• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ACID
    ACID --- ---
    VACA: u jerabu je to dane tim, ze jen jedna naprava neni zataceci :) a na ni je teda ten diferak :)
    VACA
    VACA --- ---
    Dekuji vam za upresneni. Dolu jsem se dostal, ale prehlidl jsem ty sedive...

    Na video kouknu doma, ksem ted na mobilinich datech.

    Jako kombinace arocs + volvo se mi libi nejvic, ale je to balik teda...
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: bricklink tam nema chybu, akorat ze to ma 4 tlumice soft a 4 hard, takze celkem 8. Jedny jsou zluty a jedny sedivy. Zrejme Vaca nescrolloval az dolu v seznamu dilku...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Tu fromulku z Shellu jsem si nedávno taky postavil a byl jsem z ní uplně nadšenej, na to jakej je to prcek, tak celkem dost dílků a i pěkně vypadá.
    VACA
    VACA --- ---
    PETJU: Takze je tam tlumicu 8?
    VACA
    VACA --- ---
    Ja jsem koukal na nejakej ten speed build, ale nejak jsem nebyl sto vysledovat jak je to reseny. Nbo jsem mozna neco prehlidnul, nemel jsem na to uplne hodne casu priznam se...
    VACA
    VACA --- ---
    PETJU: Super, a vypada to peckove teda! Ale jestli s tim moc neotravuju, jak to tam je reseny, bricklink mi vyhodil ze tam jsou jen 4. tlumice perovaci, ale on ma 4napravy...
    VACA
    VACA --- ---
    PETJU: Hele a jak to tam je reseny s tou zadni napravou? Je tam nejakej ohyb, pruzeni, nebo je uplne pevna..?
    VACA
    VACA --- ---
    BATY: Už jsem se mi podařilo se tam k tomu dostat.

    Překvapilo mě, že Arocs má jen 4 tlumiče... Zadní nápravy jsou tedy pevné? mají možnost nějakého výkyvu?

    U jeřábu mě zase překvapilo že má jen jeden diferenciál... Koukám že teda nemá žádný pružení...


    Celkově teda pozoruju, jak to má Lego nadávkovaný. Kakždej model má prostě svý...

    Ten mercedes se mi líbí že kombinuje elekrikcký funkce s pneumatickejma. Ty pneumatický věci koukám že dnes už moc nejsou...
    Volvo je zase nabitý motorama, příjmačema...
    BATY
    BATY --- ---
    VACA: na bricklink si můžeš vylistovat z jakých dílků se set skládá, jinak Volvo je dobrý dárce, obsahuje hromadu PF...
    VACA
    VACA --- ---
    já bych se jen zeptal na nějaké informace ohledně zmiňovanejch vlajkovejch lodí..

    Kolik má celkem diferenciálů Arocs? Má i mezinápravový? (případně jestli je tam ta součástka "diferenciál" použitá i jinde než v pohonu kol.) Kolik má el. motorů, a kolik pneumatickejch pístů celkem.. A kolik tam je tlumičů, nebo součástek funkčních jako odpružení...?

    A kolik diferenciálů jako součástek má jeřáb MK2? a teda el. motorů.. a součástek tlumení...

    Případně vlastně jaká velikost el. motoru je u modelu použita..?

    No prostě zajímá mě určitý srovnání zmíněných aspektů u obou modelů.. +kterej by byl potencionálně zajímavější, kdyby s nima člověk kalkuloval jako zdroj dílů pro MOC.

    +jestli třea máte nějaký tipy na sety který jsou v tomto ohledu zajímavý...

    Ď
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    SIHAJA: Scooby Doo, jo!:-)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak jsem se také přidala na nástěnku a tady jedna vlastní tvorba.


    Za foto díky id HAC
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: chtěl jsem napsat červenou ;)
    BATY
    BATY --- ---
    BANSHEE: a jeste tu malu F40ku :)
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    BUS83DRIVER: Jo, ten je roztomilej. Ještě k němu potřebuju toho zelenýho Mini Coopera!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BATY: Ja nemám ani jedno
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    BANSHEE: Pěkný,hlavně 10220 ten taky potřebuju.
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    To s těmi seznamy jste mi neměli dělat! Seznamům já nikdy neodolám:-) Tak tady je ten můj (no dobře, dělím se o něj s dětmi, ale velké sety jsou moje;)

    Owned by Banshee | Brickset: LEGO set guide and database
    http://brickset.com/sets/ownedby-Banshee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam