• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Pullbacky jsou brané jako startovní sady - nědco jako technic juniors, takže mi nižší nároky na realističnost nevadí. Hlavní důraz je na hratelnost a ta je v případě policejní formule veliká - je pevná, dobře vyvážená při skoku atd.
    Ale jiné preference jsou asi dané tím, že já nejsem modelář a před realističností preferuji nějaké funkce.
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ani to se mi nelibi... od technicu bych cekal trochu realistictejsi modely...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Mně se líbí především ten kombinovaný model:
    Lego Technic 42046/42047: Extreme Police Racer Speed Build & Review
    https://www.youtube.com/watch?v=yU027uUMyzM


    Jinak zbylé nezmíněné modely z letoška jsou dost neobvyklé, jako by si řekli, že je třeba doplnit sortyment o lodě a letadla.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU: Čemu říkáš "menší sety"? V podobný cenový relaci je letos jenom motokára, která má docela zajímavé funkce, jen trochu šílené barvy (ale to zase může odpovídat reálným motokárám). Pullbacky bych naopak řekl, že se letos opravdu povedli a nemohu se dočkat, až si je pořádíme a sestavíme kombinovaný model.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PETJU+BATY: Co všichni vidíte zrovna na té sklápěčce? Mně přijde taková dost průměrná.
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: hehe, taky jsem na nej koukal a rikal jsem si, ze vezmu 42035 a u kasy se zeptat, jestli mi k tomu nedaj Maula :) Ale nekonec jsem si vzal Obiwanuv Interceptor :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    PETJU: nejlepsi je ten VW pod televizi :-)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    je jedno kdesw vzal, me potesil ;))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Čili si někdo v kladně všiml pár palet figurek :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BATY: no je to trochu zvláštní vzhledem k tomu, že je to promotional polybag z roku 2012.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Udělali inventuru v kladenské továrně? Netuším:-)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: by me zajimalo, kdo tady v cechach vyhrabal kamion s tema DM polybagama... Na bricklinku to pradavaji za 390,- (coz je nejmin) dva ceske obchody, ktera maji cca 40 kusu a za nima uz maji ty obchody jeden kus nebo jednotky... to vypada, jak kdyz to tady nekdo nekde nasel po 3 letech :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Ve Sparkys také.
    BATY
    BATY --- ---
    SFD: v Bambuli k lego star wars nad 490 Kč jsou zdarma
    SFD
    SFD --- ---
    NANTHEI: ty jo! ti Maulové se dají sehnat kde?
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    původně jsme to úplně neplánovali..

    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    Takze 33 a vanoce (a post vanoce): 60050, 60051, 60052, 7895, 7899. :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Tohle je jedinej set, kterej jsem si kdy koupil a nepostavil model podle návodu a jen vybrakoval dílky, možná se na to vrhnu, vypadá pěkně... jen to hledání bude teď už trochu náročnější. :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    PETJU: hmm, tohle mi připomíná věčnou otázku, kam s ním
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    no ja ted trochu rozjel lego Ideas...

    mam wall-e

    pak tohle:



    tohle:



    a tohle:



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam