_HOST: tohle byl vzdycky muj sen :) tak jsem si to postavil z toho co jsem mel a vypadalo to hodne podobne :)


    THOMASMORTA: to jsem mel :)


    NANTHEI: kurva, to taky nekde mam :)


    KID_MCHUTT: doprdele, to taky :)


    NE7RA: hele, to bych asi taky nasel....


    ACID: uff, slza ukapla...

    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: Budova to je a neni, ty zlute lyze dole mely v sobe kola, takze byla pojizdna, diferak a zataceni samozrejme chybi :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: Ty jo, v technicu někdy vyšla budova... Docela bych byl proto, aby zase něco takového vydali. Třeba věžový jeřáb...
    BATY
    BATY --- ---
    8043 závidím, možná někdy pořídím k tomu Volvu...
    ACID
    ACID --- ---
    Ta zakladna se dala taky osadit motorem, takze pro vyklapeni celni rampy pak nemusel clovek tocit koleckem :)
    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: tu snow sadu jsem si po letech zkompletoval :)









    Bohuzel, toho cervenyho pandulaka z Arctic Rescue Base jsem debil ztratil nebo mi ho nekdo cornul kdyz jsem ho mel ve skole..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: Ty jo, technic s figurkou! Těch až tolik nebylo...
    ACID
    ACID --- ---
    Kdyz tu jede nostalgie :)

    Prvni set


    Pak tusim tohle, svitilo to, blikalo to, no pro decko svaty obrazek :)



    Prvni technic



    zanedlouho tento set (viz Vaca), dalo se to namontovat na predchozi snow scooter, pohon byl gumkou ktera je na krabici nad cislem, jezdilo to jak drak :)


    Zatim posledni je 8043 :)
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: tak jsem ještě našel ten oldskůlovej motorovej set, jen tak pro zajimavost:





    Bohužel jsem si s nim nikdy moc neužil, ty drátky byly nějaký polámaný a moc to nefungovalo :( motor se sice dal napojit i rovnou na battery pack, ale při tehle rozměrech tak možná do ponorky :D

    BATY: Jo, mohl bych si někdy najít čas a zlusit je zkompletovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam