• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Už jste někdo testoval SBrick Plus? Slibuje podporu ovládání/programování z Raspberry Pi (asi kvůli komunikaci přes Bluetooth, jinak nevím, proč by měla potřebovat nejnovější model).
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: kup si gamepad pro PS4, jde k PS4, PC, Sbrick :)

    A kdyz nekdy koupis detem PS4, tak uz budes mit rovnou dva :)
    ACID
    ACID --- ---
    KAERO: Je. Už tu byl ale tolikrát, že s ním to tu tapetovat nebudu.
    KAERO
    KAERO --- ---
    zkouseli jste nekdo sbrick s nejakym gamepadem? (malym detem dela dotykovy displej problem)
    nasel jsem ze jeden borec udelal tohle:
    GitHub - imurvai/sbrickcontroller: SBrickController allows you to control your Lego creations using SBrick with your Android phone and a bluetooth game conroller.
    https://github.com/imurvai/sbrickcontroller
    a tady je forum s odkazem na zkompilovanou apk:
    [WIP] Control SBrick with Android Game Controller - Page 6 - LEGO Technic, Mindstorms & Model Team - Eurobricks Forums
    http://www.eurobricks.com/...ms/topic/120823-wip-control-sbrick-with-android-game-controller/&page=6
    je k tomu potreba nejaky gamepad. coz o to, investoval bych do toho, ale chtel bych mit jistotu ze zvolim nejaky funkcni. hlavne me prekvapilo, ze gamepady jsou pro windows, ios, android - se necim fyzicky lisi nebo to je standartne jen o tom ze vyrobce udela ovladace pro dany os?

    ACID: to je 42043!
    ACID
    ACID --- ---
    Hromada očíslovaných pytlíků..

    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    THOMASMORTA: neni je predbezny pristup tj do testovaci verze za 480,- coz je super cena ma to ted nekdy koncit a samozrejme ti to zarucuje pristup do ostre verze. vim ze v unoru se chysta nejakej super updejt ale jestli uz to vypustej jako ostrou verzi pochybuji.

    Prave bych to chtel hrat online ale nejak se mi nedari najit servry.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ZABIAS: A ono už jw ro oficiálně venku? Mám pocit, že ostrá verze má být až v únoru. Já se na ni těším.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    co takhle počátačová hra LEGO worlds ? hrajete nekdo ?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Včera při čekání na ženu jsem na Hlavním nádraží pořídil ve Sparkys s 50 % slevou zvířátka 31031. Od prvního náhodného pořízení mě tyhe sady stále víc baví - a když mě dobaví, je z nich hromada užitečných součástek.



    TOOMIX: Vypadá to skvěle, autor má i zajímavý smysl pro humor - žralok v sypkém materiálu a dělník se značkou "pozor žraloci" u nákladového kontejneru mě pobavil. Ale teda ty dráty všude by mě štvaly, na jejich zakrytování by autor měl zapracovat:-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HUGE Lego train coal terminal fully automated by Arduino
    http://www.youtube.com/watch?v=MEekXRNztVI
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Koleje s kovovými svršky se nedělají od 2007.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    L4MA: u Dupla i u lega jsou koleje plastove a masina ma svuj motor i s bateriemi.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    L4MA: Vskutku, nemají. Napájení si vlaky vozí sebou.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AXTHEB: to znamena ze soucasny koleje uz na sobe nemaj kovovou vrstvu, a nejdou vubec napajet ze site?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    THOMASMORTA: ono je to koncipovany na nejakej prumer, muj 5,5 letej synek dostal od jeziska 75150 a zvladl to postavit sam, moje jedina pomoc byla, kdyz udelal nejakou chybu, tak jsem mu to rozmontoval zpet do obrazku, kdy tu chybu udelal. Trpelivost mu nechybela u awinga sedel od 21 do pul jedny rano, pak se mi ho povedlo vyhnat do postele a 25. u toho stravil skoro celej den, nez to postavil.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOOMIX: Máme 60051, napájení mikrotužkama, koleje za rok nevykazují známky poškození.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Máte někdo lego city vlaky, jako třeba 60051, 60098 atd? Jak je to s napájením a bytelností kolejí?

    A vzhledem k tomu, že se blíží příchod prvního potomka, máte nějaká doporučení na duplo sady s vlakem nebo se safari? Díky
    T6MA
    T6MA --- ---
    Diky tomuhle auditku za inspiraci. Technik se hodne posunul od mych poslednich setu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam