• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    OMNIHASH: To vyjde hrozně draho, to je jednodužší si koupit rovnou ten set...

    Jinak teda nákup zde: http://www.bricklink.com/

    Ještě se dá větší mnoožství nakoupit v rámci Lugbulku, ale to bys 1. musel splňovat jisté podmínky na www.kostky.org a za 2. nejde si tam vymyslet jakékoliv dílky, vyberou se dílky v rámci fóra a ty si pak můžeš objednat, takže tohle je pro tvé účely asi vlastně k ničemu...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Dají se někde rozumně nakupovat díly ve větším množství? Ideálně, že bych si objednal celej set z jednotlivejch kostiček.
    BATY
    BATY --- ---
    PAVLICZECH: Čas taky nemám. Ale až bude, tak ho zkusím rozložit a postavit alespoň ten tahač z modelu B.
    PAVLICZECH
    PAVLICZECH --- ---
    BATY: Hm. Krása! Já ho mam doma od pátku, ale není čas stavět. Nejdřív tak za 14 dní budu moct. Jsou to muka :)
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    BATY: Tak to si o B model uplně říká:)
    VACA
    VACA --- ---
    BATY: To je jedina vada na krase, pac to skladani je na tom asi nejvic... Ale set je to paradni! Tak muzes prestavet na B model, ten tu beztak nikdo nema, tak budes prukopnik! :)

    Za kolik jsi ho sehnal takhle slozenej? Jestli to teda nejni tajny:)
    BATY
    BATY --- ---
    BUS83DRIVER: nijak, koupil jsem to uz slozeny... budu muset casem rozlozit a pak si to mozna uziju...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    T6MA: ten rosdster shop jsem vzdy chtel ;))
    BUS83DRIVER
    BUS83DRIVER --- ---
    BATY: Good,jak sis uzil stavbu,ja si stim hrál cca 12hodin.
    T6MA
    T6MA --- ---
    nechal sem se inspirovat a postavil vsechno co doma mam 2.



    BATY
    BATY --- ---
    ACID: ale nebyl novej, byl už takhle složenej...
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: 1500
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: kolik jsi za nej dal?
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: jojo, musim k nemu dokoupit casem tu elektriku, at trochu nabere na vaze a da se s nim lip vyhrat...
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: je to mazlik :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---

    LEGO MOC-4672 RC De Lorean DMC-12 Time Machine (Technic 2016) | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/Andre_Bornemann/rc-de-lorean-dmc-12-time-machine
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Už by link měl fungovat, změněno na public...
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: asi to mas private...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: Podle mě bude divácky nejzajímavější ten závod, kde pojedou i RCčkáři, resp. my pojedeme spíš s níma, ale bude tam toho k vidění asi nejvíc... Jak LEGO, tak RC pohromadě...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    AXTHEB: Já na to taky málem zapomněl :D Každopádně letos se v Praze pojedou ještě nějaký závody, tady kdyžtak rozpis, kdyby se chtěl někdo přijít podívat...


    1. závod - 2. 4. 2016 - Praha - Prokopské údolí
    2. závod - 14. 5. 2016 - Středočeský kraj - obec Vlkov
    3. závod - 18. 6. 2016 - Středočeský kraj - lom Mořina (souběžný závod s RC Truck Trial modeláři)
    4. závod - 30. 7. 2016 - Jindřichohradecko - obec Kunžak / Praha - Satalická obora
    5. závod - 10. 9. 2016 - Jihomoravský kraj - Brno
    6. závod - 15. 10. 2016 - Praha - Bořislavka/Černý vrch
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam