• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: to je nejaky divny, ne?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    To nové porsche má stát stejně jako rypadlo? Tak to doufám, že bude plně motorizované, jinak nevím, proč dávat stejné peníze za téměř třetinový počet kostek.
    Maskovací zebra je zajímavý nápad, ale ocenil jsem ho, až když jsem se dočetl, že se opravdu používá a proč se používá. A asi by to chtělo alternativní nálepky.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    THOMASMORTA: pardon, zapomněl jsem na video:
    LEGO Technic Bucket Wheel Excavator: Full Toy Fair Presentation!
    http://www.youtube.com/watch?v=YAS6KmgCQ_w
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    To důlní rypadlo jsem poprvé viděl v návodu z merkuru a hrozně jsem si ho chtěl postavit už od školky, takže pro mě jasná volba k Vánocům:-) Navíc to vypadá, že měřítko víceméně odpovídá minifigurkám a po troše kosmetické přestavby lze použít s lego city.
    Co mě ovšem totálně štve, je že vlajková loď umí jezdit jen dopředu a dozadu. To by chtělo napravit. A ta světla všude po stroji vyloženě svádějí k funkčnímu osvětlení:-)
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: to jo no...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: a ten argument "nasadit správně" mi přišel absurdní hned, když jsem ho slyšel... Dítě postaví model z 2000 dílků, kdy některé jsou pro běžného pozorovatele jen těžko rozlišitelné a pak by nezvládlo nasadit kola tak jak ukazujou "šipky" :DD
    BATY
    BATY --- ---
    na videu je ma spane, na fotce je ma predni spravne a zadni spatne a na krabici od stavebnice je ma obe spravne... jestli se dobre koukam
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: heh
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Jojo, máš pravdu, i když tady je to trochu diskutabilní, protože z videa to má otáčecí kabinu, tak nevím, kterým směrem jezdí víc dopředu. :) Ne bez srandy, předek je zelenej, zvedák je zadek, tak to maj blbě, šípy musej bordel při pojezdu vyhazovat ven, né tahat pod sebe. :) Hlavně vtipný, že jeden z důvodů, proč šípový kola zatím nikdy nebyly bylo prý i to, že by je děti neuměly nasadit správně :DD
    BATY
    BATY --- ---
    Porsche a Traktor, to bude velke lakadlo... Naproti tomu to obri rypadlo me ani moc nelaka... Je to monstrozni a prijde mi, ze s necim mensim, jako je Volvo, Traktor a nebo Arocs se dal vic vyhrat...
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: ti ho muzu pujcit jestli chces :)
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: to jo, ale kam s nim, to uz se neda ani nikde vystavit :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SHMADE: Skoro dvakrát tolik co Acros. Kolik bude stát?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jinak koukám na to kolový rypadlo, že to bude co do počtu dílků největší technic ever...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    KVIIIK: hele ja to sehnal vicemene nahodou na bazaru, je teda pouzity, ale za 3k to jsem tam nemohl nechat :) stav je Ackovy
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ONDRASEEEK: dá se to ještě někde sehnat? Já už neúspěšně šmejdím po bazarech jakou dobu a zatím žádná rozumná nabídka :(
    (mmch, ve Sparkysu teď mají 75083 AT-DP za 899,-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ty jo, tak ten traktor ma koule... nejdriv si koupim Volvo a pak traktor.

    Kurvaaaaa :) kdy to ma vylezt na svetlo sveta ? :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    ten traktor je moc pěknej, asi první velkej Technic, kterej se mi fakt líbí a asi pořídím
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Jojo, traktor má nový gumy, věděl jsem to od kámoše již předem, ale říkal, že se to nesmí říkat :), je to poprvé co LEGO udělalo šípovej vzorek, už teď jich potřebuju aspoň osm :)
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    BATY: yes! 6211

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam