• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: aha, ale to uz je Q1 :)
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: to tam možná už nebude... nějakých 14 dní už tě nezabije ;)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: Bude to takovej "jednoúčelovej" offroad speciál, tohle je už 3. verze podvozku, nakonec jsem vyhodil diferenciály s omezenym prokluzem a dal tam stálej pohon 4x4, tak uvidíme...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: Ani ne, ale podobnost tam určitě vidíš kvůli těm kloubum, ty 42005 jsem si koupil právě kvůli těmhle dílům 3.
    Tohle je už třetí verze podvozku a snažím se pořád o co nějnižší hmotnost/ nejvyšší pevnost a malé rozměry.

    THOMASMORTA: Zas takovej insider nejsem :)

    Tady ještě jeden obrázek...

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    THOMASMORTA: Ani to propojení PF a EV3 vTHOMASMORTA:''
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Chystá teď lego něco nového v řadě mindstorms? Přijde mi, že první generaci se věnovali hodně, pro druhou vydali hodně knih a kabely zajišťující kompatiy itu s power functions a na třetí generaci dost kašlou. Ani t
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Inspirováno monster truckem 42005?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Tady ještě z blízka, to co mám aktuálně rozestavěné (na předchozí fotce v bordelu na zemi) - auto do příštího ročníku LTTT



    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ONDRASEEEK: No ty tři co vidíš, nejdřív jsem koupil dvě, že si jedno nechám zabalený a druhý postavim, pak mi to přišlo líto, tak jsem koupil třetí, že aspoň to si postavim, no a nakonec je taky zatim neotevřený, beru to jako takový moje jediný i"nvestiční lego", zbytek mám na hraní. Video stavby jsmo zkouknul na yt a asi mi to zatim stačí, ale pravda, že prsty mě občas svrběj. :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    SHMADE: kolik mas tech ferrari? ;)))
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: No občas jsem pro ně dělal takový marketingový prezentace právě nxt a ev3, dostal jsem se k tomu přes kostky.org, kdy mě několik let zpět oslovil jseště s pár dalšíma lidma Jindroush - admin fóra, kterýho zas oslovilo Lego trading, že někoho na takovýdle akce hledaj a nikoho nemaj, nakonec to vyšlo na mě a semtam se mi ozvou, že bych se jim někam hodil...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Cos dělal pro lego a jak se k tomu dá dostat?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: Něco jsem pokoupil, něco odpracoval pro Lego
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Tiše slintám. Kde jsi přišel takovému domácímu swarmu?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    THOMASMORTA: No mám 5 ev3 a 3 nxt2, ale času málo, ale zrovna dneska mě napadlo, že bych mohl zkusit postavit nějakýho velkýho transformera. :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Kolik máš doma těch EV3? T o vypadá na komponenty z alespoň tří sad:-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    No je to tu hezky rozjetý poslední dobou. :)

    Tak jsem narychlo taky něco cvaknul - stavební bordel, nějaký poličky v obýváku a lego skříňku, sry za kvalitu fotek, mobil mi to nějak moc nebral...









    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HADIAK: Nenji problém ani na domácí 3d tiskárně udělat funkční lego kostku. Nebude mít trvanlivost a bude to na první pohled vidět
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    repast z gifů:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam