• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Jojo, máš pravdu, i když tady je to trochu diskutabilní, protože z videa to má otáčecí kabinu, tak nevím, kterým směrem jezdí víc dopředu. :) Ne bez srandy, předek je zelenej, zvedák je zadek, tak to maj blbě, šípy musej bordel při pojezdu vyhazovat ven, né tahat pod sebe. :) Hlavně vtipný, že jeden z důvodů, proč šípový kola zatím nikdy nebyly bylo prý i to, že by je děti neuměly nasadit správně :DD
    BATY
    BATY --- ---
    Porsche a Traktor, to bude velke lakadlo... Naproti tomu to obri rypadlo me ani moc nelaka... Je to monstrozni a prijde mi, ze s necim mensim, jako je Volvo, Traktor a nebo Arocs se dal vic vyhrat...
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ti ho muzu pujcit jestli chces :)
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: to jo, ale kam s nim, to uz se neda ani nikde vystavit :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Skoro dvakrát tolik co Acros. Kolik bude stát?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jinak koukám na to kolový rypadlo, že to bude co do počtu dílků největší technic ever...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    KVIIIK: hele ja to sehnal vicemene nahodou na bazaru, je teda pouzity, ale za 3k to jsem tam nemohl nechat :) stav je Ackovy
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ONDRASEEEK: dá se to ještě někde sehnat? Já už neúspěšně šmejdím po bazarech jakou dobu a zatím žádná rozumná nabídka :(
    (mmch, ve Sparkysu teď mají 75083 AT-DP za 899,-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ty jo, tak ten traktor ma koule... nejdriv si koupim Volvo a pak traktor.

    Kurvaaaaa :) kdy to ma vylezt na svetlo sveta ? :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    ten traktor je moc pěknej, asi první velkej Technic, kterej se mi fakt líbí a asi pořídím
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Jojo, traktor má nový gumy, věděl jsem to od kámoše již předem, ale říkal, že se to nesmí říkat :), je to poprvé co LEGO udělalo šípovej vzorek, už teď jich potřebuju aspoň osm :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: yes! 6211

    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: urcite to je Destroyer
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    dalsi napoveda ;) Ale SW a stranu sili mate dobre :)

    RAFAELL
    RAFAELL --- ---
    ONDRASEEEK: rozhodně TIE fighter
    BATY
    BATY --- ---
    hm, ten traktor je taky peknej a tech funkci a 3 moznosti zataceni...
    BATY
    BATY --- ---
    RAPAL: Takze se potvrdily zvesti, ze technic bude Bucket wheel excavator a traktor (nema nejaky novy gumy?)

    Kazdopadne me nejvic zaujalo to Porsche... Jen doufam, ze ostra verze nebude mit tyhle debilni samolepky a taky by mohl byt model z jinych nez cernych kosticek, aby lip vynikl jeho tvar...
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: neni to nejaky AT-AT? :)
    RAPAL
    RAPAL --- ---
    LEGO Technic 42056 Porsche revealed [News] | The Brothers Brick | LEGO Blog
    http://www.brothers-brick.com/2016/01/26/lego-technic-42056-porsche-test-car-revealed-news/
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    kdo pozna, oc se jedna ? ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam