• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: Ty jsi v zahraničí? Nebo proč si nepřepneš na českou měnu?
    CROSS
    CROSS --- ---
    THOMASMORTA: Mně to vyšlo na 49 CHF, po slevě z ceníkové ceny 70. To mi přijde fér. Když jsem naposledy objednával přímo z lego.com, uměli dopravu sem jen via DHL a to byl hroznej voser, protože ti doručujou jen v mojí pracovní době a nakonec jsem pro to musel někam do depa.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: jen to nemeli preceneno a avizovano, jinak letak plati... vyber nijaky temer
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ONDRASEEEK: Divné - a měli tam tyhle letáky?
    http://www.albert.cz/aktualni-letaky/hypermarket-49.pdf?field=pdf

    V seznamu prodejen je to označeno jako Albert hypermarket/Inerspar, tak to moho být tím:-(
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: ja byl v harfe a nenasel ani stopu po nejake akci na lego :(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Dneska jsem na tenhle mini-obchod - mají omezený výběr (bohužel momentálně žádný technic, ale zase mají pěkné creatory), ale velmi dobré ceny. A momentálně probíhá slevová akce na Star Wars:

    Svět kostiček | Projekt putovní výstavy exponátů ze stavebnice LEGO® a mini-obchůdek
    http://www.svetkosticek.cz/
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: myslim, ze ne, ale jistej si uz nejsem
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Takže měli jenom 2015? Neměli tam alespoň sněžný skútr? Protože všechno jmenované už doma mám:-(
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ten tam nebyl... kontroloval jsem i stitky toho co je vyprodany... z lega city zmizel ten hasicskej vuz, ja vzal posledni pluh... a ten kemping s tim clunem taky rychle mizel... ale tyhle dve se mi libili vic...
    BATY
    BATY --- ---
    kdyby tam meli napr Dulni nakladak, ten ten bych si vzal ja...
    BATY
    BATY --- ---
    Ted jsem vlezl na lego stranky, abych si vzpomnel co jsem tam z technic videl a videl jsem tam: Pracovni plosinu (sberac tresni), Kompaktni pasovy nakladas, Lamac rekordu, Čtyřkolka... myslim, ze to je z technic vse... treba boudou mit nekde jinde i neco jineho, ale to dost pochybuju
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Já bych chtěl něco do tisícovky. Dragster zní dobře, ale zajímaly by mě i jiné modely...
    Jinak podle letáku je sleva od 2. 12. 2015 do 8. 12. 2015 ve všech hypermarketech albert (tedy ne v supermarketech, které obvykle lego nemají). Tady je jejich seznam v Praze, který jsem vydoloval ze stránek:

    Praha - Galerie Butovice
    Radlická 520/117, 15800 Praha 5, Nové Butovice

    Praha - Chodov
    Roztylská 2321/9, 14800 Praha 4, Chodov

    Praha - Ruzyně (OC Šestka)
    Fajtlova 1090/1, 16100 Praha 6

    Praha Arkády Pankrác
    Na Pankráci 86, 14000 Praha 4

    Praha Harfa
    Českomoravská 2420/15a, 19001 Praha

    Praha Hostivař
    Švehlova 1391/32, 10200 Praha - Hostivař

    Praha Štěrboholy
    Nákupní 389/1, 10200 Praha - Štěrboholy

    Praha Zličín
    Řevnická 121/1, 15500 Praha 5
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: Ne, tedy maji, ale jen ty mala, dragster, sberac tresni, takovej ten malej bilej bagrik a tak, nic velkeho jako treba Volvo nebo tak... Ale City tam maji dost a docela to mizi... Star Wars postavicky tam maji, ty velke, duplo. Spis proste stredni a mensi sety...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: A jaké lego tam mají? Mají tam Technic?
    BATY
    BATY --- ---
    Ted jsem byl na Chodove v Albertu a maj tam slevu 25% na vsechno lego, tak jsem se neudrzel a koupil pro kluky do zasoby:
    Set 60083-1 : Snowplow Truck [Town:City:Traffic] - BrickLink Reference Catalog
    http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?S=60083
    Set 60073-1 : Service Truck [Town:City:Construction] - BrickLink Reference Catalog
    http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?S=60073

    Sel jsem si tam puvodne pro svacinu, tak tu nakonec nemam, protoze jsem mel pak uz plny ruce, tak jsem se vratil bez ni.
    Ale zas mam super lego :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak mě napadlo - letos v Technicu není žádné celoodbpružené vozidlo. To je vydávají jen jednou za 2-3 roky?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    THOMASMORTA: V bílé ten dílek existuje už hodně dlouho. Jen nová barva (což by bylo super, kdyby to byla tan, reddish brown nebo nějaká jiná užitečnější než je trans orange).
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: ten se mi libi, to musim mit :)
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: MOC, kdyz najdu link, tak ti ho poslu, ted hned nevim...
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: ano, diky
    THOMASMORTA: dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam