• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ACID
    ACID --- ---
    SIHAJA: mel jsem do Brna cestu o vikendu, tak jsem neodolal a zatahl tam i pritelku, nakonec se to libilo i ji, hlavne teda hrady a mesta. Za me jednoznacne T813 :)
    Bohuzel jsme vlezli dovnitr cca hodinu pred zavirackou a k GBC jsem se dostal tesne po tom, co ho vypnuli.. Pokud o uvazujete o navsteve a radi se kochate detaily, doporucuju si na to nechat vic casu.
    ACID
    ACID --- ---
    PETJU: Porad jsem si rikal, ze ten Lego Arocs ma moc male kola, ze jsou v nepomeru.. Dneska jsem vedle nej stal na krizovatce a jsou az maketove presne (male) :)
    ACID
    ACID --- ---
    VACA: postaveny 8043 jsem rozebral a poskladany je B model.. U 42006 o tom ani neuvazuju, 8265 jsem mel postaveny A, pak B, ted zas A... Urcite se chystam na B model legendarniho 8868, ale asi to nebude v tehle petiletce...
    VACA
    VACA --- ---
    PETJU: mámm nutkání se zeptat jestli se občas pustíte do přestavby na nějaký varianty modelu co se ze setu dá udělat...
    Á nebo jestli se dokonce někdy v budoucnu najde odvaha to všechno smísit a podniknout nějakej velkej alternativni projekt... ať svůj, nebo internetovej...
    ale je mi jasný čo tahle možnost bude mít už fakt velký nároky na čas...:)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK: jinak k hlave... reseni asi pomohlo, ale porad to podle me neni idealni... je to ale prevazne tim, ze hlava je strasne tezka na jeden kulovy spoj... ono je pravda, ze i ten samotny krk pod kloubem ma problem hlavu unest...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak hotovo ;)

    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: neni to protoze si s nimi hraji pravaci a tak maji jednodussi jim davat veci do leve rucky?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Všimli jste si, že většna minifgurek v Legu jsou leváci? Máte někdo tušení proč? (Internety tvrdí, že Jediové jsou naopak vždy praváci.)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: To mi připomíná, že jsem dnes prodělal miniškolení o tom, jaké existují modelářské pinzety:-) Úplná věda.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Mě zase popadlo nadšení ze Star Wars a rozhodl jsem se pořídit posily chudákovi v AT-AT:

    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    THOMASMORTA: Já používám měkký kartáček na zuby.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak posilam fotky :)) skoncil jsem vcera po 3 hodinach a mam asi 3/5 hotovo... je fakt krasna tahla stavebnice...

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: Mě se na čištění od prachu osvědčila štětka na holení...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---


    kdyz to ted leti :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak jsem dostavěl robota 31034 a zjistil jsem, že má barvné schéma téměř totožné s rebelským snowspeederem ze Star Wars, tak posílám momentku ze života microfighters:

    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: hm, asi to bude to cos poslal, tak to je maly, potreboval bych 2x vetsi, takze asi jen neco jako tohle: http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?P=44375b&idColor=3#T=S&C=3&O={"color":3}
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Tohle má průměr 4 study. Ale to kolo vypadá zvláštně - skoro jako by byly dvě pneumatky na sobě.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: dík, podívám se na to, velikost by měla být 6 x 6, ale tuším, že v té to asi nebude :(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Nejsem si úplně jistý, protože nevím, jak odhadnout velikost, ale myslím, že by to mohlo být tohle:
    4218868: Disk Ø24 | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/parts/4218868
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam