• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    PECA
    PECA --- ---
    Když si na rebrickable zadám co mám(e) za sady, umí mi to poradit, nějaké modely, ne které by ty sady měly stačit?
    Nejsem registrovaný, ale tohle by mohlo být zajímavé.
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: au. jo. diky. nebyl to muj nejlepsi den. ale na obranu - velke vyrazne tlacitko je proste neviditelne, hledal jsem maly textovy odkaz.
    EZEE
    EZEE --- ---
    osm-jedna-tri stajlee
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: no kliknes na to velky tlacitko Build this MOC, pak je tam part list, kterej ti ukaze, jaky dilky potrebujes navic, krom tech co uz mas z tech svejch setu... part list si muzes pak nahrat primo na bricklink...
    KAERO
    KAERO --- ---
    jste nekdo na rebrickable? jsem se prihlasil, pridal sety co mam. ted se divam na nejaky MOC, a nevim jak zjistit, kolik soucastek navic potrebuju abych to postavil.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    THOMASMORTA: jedno se mi válí na poličce, jestli ho chceš, je tvoje, ale je to naháč O:)
    BATY
    BATY --- ---
    LEGO Mindstorms robot catching ball
    http://www.youtube.com/watch?v=Y0w_cRt7RzI
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    No nějaký rxt je to zjevně (myslím že rxt i rxt2.0 vypadají stejně) ;)
    EZEE
    EZEE --- ---
    THOMASMORTA: to nevim, jen gif
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    EZEE: čím je to řízené? Prvním mindstorms (rxt)?
    EZEE
    EZEE --- ---

    THX ID VIXLE
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    Nema nekdo tip na alternativni stavbu z 42050? Premejslim, ze spojim s 42028 a postavim neco prisernyho s pasama vzadu a tema batman kolama vpredu..
    BATY
    BATY --- ---
    já bych si chtěl postavit tohle:
    LEGO MOC-1871 Landrover Defender 90 CAMEL (Technic 2014) | Rebrickable - Build with LEGO
    http://rebrickable.com/mocs/jaaptechnic/landrover-defender-90-camel
    KAERO
    KAERO --- ---
    Tadyhle zajimavy pokus postavit 42049 jen ze soucastek arocsu 42043 (primo podle navodu 42049):
    LEGO MOC-4108 42049 Replica (Technic 2015) | Rebrickable - Build with LEGO
    http://rebrickable.com/mocs/rtyabgzdhf/42049-replica

    asi to zkusim. arocs ma tolik soucastek, ze by melo byt mozne postavit spousta jinych setu...
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: vetsi problem je ze drticka ma nevhodnou vysku, nevleze se pod pas rypadla. ale opet plati TEAPACK, v realu maji mezi sebou pasove dopravniky
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    THOMASMORTA: i v reálu se hýbou obě mašiny jinak rychle, proto mají mezi sebou pásové dopravníky =)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TEAPACK: Ovšem pohybující se jinou rychlostí. Myslím, že o tom někde mluvil Sariel.
    BATY
    BATY --- ---
    TEAPACK: aha, to je chytrý :o)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BATY: protože alternativní build je drtička za rypadlo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam