• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak uz mi psali z lega, ze wall-e odeslan :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: bozi!!!! ta oranzova 813 je delo!
    BATY
    BATY --- ---
    SIHAJA: pekny, ty Tatrovky!
    TETREV
    TETREV --- ---
    RUTHLESS: ono to ode mě tak vyznělo, ale nemyslel jsem to tak že by ho to vyloženě uživilo.. jen že mu to může zaplatit to lego co skládá, třeba jen z části
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RUTHLESS: Co jsem si o tom tak četl, tak cena hlasu je dána místem, ze kterého pochází - USA/Kanada jsou nejcenější, střední Evropa tak průměr, Asie má nejmenší cenu za hlas, ale dává nejvíc hlasů.
    Ale taky si může přividělávat reklamou (což nejspíš nevyužívá). Na druhou stranu, mít zdarma všechno lego a ještě v předstihu, to by mě osobně stačilo:-)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    THOMASMORTA: to vubec nerozporuju :-) ale jen rikam, ze jeho sledovanost neni tak vysoka, aby se tim mohl zivit - tekly mu z toho zajimavy penize. Jeste ne... Zase tech videi sype neskutecny mnozstvi. Ale podle me mu chybi nejakej napad, nejak porad. Neco vic nez jen speed build. pak to bude fungovat :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RUTHLESS: Ono to zase nějakou dobu trvá vybudovat komunitu. První videa publikoval v říjnu 2013. Taky když se podíváš, tak kanály jako SARIELův Technic Den sice funguje už asi 8 let, ale s recenzemi také začal někdy před dvěma lety... Vůbec mám poict, že dnes známé vlogy začaly fungovat tou dobou.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BATY:
    THOMASMORTA:
    TETREV:
    hele ale teda jeho sledovanost neni nijak zavratna aby si tim mohl vydelat... :-) to je spis docela prumer. mozna podprumer. na yt se musis dostavat do milionu views, zejmena v anglictine.

    Ale kanal super! o tom zadna :-)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Omlouvám se tolik příspěvků:

    Zrovna bylo přidáno video s recenzí nejmenšího nového technicu. Při detailním pohledu vypadá docela dobře (rozhodně skvěle na počet dílků). Funkcí je nakonec zatahování podvozku, což znamená, že v sadě jsou i součástky, které bývají až v dražších sadách.

    LEGO Technic 2016 Display Team Jet review! set 42044
    https://www.youtube.com/watch?v=SZyD589SSpQ


    Ve videu je ovšem vidět detailně dost kontroverzní novinka: V ročníku 2016 lego přebarvilo osy z šedé na žlutou... Už modré spojovací dílky jsou dost nápadné a žluté osy jsou ještě výraznější...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    THOMASMORTA: Na první pohled se mi asi zatím líbí ze všech kombinovaných modelů nejvíc... Možná si kvůli tomu pullbacky z tohohle ročníku pořídím dvakrát.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Kombinovaného modelu 2016 jsem se hodně bál, ale teď jsem konečně našel jeho obrázek - a musím říct, že mě hodně pozitivně překvapil (jakkoli zní policejní formule s plamennými reliéfy hodně šíleně):



    lépe je vidět na tm videu od 2:34:

    LEGO Technic 2016 Police Interceptor review! set 42047
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=a-2A-zQ5slg#t=154
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Myslím, že je to set za 499 Kč, ty už v creatoru mívají dost detailů. Mě jenom hrozně mrzí, že je tak málo aut otočnými koly:-( V Creatoru mimo opravdu drahých setů jen závodní motokára z letoška (a tu považuji za jeden z nejlepších setů za 249 Kč vůbec).
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to auto s tou stahovaci strechou se mi libi asi nejvic... to si mozna koupim :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Nejlevnější sety se mi líbí - a to auto se stahovatelnou střechou vypadá jako lepší standard creatoru. Na první pohled se mi líbí i ta stíhačka.
    A porovnávát levné sety s drahými mnohakostičkovými experty je dost nefér.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: super!
    BATY
    BATY --- ---
    přišel balíček z bl.com, tak zkusím trochu poladit Volvo ;)
    BATY
    BATY --- ---
    TETREV: asi ne
    TETREV
    TETREV --- ---
    BATY: THOMASMORTA: tak tak.. platěj vás za to že si hrajete s legem, může bejt život krásnější?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam