• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    ACID: odkud to objednavas? viz veta: "Arocse jsem si objednal poprvé a došlo rypadlo"
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Když chceš Arocse, koupíš ho když stojí 4k, ne 6 ;)
    BATY
    BATY --- ---
    ACID: Vladimíre, nepřeháníš to už takhle trochu moc? :))
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ACID: slusny :)
    ACID
    ACID --- ---
    ONDRASEEEK: Aaand the winner is.. :) 2:0, dobrý skóre
    Arocse jsem si objednal poprvé a došlo rypadlo. Přemýšlel jsem že ho vrátím, ale přítelkyně řekla ne, že rypadlo je lepší, tak jsem musel doobjednat i Arocse :)

    EZEE
    EZEE --- ---
    ACID:
    ACID: tak už to rozbal!
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    ACID: to vypada jako krabice od Arocse, ale toho uz mas ne?
    ACID
    ACID --- ---
    ne :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ACID: Menší? tak to nebude asi druhý rypadlo na alternativní build drtičky k rypadlu :-D
    ACID
    ACID --- ---
    Ne
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: Porsche?
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: Ne, zato se tu objevila další, menší krabice :)
    To mikrorypadlo nemá chybu.

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Auto s karavanem má fajn součástky - já si ho pořídil v létě. Trochu zvažuji kvůli pěkným modrým součástkám, ale zase je tam hromada bílých kostiček, kterých mám hafo a k ničemu mi nejsou. Zloději a policajti jsou pěkní, ale nehodí se mi barevně...
    Friends obecně mě čas od času zaujme - skvělé jsou ty dobrodružné sady, které mají nejlepší stromové stavby! Při troše úprav je to skvělé pro stavbu lesních chatrčí pro rytíře. A taky se mi hrozně líbí ten pojízdný stánek s hot dogy... Ale nic z toh nemají v Bille:-(

    (PS: Příští rok přijdou Super Heroes Girls s minidoll superhrdinkami a superzáporačkami! A třeba taková Harley Quinnová vypadá skvěle.)
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: tady: https://mapy.cz/s/1bj0Z
    Ne, mají všude to z letáku, všude to stejné. Jestli něco budu brát, tak max. to City, to auto s karavanem se mi celkem líbí a pak je tam ještě ten zlodějskej Pickup + policejní auto. Dupla už mám doma kýbl, Friends mě taky nezajímá nebo co to tam je.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Billa na Chodově? Já tam znám Albert... Každopádně, mají tam nějaký větší výběr, než Těch asi šest sad z letáku?
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: Pracuju na Chodově, mám tu Billu hned u práce a bodů mám dost, asi přes 2000. Tak jestli se třeba někdy stavíš, tak ti něco s tou slevou klidně můžu vzít...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BATY: Teď jsem se vrátil z nákupu a taky to zjistil. Nákup slevy za body podle mě není 30% sleva na vše... Navíc těch bodů nemám zas tolik, ale asi pořídím Duplo vláček pro synovce a pro sebe ten classic na součástky... I když teda součástky až tak lákavé nejsou... Ale nemám tolik bodů, abych koupil něco dražšího. Tak uvidím, jestli vůbec budu něco pořizovat, zas až tak velká ta sleva není.

    Mnohem víc mě láká Nexo Knights Merlokova knihovna za 500 v Globusu.
    BATY
    BATY --- ---
    THOMASMORTA: většinou u kas... musíš mít ale Billa kartu a tu slevu dostaneš za billa body...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Mimochodem, momentálně by měla probýhat plošná sleva na veškerý sortiment Lega v Bille (od 26.10. do 27.12. 2016 - https://www.billa.cz/Flipbook/Hlavn%c3%ad_let%c3%a1k_od_26__10_/Flyer.aspx ), ale nevím, kde mají v Bille lego:-)
    BATY
    BATY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam