• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CROSS
    CROSS --- ---
    PECA: můžeš si je označit markerem nebo tak něčim... nebo si dělat fotky mobilem pro kontrolu. Na tu desku si nakreslit nějakej cílovej tvar či vzor. Můžeš na to použít kostky z Dupla. Ono by to nějak šlo.

    Výhoda -- kostky se neztratěj, nevýhoda -- něco to stojí. K původní otázce je to jediný, co mě napadá.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PECA
    PECA --- ---
    CROSS: To by mohl vzít nějakou jinou generickou kostku a přidat si ji. Musel bych si extra držet záznam kolik kostiček už dostal. Poctivej je, zatím, takže ho nechci zbytečně pokoušet :)
    BATY
    BATY --- ---
    Já se nikam nepřepnu z kanadskýho regionu. Chtěl jsem se podívat, kolik stoji power functions věci na eshopu přímo lega... Ale všechno vidím v CAD, což mi je na prd. Mám v práci i doma Win10 a Chrome... Asi ho budu muset nějak pročistit a nebo zkusit třeba IE, ale zatím nebyl čas. Tak díky za reakce, alespoň vím, že chyba je na mém prohlížeči.
    CROSS
    CROSS --- ---
    PECA: a co si na to koupit nějakou základní krabici kostek a jednu základnovou desku, desku pověsit na zeď a ať tam cvaká ty kostičky, co mu budeš za odměnu dávat?
    PECA
    PECA --- ---
    Nemáte tip na nějaký arch, kde by jednotlivá pole byla ve tvaru LEGO kostek? Snažíme se doma vypilovat motivační program pro synka, kde jako odměna figuruje pomyslná LEGO kostka. Tu si za odměnu vybarví, nebo vystřihne a nalepí... No a za ty kostky si pak bude moci koupit stavebnici LEGO ("kostka" má nějakou domluvenou hodnotu v Kč).
    Řeším teď jakou formu tomu dát. Tak sháním tipy na nějaké ikonické obrázky kostek, nebo jestli existuje něco jako kalendář... Za případné tipy děkuji :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Ano, Win10, FF 49.0.2 :)
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    BATY: Ano, na cokoliv (Opera 41.0, Ubuntu 12.04)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BATY: úplně v pohodě na naprosto cokoli... (FF 49.0.2/Xubuntu)
    BATY
    BATY --- ---
    Jde vám na https://shop.lego.com změnit region na něco jiného než na Canadu?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    FLYBOJ: Na velkeho bobra :))))
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    TOM_HOST: Vypada to na cerveneho obra... :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    FLYBOJ: Ovsem ten panacek nahore je dosti nezdvorily ... taky bych se chlubil mit ...

    :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: zajimalo by me, jestli se to da otevrit a ma tam i detailni interiery? :))
    mohl by tam zapracovat tu kajutu z lego ideas, az to vyjde :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    FLYBOJ: jo, bohuzel to je trochu male. k cemu je modelove meritko 1:10000, na tom nejsou videt zadne detaily :)
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    BATY: Jop, v Ideas je pak jeste jeden zajimavej 3D model, nazivo by asi vypadal lip.
    BATY
    BATY --- ---
    FLYBOJ: jj, taky jsem si hned vyhledal, co na téma Red Dwarf lidi už postavili z lega a taky jsem toto našel :) Pěkný!
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    mimochodem :)
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    BATY: Kouakm ;) Zatim jsem spokojenej:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam