• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    AXTHEB: 24 az 47t za neotevreny box? ;))
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: ne, ptam se jen pro zajimavost :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: nějakou absurdní částku, 2000 eur nebo tak. Ale pokud to chceš na stavění tak to nemá smysl, ne.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    my sme pred par dnami vytiahli 8860 :)

    BATY
    BATY --- ---
    VACA: tahle mě to postihlo asi před půl rokem a od tý doby nepustilo ;)
    VACA
    VACA --- ---
    Pěkně se nám to tu rozjelo retro sety :)

    Já můžu už jenom konstatovat, že po bezmála dvaceti letech jsem si znovu začal hrát s legem :D

    Takže rozebral jsem ten vrak toho jeřábu, a pokusil se o stavbu původního modelu "A"
    8837 (1992) tedy znovu ožívá :)



    Samozřejmě se to neobešlo bez drobné improvizace protože někerý dílky tady prostě nemám... (snad budou v tom hlavnim "rezervoáru" kterej se teprva chystám dovalit, ale to nebude jen tak hned.. Temtéž podle mě taky mám většinu návodů...

    Btw Vůbec nechápu jak jsem tenkrát mohl existovat bez tý "odlupovačky dílků" kterou jsem tenkrát pohrdal. :D Je skvělá.

    Pak teda musim uznat, že se mi to líbí konstrukčně i takhle s odstupem času a s trochu jinym úhlem pohledu. :) Jak je to různě provázaný, je to fakt festovní konstrukce :D Ale samozřejmě s moderním technicem, s tema parádníma strojema co tu prezentujete to nesnese srovnání. Je to historie :D


    PETJU: To určitě udělej! Ono už jen to co se ti všechno vybaví za věci při stavbě modelu se kterym jsis hrál ořed tolika lety stojí za to ;)
    JOPS: zajámavá věc, takže to tam šlo dát z různejch stran. Tohle si vůbec nevybavuju... Pravda je že spojení železem u lega asi neni moc obvyklá záležitost...

    No tešim se až povalim domu z práce. Místo abych se stavil někde na jedno si půjdu domu stavět z lega :D Back to the roots! :D
    ACID
    ACID --- ---
    tohle by mel byt b-model volva
    L30G Specifications - L30G, L35G : Volvo Construction Equipment
    http://www.volvoce.com/.../wheelloaders/compactwheelloaders/l30g_l35g/Pages/L30g_specifications.aspx
    ACID
    ACID --- ---
    LEGO Technic Volvo EW (42053) presentation - Toy Fair 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=ncUCCdu2Xq4
    ACID
    ACID --- ---
    LEGO Technic Claas Xerion 5000 Tractor: Full Toy Fair Presentation!
    https://www.youtube.com/watch?v=d5gyvT4auJ8
    ACID
    ACID --- ---
    JOPS: to je ze setu 550, taky moje prvni lego :)
    BATY
    BATY --- ---
    AXTHEB: a zavřená? ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ONDRASEEEK: Není problém, otevřená se dá koupit za 180 euro.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    SONNY1344: TO CHCI!!!
    JOPS
    JOPS --- ---
    No a nejake novejsi veci...

    kovbojove, pirati, kosmonauti a muj VIP rytir :) se divim, ze jsem dohromady dal helmu, protoze to jsou kousky, ktere se ztrati jako nic :)









    JOPS
    JOPS --- ---
    treba tohohle kosmonauta s tou zlatou helmou vubec netusim z ceho mam...

    a druha fotka je porovnani Technic panacka vs klasika :)



    JOPS
    JOPS --- ---
    znacky, nevim z ceho jsou, ale jsou samozrejme original lego a koukal jsem na ne taky jako puk, protoze jsem na ne uplne zapomnel :)

    a ten pandulak s krystalem a nozem... vubec netusim co to bylo za sety, to byly tusim hledaci krystalu asi pod vodou... fakt nevim, musim ty sety nekde najit




    JOPS
    JOPS --- ---
    jinak par figurek :))))

    asi moje nej oldschool :) takove ty co chyti za srdicko :)

    je videt, ze cas se na tom podepsal, nejake kosticky chybi, plus nektere asi i bratr sezral :)

    A to kolo mi udelalo radost, na to jsem uplne zapomnel, ze mam :) A asi bych jeste par motorek nasel :)







    JOPS
    JOPS --- ---
    VACA: tak jsem hledal dneska ta kolecka s tou zeleznou osickou a nasel jsem i tu opicarnu, co slouzi jako setrvacnik na auta :)

    plus ta cerna kostka je prave na ty kolecka s zeleznou osickou. Kdyz das kola proti sobe a zacnes tocit jednim, tak se toci i to protilehle :)




    JOPS
    JOPS --- ---
    PETJU: oki, vytvorim znova :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam