• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Originál nemá žebřík na obou stranách, ale žebřík je odendavatelný a můžeš ho přidělat na obě strany (takže kdybys měl dva, můžeš ho mít na obou stranách, no...). Sariel to komentoval v recenzi jako kontroverzní designerský krok.

    BATY: No, u toho eshopu vůbec nevím, jak z toho zjistit, jestli se to hodí na lego kola.
    BATY
    BATY --- ---
    jo a jeste jsem chtel dodelat zebrik i na levou stranu, real nakladac l350f je ma na obou stranach... Lego asi setrilo na dilkach :)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: nasel jsem je jen na jednom ceskym eshopu a jsou to tyhle: http://www.rc-auta.eu/...&view=productdetails&virtuemart_product_id=12390&virtuemart_category_id=519

    jinak na eurobrick foru nekdo nadhodil tenhle obchod: rc4wd.com a ty gumy na obrazku nize se jmenuji Rock crusher xt 1.9
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Co kdybys kolegiálně hodil odkaz, kde nakoupit kola třetí strany? :-)

    A vůbec, pokud máte nějaké zkušenosti s doplňky tětích stran a odkazy, kde něco takového nakoupit, sem s tím. Při troše štěstí z toho vytvořím nějakou nástěnku...

    A vím, že jsem už před dvěma měsíci sliboval nástěnku o lego-robotice, ale pořád nejsem schopný se dokopat k tomu, abych učesal poznámky, tak zatím mohu alespoň nasdílet ty:
    [ THOMASMORTA @ LEGO robotika ]
    [ THOMASMORTA @ LEGO augmentation ]
    [ THOMASMORTA @ robotické stavebnice ]
    BATY
    BATY --- ---
    s tema 3rd party kolama to vypada o dost lip... ty jo, ale tisic korun jen za gumy... musim to promyslet :)

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    DIZZYDENT: kolik zvedne? :)
    BATY
    BATY --- ---
    LEGO Mercedes-Benz 300SL '54 Gullwing by Sheepo
    https://www.youtube.com/watch?v=5KYpKGs-kHQ
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    ROENICK: mám ho, a hodně dobrej :-)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    PETJU: jerab ftw ! to je muj vysnenej Technic

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NANTHEI: ta hvězda smrti je fakt pekelná.
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ten je taky peknej, ale muj dalsi sen je proste tenhle milasek:

    Na nejakym foru jsem cetl nejakou zvest, ze ma vyjit na konci roku nejake reedice, tak jsem zvedavej... Ale treba to byla jen kachna :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    PETJU: pekne vypadajici sbirka :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    LEDOFREDO: jo, ten je u zbytku pánů, prstenů a hobitů ;) taky nechápu, proč zrovna ji vynechali. ty velký stavby se fakt povedly.
    BATY
    BATY --- ---
    NANTHEI: slusna sbirka :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NANTHEI: orthank mam doma jeste neotevrenej, vypada to moc pekne (ale nevidim treebearda, ten je k tomu :) ... skoda ze tu lotr+hobit lajnu uz zazdili, mohli se hecnout a udelat jeste aspon barad-dur
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    včera jsem byla na návštěvě u bratra. ten Orthank se k ostatním LotR prý už nevešel:)

    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: teď by měla vyjít vylepšenej 8043, ten bych určitě potřeboval... i 8043 je pecka podle mě...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    PETJU: vydelavej :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ROENICK: Pokud si pamatuji správě, tak by měly být na trhu vždy dva ročníky, takže teď pomalu stahují sety z roku 2014.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    smegheads!!!



    Red Dwarf: A LEGO® creation by Vladimir van Hoek : MOCpages.com
    http://www.mocpages.com/moc.php/202936
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam