• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ACID
    ACID --- ---
    EZEE: zalezi jak si vyberes, ja te svoji rikal at neblbne a stejne me pod stromkem cekal 42030 :)
    Nejvetsi prekvapeni Vanoc bylo, kdyz jsem z te obrovske krabice, o ktere si byla jista co to je, rozbalil 42009 (to jsem si zase zablbnul ja :])
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    EZEE: Tak si řekni rovnou o LEGO Mindstorms EV3 31313 - oficiální prodejní cena je 10500 Kč, ale různě po eshopech se dá sehnat už okolo 8000 Kč :-) A rozhodně s tím je zábava na dlouhé nejen zimní večery... Pak už se to kupování drahých techniců ospravedlní snáz:-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    EZEE: ale s letnakama si nezastavis, ze ano :)

    minuly rok jsem tim prosel taky. tak dlouho jsem se synkem prochazel lego katalog a mluvili jsme o 42043 (nakladak arocs) az zena rekla ze jo. no a ted vidi ze klukum se libi kdyz neco postavim a hrajem si s tim, tak uz ani nic nerekla kdyz se kupoval 42065 (dalkove ovladany pasak)
    EZEE
    EZEE --- ---
    BATY: To jsou desny dardy omg, za to jsou spickovy letnaky na auto :/
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BATY: hmm hmm, já právě nechal patnáctku za vesmírej program...
    BATY
    BATY --- ---
    EZEE: Cca 6800 Kč právě... Tohohle fešáka vynechávám :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    Budu si fakt pripadat blbe az reknu zene, ze si preju k Vanocum nejaky technik za buro :D (Uz to vidim "jsi se posral ne?!" :D) Ja bych si tak zasetavel zase po tech letech kurnik :D
    BATY: Kolik stoji tendle fesak?
    BATY
    BATY --- ---
    Hm, celkem to propadlo, přesně jak jsem si myslel...

    LEGO Technic 42070: 6x6 All Terrain Tow Truck In-depth Review & Speed Build [4K]
    http://www.youtube.com/watch?v=4bUpxjp4byQ
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Tak Stud.io dostalo před dvěma dny nový update a s ním novou dávku bugů:-) Docela by mě zajímalo, jak se stane, že nakopnou některé součástky nebo jejich zobrazení při renderování.-)
    BATY
    BATY --- ---
    NOIK: toho Claase pls :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    synátor co je blázen do traktorů mě donutil po letech postavit taky něco vlastního - tak dostal John Deera, už mám objednávky na New Hollanda, Claase a Zetora, zatím to vidím spíš na nějakou balíkovačku na zapojení, vyčerpalo mě to dost:)


    EZEE
    EZEE --- ---
    Nekde sestrenice decek mam rozhazeny tydle krasavce z meho detsvi, bohuzel maminka rozdala dale a je to vsechno poztraceny :(

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NOIK: oh, "moja" policajna stanica :)



    The LEGOLAND range was also launched in 1970.
    NOIK
    NOIK --- ---
    Evolution of the LEGO logo | Logo Design Love
    http://www.logodesignlove.com/lego-logo
    KAERO
    KAERO --- ---
    ACID
    ACID --- ---
    KAERO: Rypadlo má spoustu pásů a jsou použité i na dopravníky, počet dílků stoupá, ale tohle bude asi zrovna ten levnější.. Jen můj odhad
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: No jo, mají úplně debilní prezentaci projektu - musíš si ji aktivně dohledat tady:
    https://www.kickstarter.com/...-app-scan-your-bricks-catalog-and-b/description#prototype-slide-70690
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    No já to pochopil tak, že nafotíš rozsypané kostky a ono to pozná jaké a kolik jich na obrázku je.
    KAERO
    KAERO --- ---
    THOMASMORTA: ja to pochopil ze musis fotit sety. Jako ze nafotis postaveny mercedes arocs 42043, a program pozna ze mas tenhle set.

    AXTHEB: aha. na kilo jsem lego nekupoval. jo to je zajimave. tohle je asi uzitecna cast, jestli takovych lidi je vic.
    zbytek programu ale rebrickable jen supluje (ok, je to ta mnohem jednodussi cast)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    KAERO: No, mně hlavně přijde jako odvážné, že když nafotíš pár fotek svého výtvoru, tak Ti to postaví návod - u jednoduchých staveb ve stylu 90. let asi jo, ale představa, že nafotíš pár obrázků většího technicu a podle toho to udělá přehled součástek, mi přijde docela nejistá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam