• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    VACA: tenhle set byl jeden z prvních se série City, co jsem kdy měl - tuším rok 1992?
    JOPS
    JOPS --- ---
    a zadni rytiri ci pirati....

    no, vidim to na ten traktor no :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    oh Disney minifigy, oh yeah :-D
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    THOMASMORTA: tyjo a ja si ho objednal :) tak snad to ve skutecnosti bude lepsi nez v recenzi...

    tedy objednal jsem ho davno nekdyv cervnu,ale zatim mi jen poslali fakturu :))
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: jo, to Porsche ;) asi jo... jak říkáš
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: který?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: To superauto z technicu se tak nepovedlo, že ho ani nedali do katalogu? (Sariel ho dost ztrhal)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Toho mám - bohužel mám poztrácené některé klíčové součástky (třeba tu šedivou hadici, kterou na obrázku nevidím):-(
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: Jj, je to on :)

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    VACA: Aha - no, já si matně vybavuji, že ta uniforma je mi povědomá:-)
    Ano, svobodomyslná kombinace je v pořádku, ale holt některé potisky jsou velmi povědomé a všimneš si, když jsou v neobvyklém kontextu:-)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    CROSS: no, to by odpovídalo =) první lego jsem dostal ve dvou letech a cca 2 roky jsem s tím chodil ještě k sousedum, kde jsme to růzmě měnili a kombinovali - když jsem to včera a dneska prohrabával, tak jsem našel všechny hlavičky naskládaný hezky na sobě - asi z dob her na mumie a katakomby =D

    THOMASMORTA: jo, pár letadel jsem taky měl, ale kdo si to má pamatovat, když to vytáhnu ze skříně po cca 10 letech =D

    jestli někdo víte, co je kde prohozené, tak mi to napište, rád to opravím... =)
    CROSS
    CROSS --- ---
    VACA: ninja vs ironman, tak to chodí u nás

    I když dneska ráno to bylo polárník vs Angry Birds
    VACA
    VACA --- ---
    THOMASMORTA: Ten se zlutou harpunou a potapecskou helmou je puvodem hasic, to vim zcela jiste:)

    Ale tak na jednu stranu, lego prece je od toho aby se svobodomyslne kombinovalo, ne?

    Jako chapu ze kdyz to nekdo ma jako sbirkovy exemplare, kolekce...
    Ale kdyz si s tim za nekdo hraje/hraval... Nevzpomenu v detstvi za destiveho dne lepsiho poteseni nez hromadu lega a zbesily staveni a kombinovani vseho-koliv:)
    Planek = fantazie :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    CROSS: Kdyby jenom to - mají zpřeházené nohy a blembáky:-)́ Ten s harpunou má myslím tělo od pilotamosobního letadla:-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    Trochu jako když se poličkami s Legem prohrábne můj dvouletý syn... systematicky sundavá minifigům pokrývky hlavy, někdy včetně hlavy.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TEAPACK: Ty jo, možná jsi měl stejné letiště jako já:-)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Tak to chvilku trvalo, než jsem prohrabal všechny krabice a stejně mi ještě jedna nebo dvě krabice s drobotinou chybí =( ale co jsem našel přikládám =)

    BATY
    BATY --- ---
    TEAPACK: tak to se budeme těšit :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    CROSS: Když to tu tak sleduju, tak asi dneska prohrabu lego a hodím sem pár fotek =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam