• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to zní dobře, ale měli vymakat, aby šlo ovládat každý pás zvlášť...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: jeřáb 42042 má spoustu funkcí na vyhrání - můžeš otáčet věží, nastavovat sklon ramene, délka ramene je modulární, samozřejmostí je navíjení háku...
    BATY
    BATY --- ---
    na mallu maji 3x 42009 II. jakost, poskozena krabice a nebo rozbaleny...
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: a take mi prijde na 42006 vyhoda, ze s nim muzes zvedat veci a prendavat... 8043 je urcite vic sofistikovanej, ale neco s nim nabrat bude daleko slozitejsi... stejne jako s nakladacem, potrebujes mit neco o co se to co nabiras zapre... tady je fajn, ze to proste zvednes, nemusis to hrnout...
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: ale da se sehnat o dost levneji a da se zmodifikovat, ze ma teke vsechny funkce RC...
    THOMASMORTA: asi jo, proste cunstruction stroje... takove, se kterejma se da vyhrat, maj vic funkci, nez ze jen jezdi...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: ja teda spise bo 8043 ten druhy mi prijde orezany...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: preferuješ žluté stroje?
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: koukam po 8043 nebo 42006...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: a co bys od pásového techniku očekával? Modrý jeřáb je velký, velmi pevný (opravdu bylo peklo ho rozložit, když jsem zjistil, že máme nějakou chybu v převodech), díky velmi komplexním převodům má téměř všechny funkce motorizované, jediná nevýhoda je, že umí jezdit jen dopředu a dozadu a kdybys ho chtěl motorizovat plně, budeš muset předělat celý gearbox.
    Další pěkná stavebnice s pásy je to oranžové polární vozidlo.
    BATY
    BATY --- ---
    Vyhlizim ted nejakej pasovej technic, ale jak si s malym hrajem s tim duplo jerabem, tak me zacina lakat i ten MKII :) S tim bych si asi vyhral...
    JOPS
    JOPS --- ---
    PETJU: to jsem ted dostal taky :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALEXIS: Ten gauč bych chtěl také, ale už skoro zmizel z obchodů.

    Já přítelkyni nadělil Technic 42042 a Creator 31039. A taky robota Sphero 2.0 a k tomu vozík, který ho dělá kompatibliní s legem:-)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ONDRASEEEK: hehe :))
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    AXTHEB: tyvole slusna snuska! pekny!!!
    BATY
    BATY --- ---
    v tomhle klubu je to samej hodnej clovek :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ja som tiez bola dobra a dostala som Doktorovu Tardis (21304), dvojposchodovy gauc (70818) a tu poslednu sadu Shell (auticka, tahac, cielovu rovinku a pitstop) :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak my sme byli hodní dva...

    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: tyjo tomu rikam "spat na koleji" :)))
    NOIK
    NOIK --- ---
    já dostal toho tahače toiky, prej proto, že furt sedim na hajzlu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam