• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CROSS
    CROSS --- ---
    PECA: Technic skladuju v organizérech z Hornbachu, co je to přesně za typ, teď neřeknu, ale je to takovej modrej kufr se 4 zásuvnými průhlednými šuplíky, podle mého výrobce Keter. V řetězcích typu Hornbach je šance, že to budou mít delší dobu, docela slušná (kupoval jsem dva v rozpětí asi 5 let). K tomu teda nějaký ad hoc plastový krabice s přihrádkama a pak už přichází ke slovu Ikea a krabice Samla, myslim, že tahle, prostě ta největší na kolečkách, tam skladuju poskládaný věci a v další momentálně Duplo železnici, než mladší syn do toho doroste.

    Něco bych našel ještě ve starších Ikea krabicích Sortera.

    Už delší dobu plánuju dát tomu nějakou, jak říkal otec, štábní kulturu. Teďka zrovna organizujem hrací pokoj s legem a ještě jsem nevymyslel, jak na to (jakej stůl, jak na něj a jestli vůbec uchytit základnové desky -- třeba na tenhle malej Lack se vejdou tři a půl malé desky a pod něj krabice s autíčkama... je to takový experimentování), jak skladovat už postavené kousky hlavně z City, aby to taky děti motivovalo to uklízet.

    Jak si vaše děti hrajou s plovoucími loděmi? Pustíte je s tim do vany, nebo má třeba někdo zabudovanou vodní plochu do nějakýho takovýho hracího set-upu?
    PECA
    PECA --- ---
    Včera jsem pomáhal juniorovi uklízet Lego. Doporučte mi nějaký levný a dobrý způsob na ukládání kostek, prosím.
    Junior to má v několika plastových bednách a malé dílky v 3 plastových organizérech (cca 20 přihrádek v nízké krabici). Co je blbý, tak ty organizéry jsem kupoval v místním obchodě domácích potřeb a ty samé už nemají. a mít každý kus jiný je takový dost na pendrek...

    Asi bych rád slyšel kde snadno a s za rozumnou cenu nakupovat pořád stejné pořadače, ale nebráním se jakékoliv radě. Obecně, z dlouhodobého hlediska, může levněji vyjít i dražší řešení, ale nerad byc hto testoval sám, pokud to má už někdo otestovaný :)

    Děkuji.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NOIK: a každou vyprázdněnou skleničku doleju whiskou a hnedka se líp skládá!
    NOIK
    NOIK --- ---
    OMNIHASH: to vypadá jako když to máš rozložený na obrovským plátu tlačenky:)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Tradiční vánoční dárky: Češi dají za Lego miliardu. Suma rychle roste - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...aceji-za-lego-miliardu-pde-/ekoakcie.aspx?c=A151221_110848_ekoakcie_suj
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    taky jsem si udělal ježíška trochu dřív:

    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: dneska jsem tenhle set (42049) viděl tady v hračkářství, tady = Švýcarsko. Takže možná to má odněkud z venku.

    (Ehm... taky tam měli Death Star asi za 600 CHF a Sand Crawler za 400, ještě že nejsem takovej nadšenec do Star Wars)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    STANIIIK: jo to je v lasu !!!! letim tam!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    STANIIIK: ja uz toho tie fightera prosvih :/
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    Pred mesicem tam byly i starsi sety Technics, ale par dni zpet uz jen to, co je na fotkach + asi nejake nezajimave sety, ktere me nezaujaly.
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    Asi se ty sety daji sehnat za podobne penize nebo i levneji z netu. Nepatral jsem. A tady jeste 2 fotky regalu.



    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    8494 Ring of Fire - 2008 Power Racers - cena nejde precist, ale mam pocit ze to bylo za 1.000 czk.

    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    8307 Stunt Race - TECHNIC CyberSlam/Competition set - Rarita z roku 2000 - 50% sleva - 1.699 czk

    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    8146 Nitro Muscle - Power Racers - rok 2007 - cena rozmazla, ale asi to bude 1949 czk

    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    70704 Vermin Vaporizer - Galaxy Squad - 1.099 czk
    7572 Quest Against Time - Prince of Persia - 1.499 czk

    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    7709 Sentai Fortress - Exo Force - 2.990 czk

    BATY
    BATY --- ---
    STANIIIK: tak nahoď
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    v Ostrave v LASU v prodejne Toysshop: http://www.laso.cz/www/cz/2-patro/hracky-toys-shop/ maji nejake starsi sety ve sleve. Nahodim nejake fotky z prodejny.
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    BATY: Diks

    PETJU: Ja to mam podobne, crawlera jsem stavel asi tejden po vecerch.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    PETJU: hele taky pekny staveni :)) ja uz to mam za sebou :) ale byly to dva vecery taky, kdyz nechvatas ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam