• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THOMASMORTA: Objednávám :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AXTHEB: ano, nějaký český eshop to progává asi za 85 Kč.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THOMASMORTA: Našel si nějakou jinou možnost než to koupit na amazonu? Platit 500 za 4 gumy mi přijde hloupý.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    TOM_HOST: jo tohle !!! :) volant jako ozubeny kolo ve formuli si pamatuju :) dík!
    pack i motor sedi

    jeste to mam nekde na chalupe...spolu s nakou podlozkou a kostkama

    VACA: tyvoleee ten pneumatic pres pumpu!!! to jsem mel v nakym katalogu, to byla modla :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Což mi připomíná, máte někdo zkušenost s oficiální LEGO-gumou?
    http://ecx.images-amazon.com/images/I/81u%2BGroDU9L._SL1500_.jpg

    Podle recenzí by měla být vytvarovaná podle klasické 2x4 kostky, až na to, že nemá spodní díry. Přemýšlel jsem o tom, že kdyby dobře držela v klasických kostkách, tak by z ní mohly být dobré nárazníky pro vlastní modely a puritáni by nemohli protestovat, že to není LEGO:-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    No, sou oficialni lego :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AXTHEB: Už jsem to našel - musel jsem na samotný portál a vyhledat článek v něm... Ale nějak nechápu, čím jsou tyhle papuče odlišné od klasických (kromě toho, že jsou oficiální LEGO) :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    THOMASMORTA: Nevim jak ti pomoct, je to odkaz na článek.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    AXTHEB: Error 403 Hotlinking is forbidden
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ha!

    LEGO Creates Anti-LEGO Slippers To End 66 Years Of Horrible Pain | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/anti-lego-slippers-brand-station/
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: ty baraky jsou dobry, kdyz je naskladas k sobe, tak mas cely mesto :) ale na to abys mel celou mistnost, kam to budes skladat :)
    BATY
    BATY --- ---
    Se nam to tady nejak rozkecalo :)

    Tak jsem si prave objednal dilky za 650 Kč na muj Volvo nakladac, tak uz se tesim, az si ho trochu poladim... Doufam, ze si toho nevsimne manzelka, to bych si taky vyslech... Ale co se da delat... :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    NANTHEI: jsme na tom stejne :) ja taky rikam Lego :)

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    JOPS: jo, to mi připomíná, když se mě a mého bratra (oba přes 30), zeptala máma, co chceme k vánocům. jednohlasná odpověď "Lego" skončila jen hlavou v dlaních a komentářem "pane bože, za co......" :D
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    ... moje první bylo 6480, svítilo a blikalo a bylo to NEJVÍC !!! :)



    JOPS
    JOPS --- ---
    JOPS: tak jsem jenom takhle jako kouknul na ebay na ten barak co dneska stoji a oni za to chteji 1200$

    ty kravo :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    TOMG: to jsem dostal pred cca 3-5 lety od jeziska :) Oni nasi nevedi co by mi koupili k Vanocum, tak jsem uz tricet let zasoben Legem :))))

    ale treba tohle jsem sehnal z USA, kdyz byl dolar za 15-16 Kc v prepoctu na nase asi za 3000 i postou :) to byl muj nejlepsi kauf ever

    TOMG
    TOMG --- ---
    JOPS: Jo to jsem měl před časem možnost tohle koupit levněji z Německa tohle.
    O Vánocích jsem to stavěl 2 večery. Teď už si s legem hraje primárně synátor, který tehdy ještě nebyl na světě.
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak neco k te nostalgii :))

    moje vetsi pirati



    Letiste :)



    hasici, naprosto luxusni posuvne vrata do garaze



    tenhle hrad s drakem :) co ja si s tim jako malej parchant vyhral :)





    a muj sen vzdycky byl tenhle nakladak. Az jsem si ho postavil podle klasickeho katalogu, ze jsem koukal na jeden obrazek a podle toho stavel. A v te dobe vypadal naprosto luxusne.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam