• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOMG: Jestli to stavěl sám, tak to klobouk dolů!
    TOMG
    TOMG --- ---
    Stavěl to od půl šesté do půl jedenácté. Než to postavené zaparkoval vedle krabice a utahaný šel spát.
    TOMG
    TOMG --- ---
    U nás to včera bylo takhle. Synátor na to koukal jako puk, když to našel pod stromečkem. :D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Což o to, já mám v bytě hromadu lega na postavení či přestavěni, ale jsem u rodičů a kvůli návštěvě malých dětí nechtěli, abych si přivezl nějaké velké lego na stavění.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Ja mam ke stavbe 42052 helikopteru... zacnu stavet az 26. zatim nemam cas :))
    NOIK
    NOIK --- ---
    THOMASMORTA: takhle jsem trpěl loni, když tady pánové informovali jak pokračuje Arocs a spol. ...letos jsem už proto nic neponechal náhodě:)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ach jo, já chci taky něco stavět:-(
    NOIK
    NOIK --- ---
    začal jsem stavět Claase, jsem už u kroku 5!
    ACID
    ACID --- ---
    Pokračování zítra

    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: Když se zvedne na podpěrách, tak už to poznat bude. Je to EW160E

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: no, moc ne, tohle mi přijde jako dost generický podvozek, ale je mi jasné, že to bude to Volvo, které jsi tu postoval.
    ACID
    ACID --- ---
    THOMASMORTA: Ted už by to mělo být poznat

    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ACID: Barvami to chvílemi vypadalo jako loňské pullbacky, tak jsem si musel dohledat, co to stavíš...
    ACID
    ACID --- ---
    NOIK: Jj :)

    NOIK
    NOIK --- ---
    ACID: už se to rýsuje:)
    ACID
    ACID --- ---
    Rozbalovat teprve budu ;)
    ACID
    ACID --- ---
    První podsestava

    ACID
    ACID --- ---
    Krok 1 :)

    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    THOMASMORTA: Ale. Zajímavý postřeh. Díky za heads up
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JVMLOK: To nevím, koukal jsem ale na rozdíl v cenách USA versus EU verzus ČR. Dřív platilo, že DPH víceméně odpovídalo tomu, že v Evropě byla cena v USD převedena na stejnou částku v EUR. Ale teď už to u dražších stavebnic neplatí a bývá tak i třeba 10 % přirážka - třeba mnou vyhlížené Lego Nexo Knights 70352 Jestro's Headquarters stojí pro region USA $89.99, pro region Deutchland 99,99 € a pro region Česká republika 2999 Kč.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam